Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Spathiphyllum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Spathiphyllum

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 16>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 21:58
I moj će pregusti spatifil konačno dobiti cvjetić
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 18:36
Odlično Triša. Evo i moj je nakon godine šutnje krenuo cvjetati. Vrijedno je tjerao nove listove a sad se polako promaljaju pupovi. Jedva čekam da se cvjetići otvore da ga uslikamTongue
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 11:37

Triša super je..Lana i moj spati veliki dugo nije cvijatao,ali evo ga opet,dala sam mu zeljeza,prihrane jedan štapić,i evo ga.....Zapravo oba cvijataju i mali i veliki...

 
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 12:52
Alisa preeeedivno,  kako super izgledaju.

Nego reci mi kakve to štapiće spominješ. ja sam viđala substralove štapiće za zelene i cvjetajuće biljke, a ove sa željezom nisam vidjela.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 14:29
Lana susptralove sam i dodala ,za cvjetajuce biljke,a zeljezo sam dodala tecno.Ima ga kupiti u prahu i tečno,pa se sa vodom razrijedi,i kada biljke imaju problem sa manjkom zeljeza,listovi blijede.I pošto ovaj moj spati,dugo nije cvijetao,ja mu dodam i zeljeza i stapic za cvijatajuce biljke,i ocito da je upaliloLOL
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 14:39
hvala alisa
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 12:24
spati nakon godine šutnje opet cvjeta
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 14:55
Lana prediva je,i moj je još u cvijetu
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 14:25
I onaj kapitalac sa prethodnih stranica resio da se okiti pa krenuo sa pupoljcima, al je toliko veliki da ih treba primetiti Wink
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 22:25
mimar ovaj tvoj je zaista kapitalac. Vidi se da ga dobro njeguješ. Ima predivne zdrave listove, a okitio se i cvjetovima.
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 08:31
Lana, ne bi verovala, od sva tri koliko ih imam, ovaj najmanje negujem jer mi je on u stanu u Beogradu pa ga zalijem kad tamo odem (moja cerka to uvek zaboravi da uradi a i cesto ga ostavi na suncu pa mu opece listove) a lisce mu poprskam u dva-tri meseca. No, on se zainatio, sto mu manje paznje poklanjam to on veci (sada je preko metar visine) a i redovno, dva puta godisnje cveta.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 09:44
prekrasni su vam Heart

pitanjce, mada negdje sigurno pise, ali ima 200 postova...imam ih 4, jedan cvate i uvijek ima samo jedan cvijet, a ostali ne, nece pa nece...a lisca imaaaaaaa....i rastu super i cini se sve u redu, ali cvijetova ni od kuda

nedavno sam u njih upiknula one stapice...sto biste mi jos savjetovali?
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 09:55
Najpre, dobrodoslica medju ostalo, sareno cvece!
Dobro si uradila, za cvetanje je pozeljna prehrana ali i svetlost, zato blize prozoru koji nije na direktnom suncu.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 19:33
ima ovdje prekrasnih primjeraka. ja sam ga davno imala i nakon prve cvatnje, rijetko je cvjetao a cvijetovi su bili mali, kržljavi i zelenkasti. onda je skroz propao. dobila sam ga opet pred 3 mjeseca i cijelo vrijeme cvjeta. više nema pupoljaka, pa mislim da je to to. ko zna da li će ikad opet procjetati,  s tom biljkom nemam sreće
Na vrh
scat View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje scat Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 16:34
Evo i mog novo kupljenog cuvara kompa!





Dal ga trebam premjestit u vecu teglu? Mozda?
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 08:16

 Lep cuvar, nema sta Wink! Mozes ga staviti u vecu saksiju za jedan broj. Skoro uvek presadim ono sto kupim, jer ih oni dugo drze u jednoj uglavnom  manjoj saksiji, pa bude citava ispunjena korenom.

Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
DonaB View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DonaB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 17:08
Ja imam dva spatifiluma jedan veliki i jedan mali.jedan micuva televizor ,a jedan komp ali oba mi nisu cvetala neznam u cemu je problem.
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 21:15
DonaB, uz dobrodoslicu na Forum i pitanje, da nisu previse u mraku?
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
DonaB View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DonaB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 17:33
Moji su spatifilumi na svetlo
Na vrh
zdravka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdravka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 20:07
Da se pohvalim ja sam ovog leta dobila mladu biljcicu pa je sad mazim i pazim visoka je svega 25cm.Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,170 sekundi.