Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavonkin balkon i dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavonkin balkon i dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 25>
Korisnik
Poruka
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 18:28

cikasica dobila još jedan listić

čovjek uči dok je živ
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 18:29
šilj je sve bujniji
čovjek uči dok je živ
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 18:31
suncokreti
čovjek uči dok je živ
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 18:34
za kraj kala
 
 
čovjek uči dok je živ
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 18:35
i još jedna
 
čovjek uči dok je živ
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 18:50
smile120kod tebe je sve prekrasno ma malo je reči....ostavila si me bez teksta....a ova kala nešto najljepše što sam vidjela

smile57       smile99     
smile120
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 19:02
Kale, gladiola ... ma sve ti je kao i uvijek the best!
Ovo ti je graničica. Jesi li je češljala kad je tako uredna?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 19:03
Predivno sve ,palmice ,suncokreti...a tek kala...Odlična je!
smile120
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 09:39
Bromelija,Hoya,Željka hvala smile79.I mene su kale oduševile,ako ih ne uspijem očuvati preko zime iduće godine kupujem nove pa sve ispočetka.
Hoya graničica je takva svake godine,čim prođu cvjetovi moj svekar kad kosi travu pokosi i nju a njoj listovi neumorno izlaze i svaki put su sve ljepši,šteta što cvjeta samo jednom.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 10:54
Prekrasno je sve.... dalije, kane, kale, graničica, begonije... Sve mi se svidjelo!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 12:46
Ajme Slavonka moja cikasica ti ima već dva nova listića,a tako mali kokos,baš sam ljubomorna.Moja ima veći kokos ali od novih listića niti L,ima samo 3 koja je i
imala kad sam je dobila!Cry
Di ti svoju držiš,kako je zaljevaš i čime prihranjuješ,da li si je presađivala?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 16:57
cvjetno,zdravo i uredno ,a grancica bas izgleda kao da je pocesljana
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 17:09
Joj pa ti znaš da mene od prvog dana sve kod tebe oduševi . Sad da nabrajam šta je krasno ma nema se šta nabrajati kale ubijaju od ljepote a madagaskarski šilj------bože kako tvoj ima krupnije stabljike od mog. Ti svoj držiš vani a ja u kući----moj je onda 0 prema tvome-ali moj je u visinu otišao preko metar
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 22:38
slavonka,kale su wow! ova je stvarno crna? smile64 moji gomolji su pognjili Confused  ma sve mi se sviđa Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 22:46
Imaš prekrasne kale Clap Ja s njima nisam imala sreće pa sam privremeno odustala, pa pasem oči na njima samo na forumuSmile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 22:47
Slavonkice, ubila bih za onu tamnu kalu, a graničice, dobro pitanje kao da si ih počešljala. Predivno je cvijeće, kao uostalom i gazdarica. Cvjetiću cvjetić.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 08:00
krasne su ti kale a bome i begonije, super, super
 
 
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 09:13
Originalno poslano od člana lika1 lika1 napisao:

Ajme Slavonka moja cikasica ti ima već dva nova listića,a tako mali kokos,baš sam ljubomorna.Moja ima veći kokos ali od novih listića niti L,ima samo 3 koja je i
imala kad sam je dobila!Cry
Di ti svoju držiš,kako je zaljevaš i čime prihranjuješ,da li si je presađivala?
Lika cikasicu sam kupila prošle godine,imala je 2 listića i bila je u jako malom cvjetnjaku pa sam ju presadila,prošle godine je dala samo jedan listić a ove godine 2.Držim ju na balkonu na suncu i svaki dan ju malo zalijem jer joj je zemlja stalno suha,slabo ju i prihranjujem jer zaboravim na nju.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 09:14
kale su me očarale. i one prije a ova tamna: mrak. divno divno.
 več se vidim u potrazi za njima Smile 
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 09:20
Anaida,Gioiaa,Kontesa,Silvek,Tajčice,drago mi je da vam se sviđa i što mogu slikice podijeliti s vama.
Niho moj je šilj bio u kući i slabo je napredovao i izbacila sam ga na balkon a od kad sam pročitala da voli vodu samo ga natapam
Triša tamna kala je i mene oduševila,ma sve su prekrasne,iznenadila sam se da mi je svih 5 procvalo,sve samo ne i moje 2 bijele koje imam par godina.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,154 sekundi.