Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - skitnica uređuje cvjetnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


skitnica uređuje cvjetnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 19>
Korisnik
Poruka
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 20:50


mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 14:34
goga o ovoj travi sam govorio

mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 14:37
i da pretpostavljam da je ovo pakujac odnosno ona biljka koju sam dobio na kavi

mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 14:39
moj prekrasni(bar za mene)bijeli zumbul

mi smo djeca cvijeća
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 14:40
A ja sam mislila da ti samo jedeš kolače! Kad ono......prekrasan cvjetnjak
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 14:41
gogin čuvarkuća

mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 14:45
moja živa ograda



i jaglac



i još jedan detalj


mi smo djeca cvijeća
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 14:58
Svačeg lijepog u tvom vrtu. Clap

Meni su se trave počele sviđati i sad imam novu opsesijuSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 15:23
nemam ja tu travicu,imamo samo onu što si vidio jučer. može
jedna trampa trava za travu.LOL
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 16:49
naravno
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 20:42
krasni detalji, malo drva, malo metala, malo kamena, sve odlično ukomponirano uz prelijepo cvijeće.
Naravno da je zumbul jednostavno fantastičan u svojoj bijeloj ljepoti.
Bravo skitnica!ClapClapClap
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 00:51
Kamen oko jezerca, ma neću ga niti komentirati kooooliko mi je dobar Approve!
Ova trava, što s njom Wink ? Imam je i ja ali je tvoja urednija , iz moje trave niče korov Embarrassed.Šta je ono bockavo pokraj jaglaca, jel to božikovina ili mi je bolje da šutim i ne odgovaram sama na pitanje da se neću osramotiti do kraja LOL?Gogo, škrtice jedna, mogla si čovjeku dati više čuvarkuća, pogleč koliku panjinu ima smile96! Naravno ljudi, zezam se , ideja je fenomenalna i ovak sam mi djeluje jako efektno ali vjerovatno neće biti sama dugo jer se šire veeelikom brzinom.
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 07:18
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

A ja sam mislila da ti samo jedeš kolače! Kad ono......prekrasan cvjetnjak


hvala OTOK stavio bih i tvoju paulovniju ali još je jako jako mala ima tek dva ovogodišnja listića,a i jučer je puhao jaki vjetar kod nas pa mi je spalio dosta mladih listića kod večine biljaka a i paulovnija je malo omlohavila.kad malo ojača sigurno ču je staviti u dnevnik radova.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 07:56
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Kamen oko jezerca, ma neću ga niti komentirati kooooliko mi je dobar [IMG]smileys/smiley14.gif" align="absmiddle" alt="Approve" />!Ova trava, što s njom [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" /> ? Imam je i ja ali je tvoja urednija , iz moje trave niče korov [IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />.Šta je ono bockavo pokraj jaglaca, jel to božikovina ili mi je bolje da šutim i ne odgovaram sama na pitanje da se neću osramotiti do kraja [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />?Gogo, škrtice jedna, mogla si čovjeku dati više čuvarkuća, pogleč koliku panjinu ima [IMG]smileys/emot15.gif" align="absmiddle" alt="smile96" />! Naravno ljudi, zezam se , ideja je fenomenalna i ovak sam mi djeluje jako efektno ali vjerovatno neće biti sama dugo jer se šire veeelikom brzinom.


što se trave tiće i kod mene je bilo korova u početku a možda če ga opet biti ali to treba čupati posebnom alatkom koju doduše još nemam ali sam vidio kako izgleda.drugo,ono nije božikovina a kako se zove zaboravio ali ima lijepi list pa sam je kupio.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 09:42
Nekom posebnom alatkom? Ti to mene zezaš ili si ozbiljan Confused?!
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 11:54
ozbiljno,ja gledao kako zagrebački "zrinjevac" po parkovima čisti travu od korova,to ti je kao neka rućica i na kraju valjda ima nešto kao cijev.dakle tu cijev nabiješ na korov i što ja znam valjda malo iskreneš da prelomiš korijen i sve zajedno izvadiš van.naravno onda slijedi čiščenje cijevi pa onda opet.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 12:01
I ja bi to ,i ja smile213!!!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 20:19
Hej čovjeće, koliko nove ljepote u vrtu, jasno da su mi oči zapele na mojim/tvojim žutim zumbulima a jezerce je fenomenalno....baš si faca!
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 20:29
Ivna ,ma skitalo nije htio više čuvarkuća.nisam ja škrtica LOL 
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 20:35
Goga, to sam si ja i mislila Wink LOL!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.