Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 110111112113114 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 14:54
Draga Anaida,evo mene opet u šetnji tvojim vrtom. Sve je tako lijepo da nemam riječi! Neznam kako kod tebe sve tako cvjeta,kaj ti radiš tim svojim biljčicama? Gledam svoj vrt,a ono kod mene osim hosta,heuhera i jedne dalije više ni cveteka Cry. Dobro,tješe me jedino pelargonije i oleandri u teglama koji su krasni i prekrasno miriše Tongue ! Puno pozdrava Fifiju od Winnieja !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 15:23
Ohoho, sprema se i lijepa nadstrešnica!ClapClap 
A koprive su ti prekrasne! Ovaj put kompliment njima!Big%20smile
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 15:28
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Aha draga, dalije su mi zakon Wink, stvarno ima neka veza !
Vidim opet si u radovima,vrijednice naša, bit će lijepo pijuckati kavicu na ovoj terasi Thumbs%20Up...
potpisujem ivnu ,objema pozdrav smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 17:24
stvarno ti je lijepo cvijeće i okućnica
da vajgela začudo ponovo cvate, vidjela sam još negdje kod mene u okolici, valjda zato što je bilo puno kiše
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 18:08

smile78imaš prekrasan pogled, i cvijeće je prelijepo!

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 20:45
Prekrasan vrt, ne znam što bi izdvojila, malo sam smile181
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 11:35
Antonija, Ivna, Anči, Flower Lover, Mari, Baka, Anastazija, Jannette - najljepše vas pozdravljam, drage moje djevojke! Hvala što ste uz mene i za mene tu, uvijek pune pozitivnih milsi i lijepih riječi!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 11:41
Jutros sam bila na kupanju i mislila na tebe. Znaš zašto? Jer sam skupila malo kamenčića s plaže, šaku, dvije i kad sam ih stavljala u torbu jedna me žena tako napala - kad bi svi odnosili kamenje što bi ostalo, gdje bi se kupali......
Pa sam si zamislila kako bi ti prošla da si nabasala na ovu ženu dok trpaš kamenje u auto LOL
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 12:12
Joj, mila Otok, ta teta je neka opasna bila... Raduje me da ti  nije pokvarila dobro i vedro raspoloženje. Ja one velike kamene kradem - mene bi i štapom ganjala Embarrassed  (ali ih ne kradem direktno s rive, nego nađemo neko gradilište - ono kamenje koje ljudi iskopaju dok stvaraju mjesto za temelje kuće -  ili tak neku hrpu kamenja koje, valjda, nikome ne treba, pa otud uzmemo po 5,6 kamena.)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 23:11
Srecom nikad me nije niko grdio zbog kamenja
Anaida po stoti put cu reci 'vrt ti je savrsen'
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 07:59

U mojem je vrtu puno darova naših dragih forumašica.. Neke sam sliknula..

Anči - evo je, sprema se cvjetati..
 
Otok - cvate mi šarenolisna pelargonija!
 
 
 
Otok, Smrčko, Lantana - vaš dio kamenjara..
 
 
 
I još samo pogled kroz ukrasni grah i ukrasnu mirisnu grahoricu koja ima već dosta mahuna.
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 08:40
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Joj, mila Otok, ta teta je neka opasna bila... Raduje me da ti  nije pokvarila dobro i vedro raspoloženje. Ja one velike kamene kradem - mene bi i štapom ganjala Embarrassed  (ali ih ne kradem direktno s rive, nego nađemo neko gradilište - ono kamenje koje ljudi iskopaju dok stvaraju mjesto za temelje kuće -  ili tak neku hrpu kamenja koje, valjda, nikome ne treba, pa
otud uzmemo po 5,6 kamena.)

 

LOLWinkTongueAjme šta je ta gospođa škrta,ja bi ti dala cili šleper,šta ima veze gdje je,bitno da služi svrsi,a to je za ukrasBig%20smile
Lipo je to kad neko cvitići podsjećaju na neku osobu,kod tebe mu je lipoClap

LOL
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 08:58
Lijepa cvjetna dobrodošlica na ulaznim vratima, vrt tako uredan da me odmah posrami (Embarrassed) i ta draga mjesta na kojima cvjetaju pokloni forumašica, prava su priča o tebi draga LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 10:31
Heeeej, ima kog doma Wink ?!
Draga moja, ova tvoja odnosno od Otok muškatla (LOL) mi je fantastična, ja baš inače nisam njihov fan ali zonalke su mi čist ok. Jednom kad se tvoja jaaaako razraste dat ćeš mi pelcerić Embarrassed (viš me kak prosim, sram me bilo Approve)...Za dalije ćemo morati organizirati neku kavicu (doduše na nekoj kavi prije toga ćemo se dogovoriti kavu za  razmjenu Big%20smile) , ja sam inače kupovala sve crvene na koje sam naišla ali gledajući tvoje sad mi je žao što bar nisam niti jednu bijelu uzela jer su mi one posebne. E da, ili ja nisam vidjela ili se ti nisi još slikovno pohvalila gdje si smjestila svoje dalmatinske kamene novitete Wink! Pusa!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 11:14
Ivna - to su noviteti koji čekaju treći red novog kamenjara, u proljeće (ili u najboljem slučaju u jesen) bude gotov!! Smile
 
Mira- hvala ti na darežljivosti ali najviše hvala što me posjećuješ i što si tu!
 
Misty - hvala ti, moja Misty, na lijepim mislima...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 14:22
Sve je prekokrasno , ali ja sad pratim terasicu i napredak radovaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 16:56
Evo i mene u tvom prekrasnom vrtu,jel nastrešnica da dojdem na kavicusmile142
Na vrh
glista View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje glista Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 17:05
Clapza koprivice
smile55za gradnju-radnju
vojim sve sto je jepo nevojim nista sto je luzno
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 19:57
Smrčko , Mali Kaktus, Glista - nadstrešnica gotova!! Složena, pofarbana još jednom, natkrita pločama da nam ne pada kiša na terasu. To je danas baš dobro jer kod mene se cijeli dan izmjenjuju kiša, sunčeko, vjetrić, oblaci, kiša... Bravo MM!! Čim bude sunčanih 5 minuta u mojem kraju, odmah ju sliknem, neću ju po kišici slikati.. Cappuccino vas sve čeka - dođite!!!!
 
Zahvaljujući ovom forumu, našim curama Bergeniji i Otok, ja sam prije par dana brala, sušila i spremala lavandu. Dio cvjetića spremit ću u ormare čim mi sveki sašije jastučiće, a dio sam danas kreativno upotrijebila (imajući na umu predivnu kreaciju naše Bergenie koju sam malo kopirala!). Ovo su moji vrlo, vrlo jednostavni mirisni ukrasi za dom, a napravila sam ovakvih malih još nekoliko za darove dragim mi ljudima..
 
 
 
 
Ne može se pobjeći od sebe, zar ne!? Lavanda i kamen. Smile I tu sam upotrijebila najdražu mi biljkicu, lavandu,  i kamen kao omiljeni materijal kojim "radim" u svojem vrtu.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 20:34
Opa,Anaida pa ti imaš i umjetničkog duha,ovo si lijepo napravila,kako bi to tek napravila da živiš negdje blizu moraTongue
Čestitke TM za novu veliku terasuClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 110111112113114 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.