Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali-veliki s(c)vijet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali-veliki s(c)vijet

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 27>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 20:29

Oooo pa ti ivaj obilje lijepog cvijeća,ni ja nisam znala da postoji žuta kala.Želim ti puno uspjeha na ispitu.Tongue

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 21:23
Cvijeće ti je jedno ljepše od drugog.
A kombinacije su ti odlične - plave surfinije i žuti bidens, prekrasno.
A onaj miks sa bijelim cvijećem mi je posebno lijep.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 21:35
Prvo ,vrt ti je savršen.Drugo,komično mi je kad kažeš da si zapiknula neke šibe pa su ti se primile.U mom cijelom životu zapiknula sam stotine šiba ruža,oleandra,lavande i ružmarina.I nikad mi se nije ništa primilo.Čak napasni bambus sa žilama i isto tako ružmarin u jesen sa žilama su mi propali.Da idem saditi lovor koji je ovdje neiskorijenjiva napast,bi mi propao.Nedavno su mi se primile neke reznice od naših forumašica ali samo uz pomoć hormona.Moja baka je imala "zelenu ruku".Našla je na cesti šibu i jurila za nekom zločestom djecom.Kad se vratila u vrt,šibu je zabola i na nju zaboravila.Šiba se pretvorila u prekrasni bijeli jorgovan. 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 23:22
Prekrasno Springy tako si lijepe kombinacije napravila, posebno ruže i lavanda, kako će tek biti kad se lavanda skroz rascvjeta, svidjela mi se jako i ova kombinacija i reci mi što je ovo veliko s šatiranim listovima


život je more
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 09:39
Opet sam došla malo sliniti nad tvojim cvijećem a tebe ni danas nema Confused
Kako je prošao ispit?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 16:33
I ja sam došla malo sliniti nad ovim predivnim cvjetnim svijetom.smile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 23:32
Eeeevo me napokooooon smile199!!!!!! Hvala svima koji ste mi poželjeli sreću na ispitu, trebalo je! Još ne znam rezultat, sutra će objaviti i od ovog danas i od onog što je bio u petak. Ja se nadam dobrome - a bit će šta bude, vidjet ćemo smile105. Sutra ću u cvijetnjak malo odmorit živce pa se opet bacam na učenje jer ponovno imam ispit u ponedjeljak smile138.

Kiki-ko, meni se čini da mi ide s tim reznicama, ali meni recimo ne ide s kaktusima, nikako da iz godine u sljedeću uđem sa svima na broju, moram poradit na tome, nešto krivo radim Confused. Ali ne treba odustat! A baka ti je strašna LOL! Vidiš, možda je baš stvar u tome da se previše trudimo...

Lantana, ova šatirana biljka ti je pieris japonica "little heath variegata", super je grmić, zimzelen i cvijeta a kad pušta nove listiće oni su crvene boje - ta je biljka uvijek dekorativna i u svako doba godine na drugačiji način.

Medvjed34, Anaida, misty, mari5510, gioiaa, mira021, baka, mali kaktus, otok, Triša...smile79smile79 Hvala vam svima od srca!
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 23:58
Kameleonić mi je procvjetao...




I ljiljani su krenuli...










Mrvica ruža, dok još izgledaju kako jer se bojim da će se opet ponoviti stara priča s boleštinama, makar sam ih špricala, pogotovo mini ruže su mi već dosta nadrljale, ove još nekako idu...













Podsjetnik na čupić...







Pa još pogled na stazu sa lavandom i terasom bez ograde...







Pa još onih mojih pelargonija, samo sada su stvarno buknule...







Kaktus...













Dugo željeni perikalis - sada napokon moj - ok mu ide zasad...




Onaj stari karanfil koji je opet dao još novu boju iz svog sjemena...







Kod lovora se posijala petunija od prošle godine - boju je izgubila ali je puna pupoljaka...







Još malo bijala dalija...




Ono žuto što nismo sigurni da li je diascija ili ne, stvarno super cvjeta i jako brzo raste, odlična je za balkon!







I za kraj moja Ziva - mali vrag, što li radi ispod auta...







...a što mislite...




...naravno prati mačka na drugoj strani, u under-cover poziciji automehaničara - ne može im odoljeti a sve su veće od nje! Pa se snalazi kak zna i umije LOL...


smile79
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 06:12
I tvoje cvijeće i Ziva uvijek mi izmame osmijeh LOL
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 10:22
Joj kameleon cvita,ma ne što je lip sam od sebe nego ima i lip cvit,a ostalo cviće,pa u tebe ima više cvjetića nego lišća na biljkicama,a tako si zadivljujuće posložila gasmile64smile120
Ziva vražičak jedan ,ma vidi ti nju kako promatra,snašla se onaWink
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 10:36
Koliko predivnog cvijećaaaaaa......Thumbs%20Up
Kod tebe se vjerojatno gosti zadržavaju na stepenicama kad vide one predivne roza pelargonije smile71.
Kaktus ti je posebno lijep.... ja sam takvog lani posadila u kamenjar i gledam da mi ima 5 pupoljaka , jedva čekam da se rascvate ......
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 13:11
A zlato naše - pa predivne su ti slike i cvijeće na njima!!! Ma kako veliš da terasa nema ogradicu - ima naj, naj, najljepšu cvjetnu ogradicu! Prekrasnu! Ziva je bez premca, Fifi i ja u nju smo zaljubljeni!
 
p.s. pelargonije su van konkurencije. One su moj pojam ljepote nad ljepotama!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 13:27
Draga Misty, stvarno je lijepo kad mi gosti odlaze od mene s osmjehom na licu, pogotovo tako dragi gost kao što si ti...smile78

Miro, hvala ti na komplimentima!!!!! Stvarno je lijepo čuti lijepe riječi od nekog tko ima tako lijepi vrt i takvo mnoštvo prekrasnih rascvjetanih biljaka kao ti... smile78
Korijenko, hvala ti! I ja sam ovaj kaktus lani posadila ali bio je stvarno mini, otkinula sam mladicu od možda 3-4 cm i posadila ju doma, prošle godine naravno nije cvjetao a ove godine ima tek 2 pupoljka, ali ja sam jako sretna i zbog ta 2! Na godinu će ih sigurno biti puno više jer stvarno brzo raste, a cvijet mu je predivan. Obavezno poslikaj svoj kad se rascvate da se mogu diviti i zamišljati svog takvog jednog dana!smile78
Anaida, draga i ja polako spoznajem vrijednost pelargonija, nedavno sam uzela hrpu reznica od dragih mi ljudi i već neke cvjetaju, želim proširiti svoju skromnu kolekciju. Htjela bi imati i one šatiranih listova. A polako malo po malo - bit će svega! A zamisli da se nađu Fifi i Ziva, šta bi se igrali!!!! Samo ja ne bi smjela dragati Fifija jer  je ovo moje malo pašče ljubomorno ko pas WinkLOL! Hvala ti i šaljem jedan liz od moje Zive Fifiju!smile78
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 14:48
Morala sam još jednom prošetati tvojim vrtom, smiriti misli.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 15:27
ajme predivne pelargonije! ja sam "ladno" prošla kraj njih u baumaxu danas al mislim da se vraćam sutra Big%20smile po njih,bile su po smiješnoj cijeni al sam glumila karakter jbg LOL
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 15:43
Pelargonije su stvarno nešto posebno,a kaktus ti ima svamo 2 cvetekaWink,ja bi bila sretna i s jednomsmile71
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 18:46
Lucy, samo ti meni dođi, uvijek si dobrodošla!

Hana, ma kakav karakter, ja sam od toga odustala, jer zadovoljstvo pokazanim karakterom traje puuuuno kraće od nezadovoljstva zbog žali za biljkom koju nemam a mogla sam imati. Tako da- ako imam para kod sebe, kupim i gotovo!

Mali kaktus - Hvaaaaala, ma ja sam sretna uvijek sa svojim biljčicama, samo da su žive i zdrave!
smile79smile79smile79


E da - ljuuudi, prošla sam oba ispita!!!!!!!!!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeee...smile205smile213 Idem slavit, dragom je danas rođendan!smile164




Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 20:34
ČestitamClap
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 20:38
ČESTITKE!!!
Ono malo žuto kaj ne znaš kaj je,je Nemesia.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 22:04
Prvo cestitke na polozenim ispitima ,i sretan tvom dragom rodjendan ,a teb sve pohvale za divan vrt
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.