Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uradi sam - kako?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uradi sam - kako?

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2007 u 00:22
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Andrea,ja ti to sve auto sprejem rješavam. Ošmirglaj ju i kupi neki sprej,boju koju hoćeš i samo ju prešpricaj.Ima sprejeva i u onim hoby dućanima no u pevecu i baumaxu su jeftiniji oni za auteWink

Moji dečki doma (MM i sveki) napravili čitav ing. rad od obnove boje na mojoj potkovi!
Dali ti sprejevi pucaju možda?
Baš sam danas gledala kak MM spreja svoje brodiće, pa sam odlučila na jesen i ja ofriškati moje teglice!!! Wink
Prvo ću uslikati stare, a onda ću dodati novi izgled!!! Bilo bi lijepo da i vi tako nešto napravite! Ideje su uvijek dobro došle!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2007 u 21:24
Andrea,ja ti to sve auto sprejem rješavam. Ošmirglaj ju i kupi neki sprej,boju koju hoćeš i samo ju prešpricaj.Ima sprejeva i u onim hoby dućanima no u pevecu i baumaxu su jeftiniji oni za auteWink
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2007 u 23:49
potkovici bi trebala skinuti prvo ovu hrđu pa onda je prefarbati u temeljnu boju za metal (koju hoces)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2007 u 21:37


Ovako izgleda trenutno moja potkova koju bih htjela dovesti u ljepše stanje!!! A i praporac je kraj nje koji ipak malo ljepše izgleda!!!

Dali imate savjet što učiniti? Kako učiniti? S čime je prelakirati itd???



Ažurirao andrea01 - 11 Srpanj 2007 u 21:40
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.