Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - koja vrtna sjeckalica?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


koja vrtna sjeckalica?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: koja vrtna sjeckalica?
    Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 18:14
imate li kakvu preporuku za električnu vrtnu sjeckalicu
treba mi za manje količine grančica i većih trava
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 20:16
I mene isto zanima vidio sma da ih reklamiraju.
 
Nego s cime onni sjeku grane... dali imaju noz ili kao okruglu pilu.
Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 07:19
u prospektu izgledaju ko zupčanici koji drobe
mene buni što za sve Viking modele ispada da su super i mogu sve ... ne kužim koja im je glavna razlika
pitala u dućanu , tip hvali sve modelel
sad budi pametan
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 07:22
joj ne znam i ja ti trebao tako nesto ali treba mi i za drugu namjenu a ne za samo graqnje... pa me pati jer ako ima rotirajuci noz onda bi super bilo... moram otici u trgovinu da provjerim detaljnije...
 
A ovo sto trgovac hvali to je normalno, svi su ko stvoreni za tebe...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 08:48
Meni je MM prije par godina kupio onu ALKO. Nije skupa bila,mislim da jedna od jeftinijih,no kako meni treba za sitne grane i u jesen za cvijeće dobra je.Ja sam stvarno zadovoljna sa njom.Morala bi pogledati do koje debljine sjecka grane,to ne znam. Ova ima ko neku pilu okruglu i to bude tako fino  nasjeckano(ko da suho lišće zdrobite u rukama) da od hrpetine  biljaka ispadne jedna do dvije kante.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2008 u 18:45

Meni su prijatelji kupili Hastu. Nije neka marka, ali kad se sjetim koliko je vremena MM sjeckao grane kod kompostane, koliko smo toga bacali, a kako to sada brzo ide... Baš sam im zahvalna.

I sve što nasjecka (malo krupnije od piljevine) ide direktno u vrt (oko voćki, pomidora, paprika)...
Spas za nas! 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 23:14
Kolko ja znam,postoje sjeckalice i drobilice.Ove amaterske u oravilu sjeckaju ili drobe grane promjera do 4 cm.Sjeckalice su bolje za mekane materijale a drobilice za granje.Imali su lani u Pevecu drobilice po oko 500kn(to je nejjeftinije kaj sam ja našla ali se nisam usudila kupiti-marka nikad čula)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 13:12
rain, moguće je naša takva. Prijatelji su nam iskreno rekli da su kupili najjeftiniju u Pevecu i - solidna je (bar za sada) !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 21:56
Baš ti hvala na informaciji.Možda se onda i ja odlučim!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 20:20
Ja sam se odlučila i kupila. U bauhausu, imaju popust 30%( naravno ne na sve), pa od 899,00 došla na 629,30 KN. Nije marka, ali marka košta 1000 zečeka više. Ovo mi se činilo prihvatljivo
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 20:28
Vidit ćeš, nećeš požaliti.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 19:27
Nadam se da će biti OK. Svake godine puno toga kod čišćenja ode u dim. Od trave i sitnih otpadaka napravimo nešto malo komposta, ali od orezivanja živice, glicinije, loze, ma sve to granje se skuri. Sada sam ja uzela stvar u svoje ruke ....
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 19:54
Najprije mi je ušteda u vremenu jer ne moram nositi u kontejner ili paliti, a onda je praktično jer sve to bacimo ili u kompost ili diretkno u vrt kao malč.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 23:49
Da li netko možda zna kako te jeftinije marke stoje sa servisima? Ja jednom uzela noname motorku i nakon prvog paljenja otišle četkice...samo bed u pevecu više ne drže servis, a ne pašu ni od koje normalne marke...čisto da mi se ne dogodi ista stvar...a za cca 500-600 kn se isplati kupiti definitivno
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.