Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - savjeti za dvoriste
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


savjeti za dvoriste

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: savjeti za dvoriste
    Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 00:18
imamo dvoriste u banani, cijelo dvoriste vodi u garazu (auto prolazi pa je niskoristi) osim jednog malog kuta. tu cu neki ukras stavit, nastranu sada to.
uz rub jednog zida i vrtića bih napravio još jednu malu kadicu od kamenja pa da tu isto nesto zasadim da ljepše izgleda.
savjetujte me što vi mislite, ja samto zamislio kao zazidano kamenje da zemlja ne ispada pa lavande ili kadife....neznam ni sam....
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 14:35
bok, Lamp
lakse je ako  stavis sliku dati ideje, ali ako si vidio kako zemske hrabro betoniraju pa beton pofarbaju u razne boje pa razbijaju plocice i ljepe mozaik te secu uz more i skupljaju kamencice pa ih ljepe u vrt.... eto toliko za sada od mene
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 15:58
rijeka53, pohvaljujem tvoje precizno čitanje naših zanimacija, smile169
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 19:55
A između staza, po kojima ide auto, možes postaviti kamenje i posaditi cuvarkuce i sl, niske trajnice koje nece smetati a super ce izgledati!!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 10:42
Između staza za auto posij prokos, vidjela to - izgleda LUUUUUUUUDO, milion boja, nije osjetljiv, nizak je, ne traži puno
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 13:41
franjice super ti je ideja za auto, ali ima jedan problem. ako naiđe neki vozač poput mene koji ima "dobre" vozačke sposobnosti, prkos bi mogao postati staza za vožnju. šala mala, ta ideja sa prkosom je izvanredna
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 22:01
dvoriste nema stazu za auto nego samo beton pa nemogu ali sviđa mi se to s prkosom!
morsko kamenje...mislili ste da od njega napravim zid:)?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.