Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 08:14
bravo leona!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 12:03

Lespedeza je prekrasna, a vrh je cvjetni buket !
Samo ti slikaj nove projekte, tako se najbolje vidi promjena.
Ovo kaj si do sada napravila nije prvi korak. Napravila si većinu posla - ono kaj je najteže  Clap. Ovo kaj te dalje čeka je samo kozmetika i uživanje.
Samo tako nastavi, jedva čekam proljeće da vidim kak bu izgledalo  Smile.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 13:52
eh dadinice sad mi je još više žao što mi se nije primila lespedesa.to je fantazija.neću ju ni gledati.
park će biti savršen.već vidim kako će do iduće jeseni biti gust,cvijetan i pun voćkica
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 15:35
smile227lespedeza i ona princeza u zutom!Svi ono projekti lijevo i desno ce sigurno na proljece biti u punom cvatu,prepuni cvijeca.Bitno je imati volje i sve ono iz recepta od tvoje mame,koji si napisala.Svi smo stari onoliko kako se osjecamo i koga briga za datum u osobnoj.Moj dlakavac isto spava,to im je omiljena "aktivnost"Jezik
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 19:40
Prošetala sam tvojim dvorištem,dama u žutom je svaki dan sve ljepša,a tvoja lespedeza  je baš posebna.Tongue
Vidim da proširuješ gredice,to mi je tako poznato,mislim da to svi radimo kad dođemo na forum,odjednom su cvjetne gredice premale.LOLBit će to jako lijepo na proljeće kad počnu biljke izlaziti van iz zemlje,a ti imaš u blizini u jako dobro učiteljicuClap.Za koju godinu se lako dogodi da učenica nadmaši učiteljicu!Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 20:48
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Znaš draga gdje me ubosti i neka , ali neću nabrajati sve kratose što imaš da nešto ne bih uvrijedila, ali ovo što štvaraš pratim u koracima, a ljenčinu ne diraj to je njemu priroda dala, pročitala sam nedavno da mačke od 10g. spavaju 6 g. a od ostale 4, 30% troše na higijenu pa onad ti tvog zoveš ljenčinom, a samo spava 5. g i 11. mj. i 29 danaLOL

Draga moja Aralija, hvala ti na posjeti!Hug
Bit će mi drago ako me budeš pratila u podhvatima, podrška uvijek dobro dođe.
A Mišku opraštam lijenost, jedan dan ipak  nije mala stvar LOLLOL
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 20:51
Leona, dobro mi došla! 
Samo.... ipak mi se javi, da popijemo kafu i da ti pomognem izvaliti je iz zemljeLOL
smile78
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 20:53
Slavice 
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 20:58
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Lespedeza je prekrasna, a vrh je cvjetni buket !
Samo ti slikaj nove projekte, tako se najbolje vidi promjena.
Ovo kaj si do sada napravila nije prvi korak. Napravila si većinu posla - ono kaj je najteže  Clap. Ovo kaj te dalje čeka je samo kozmetika i uživanje.
Samo tako nastavi, jedva čekam proljeće da vidim kak bu izgledalo  Smile.


Hvala ti, draga moja, na posjeti, na riječima podrške! 
Nadam se da će ti se rezultat svidjeti, i ja jedva čekam proljeće!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 21:04
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

eh dadinice sad mi je još više žao što mi se nije primila lespedesa.to je fantazija.neću ju ni gledati.
park će biti savršen.već vidim kako će do iduće jeseni biti gust,cvijetan i pun voćkica

Ajama, hvala na podršci!smile78
Pobrinut ćemo se da ti se nagodinu lespedeza primi Wink.

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 21:05
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

smile227lespedeza i ona princeza u zutom!Svi ono projekti lijevo i desno ce sigurno na proljece biti u punom cvatu,prepuni cvijeca.Bitno je imati volje i sve ono iz recepta od tvoje mame,koji si napisala.Svi smo stari onoliko kako se osjecamo i koga briga za datum u osobnoj.Moj dlakavac isto spava,to im je omiljena "aktivnost"Jezik

Miška  Mame uvijek imaju dobre recepte, zar ne?LOLLOL
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 21:09
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Prošetala sam tvojim dvorištem,dama u žutom je svaki dan sve ljepša,a tvoja lespedeza  je baš posebna.Tongue
Vidim da proširuješ gredice,to mi je tako poznato,mislim da to svi radimo kad dođemo na forum,odjednom su cvjetne gredice premale.LOLBit će to jako lijepo na proljeće kad počnu biljke izlaziti van iz zemlje,a ti imaš u blizini u jako dobro učiteljicuClap.Za koju godinu se lako dogodi da učenica nadmaši učiteljicu!Tongue

Hvala ti, draga, na posjeti i na lijepim riječima!Hug
Znaš kako to ide.... uvijek se nađe neki izgovor da bi se neki dio dvorišta pretvorio u cvjetnjak, pa kad se još ima i podrška i savjetodavac..... onda se radi sa puno većom voljom.
A svoju učiteljicu teško da ću nadmašitiSmile
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Djurdjicavk View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 10 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Djurdjicavk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 22:10
RUELIJA i njena mala prijateljica javljaju,da su dobro i zadovoljne u novom okruženju ! Ruelija to otvoreno i ponosno pokazuje, a malena kao da kaže:polako,imamo vremena!HVALA VAM , na radosti koju mi pružaju .......... Srdačan pozdrav iz VK                                       
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 22:20
Draga Djurdjice Hug
Počašćena sam ovom posjetom, dobrodošla u moje dvorište! Hvala!
Drago mi je da su se biljčice privikle na novo okruženje i da pružaju radost kakvu samo biljke znaju pružiti!
Netko je davno rekao da su biljke najnesebičnija stvorenja na ovoj planeti, tako malo traže, a daju jako puno. Nama ostaje da ih volimo i uživamo u njima.
Pozdrav!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 20:34
Malo sam se prešuljala oko cvijeća i uživala u ovo kišno opodne. Sve čestitke za prekrasan vrt i biljkesmile141
Evo prepoznala sam ovu biljčicu koju i ja imam prvu sezonu pa ne znam mnogo o njoj pa molim za savjet.  Zanima me  kako se zove i da li ostaje preko zime vani? Također me zanima da li i ruelija ostaje vani?
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 20:49
Draga PetitHug Pozdravljam te u svom dvorištu!
Ovo na slici je cerinthe major purprascensis, jednogodišnja biljka. Često sam našla u prijevodima da ju zovu plavi račić. Na žalost, nagodinu je moramo ponovo sijati.
A ruelija je za naše podneblje egzota..... ne može ostati vani, spremamo je u prohladnu prostoriju.
Nadam se da sam ti pomogla.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 21:56
Lesp. je prelijepa......smile64
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 21:58
Hvala Milice!
Ja sam oduševljena njenim izgledom.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 23:24
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Draga PetitHug Pozdravljam te u svom dvorištu!
Ovo na slici je cerinthe major purprascensis, jednogodišnja biljka. Često sam našla u prijevodima da ju zovu plavi račić. Na žalost, nagodinu je moramo ponovo sijati.
A ruelija je za naše podneblje egzota..... ne može ostati vani, spremamo je u prohladnu prostoriju.
Nadam se da sam ti pomogla.
 
 
 
 
O hvala na brzom odgovoru. Ah, šta da kažem,  a baš sam i jednoj i drugoj našla stalno mjesto u vrtu, ništa bit će selidbe.LOL
Ja nešto pokušavam a vidjela sam da si ti počela sa vrtom 2012 i ne mogu vjerovati šta si sve uspjela. Kako si ti rekla na početku, a odnosi se sad na moj vrt - naspram vaših moj je siroče.
 
veliki pozzz
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 23:39
cure moje, nisu vaši vrtovi siročad, za njih se ima tko brinuti.
vaši vrtovi su bebe koje će uz vašu brigu i pažnju brzo narasti i odrasti!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,750 sekundi.