Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 00:19

Luk bas nije "debeli" ali je zato iz naseg vrta i jos k tome BIO !



i onda sam ga ovak "splela"   :


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 00:19
Uvijek volim pogledati Zagorje zeleno jer od tuda vučem korjene.
Evo ti pjesme za lakši i ljepši san ...
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 00:23

Pa opet malo cvijeca :








Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 00:27
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Uvijek volim pogledati Zagorje zeleno jer od tuda vučem korjene.
Evo ti pjesme za lakši i ljepši san ...


Hvala na pjesmici ! Nadam se da ce Bozikovine (obadvoje !) i u stvarnosti vidjeti Zagorje zeleno !  
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 00:33






Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 06:17
Lijepo  je kod tebe draga Gute Fee, a posebno veseli što si stvorila ovakav cvjetni vrtek u kratko vrijeme ove sezone!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 06:55

Prošetala sam i uživala. Sve pohvale i za cvijeće i za povrće.

Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 07:24
uvijek sve +5!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 09:37
Baš sam prošetala tvojim vrtom i sjetila se finog pomidora kojeg smo jeli kod Nataly, a vidim da tu ima još povrća, a ni cvjeće ne zaostaje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 09:40
Kak nebi navrnula Zagorka u Zagorje zeleno? Iako nisam rođena u Zagorju, volim ga i obožavam možda čak i više od onih rođenih, a te intenzivne osjećaje mi je usadio moj pokojni otac...iskreno, u mlađim godinama mi je često išlo na živce to njegovo opjevavanje Zagorja i svega u vezi sa Zagorjem, ali,  već sam dulje vrijeme i sama takva...
Volim, draga GF, kak ukrašavaš naše Zagorje svojim lepim cvetjem, prelijepim cinijama i lepim katama, koje su nekad ukrašavale gotove sve zagorske vrtove...još ti samo nedostaju one slamnate rojžice...
pusa
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 00:06
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Baš sam prošetala tvojim vrtom i sjetila se finog pomidora kojeg smo jeli kod Nataly, a vidim da tu ima još povrća, a ni cvjeće ne zaostaje.


Eh , da si mi barem blize :


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 00:22

Anaida draga , veseli me da ti seje dopalo kod mene ! Stvarno sam intenzivnim radom i velikom ljubavlju stvorila , naravno uz pomoc MM , malu oazu ! Ona pustos koju smo pri povratku nasli , tjerala je suze na oci !

Draga Nataly , sretna sam da sve cvijeta kao da me zeli utjesiti za upravo tu gore opisanu pustos ! Sve kaj si nam dala se primilo i raste dalje , tebi na cast a nama za sjecanje na onaj predivan prekrasan dan kod tebe !

Gospina trava , draga , ti mi dajes 5+ a u stvari si ti svojim sjemenjem doprinjela mojem stvarno velikom uspjehu ! Reci cu ti od srca isto kao i Nataly : to divno cvijece raste tebi na cast a nama dvoje na veliku radost !

Sarica draga , veseli me da si prosetala ovako kad vec nisi u stvarnosti ! Imala sam goste (kumove) s onog sjevera ! I ako sam im se jako razveselila kad sam ih vidjela , moram priznati , pokvarili su mi svojim nenadanim dolaskom racun ! Znam da me ti razumijes .

Svima jedna veeeeeelika      smile79


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 00:23
prekrasno ti je cvijećeClapThumbs%20Up kod mene od cijele posijane kartice samo jedna "lepa Kata" opstalaLOL
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 00:25
Ovo smo MM i ja danas "nasli" na vrtu :


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 00:30

A ovo jos mora malo rasti :









Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 00:35

Ovo je japanski Hokkaido :



i ovo , ali nisam bas zadovoljna rastom :






Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 00:36

I na kraju secer :


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 05:38
gute cvijeće ti je divno, a plodovi slasni izgledom
drago mi je da ste ti i tm uspjeli ostvariti svoje cvjetne snove Wink
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 22:28
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

gute cvijeće ti je divno, a plodovi slasni izgledom
drago mi je da ste ti i tm uspjeli ostvariti svoje cvjetne snove Wink


Jos bi mi milije bilo , draga Natalija , da konacno dobijem plavu lobeliju i da mogu tebi uciniti radost kako si ti meni ucinila sa bijelim ljiljanom     smile79
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 23:27
nevjerojatno da iz onog tako malog i  skromnog vrteka imaš toliko povrća...svaka častClap , čestitam tebi i Mirku na truduSmile!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.