Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativna radionica by M&M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativna radionica by M&M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 36>
Korisnik
Poruka
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 14:14




od suprugove mame jedna buketica...


vanjski zumbuli su mi ove godine bili jadni jer ih je utukla kisa

. . .da me se prisjetite. . . hehe








Eto tako je izgledalo rano proljece. . .
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 15:05
Vjerujem da si sad ozdravila,nismo te zaboravili.
Jel ovo sasa?
 
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 15:12
Ovo je slikano u vrijeme malo prije Uskrsa prije nego sam se razbolila Big%20smile







potocnice se bezbrizno sire uz rub jezerca...


pogled prema travnjaku u vocnjaku. . .bio je jako sarolik :)


niske perunike





...jezerce... zivot oko vode i u vodi se budi Tongue





Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 15:15
je je kaktus to je sasa stara je godinu dana i super mi napreduje... kad sam ju kupila nisam znala da je tako zahvalna biljka ;) jako mi je draga :)
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 15:37
prekrasne slike, puno raznog cvijeća i prostora oko kuće, to volim!
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 15:52
krasan prostor s divnim mnoštvom biljaka i jezerce za peticuThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 16:39
krasnooo a jezero mi je favorit i ta sasa je prekrasna biljka nisam ju jos nigdje vidio
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 17:08
Evo sada malo svijeta direkt iz jezerca smile198

zabe su bile vrijedne

na 2 mjesta

evo koliko je to bilo sve skupa


a evo kako su ribice docekale pocetak hranjenja ove godine





Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 17:28
Ovo je nekoliko zgodjucnih slikica po raznim kutovima dvorista. . .
mozda mozete i prepoznati da je to naprijed kod terase di su bile proljetnice a sada njihovi ostatci ;) glavno da se zeleni ;)
zbog svega sto se naredalo nisam uspjela do sada staviti u funkciju svoje maleno jezerce i to mi je jako zao no budem se pokusala angazirati oko toga.

potocnice su posvuda. . .



moje maleno srdasce uz terasu (imam veliko u cvjetnjaku ali dok se vratim iz Rijeke sigurno ce ocvsti :( a ovo moram premjestiti nekuda dalje...


tepih od tratincica





Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 17:32
smile227preljepo je i šareno kod tebe, a posebno su mi se svidjele ribice...gdje si ih nabavila ja sam u potrazi za njima...
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 17:49
Eto nas i do slika koje su uslikane nakon sto sam izasla iz bolnice poslije Uskrsa











sasa i nakon cvatnje izgleda zanosno...






lopoc obecava a ja ove godine ocekujem i prvi cvijet ili vise njih ;)



ovo vretence lici vise na helikopter hehe...


evo ovdje miruje na konopu ako ga vidite


Eto jezerce sa svih mogucih strana (potocic nisam osposobila jer mi suprug nije doma a samoj mi je malo komplicirano...)
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 17:56
Bromelija prve ribice smo dobili od prijatelja iz njihovog jezerca i jedno 4 smo kupili u ducanu s ljubimcima tu kod nas u Pozegi i kao sto vidis svidjele se su jedne drugima jer se ekipa umnozila ;)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 22:15
predivno i rascvjetano
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 22:32
Lijepo, raznoliko, rascvjetano Clap
život je more
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 22:45
lijepo cvijeće,a bogami i vlasnica,biće tu  još puno cvječkica,jedva čekam nove slikice
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 23:33
evo dalje slike koje su slikane cim sam izasla iz zatvora tj. bolnice (inace ja sam potpisala da izadjem na vlastitu odgovornost jer bih inace prolupala smile103 a tko zna kako bi cvjeteki zavrsili smile85 ???
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 23:55



moji borzuri ce cvjetati prvi puta ove godine (nadam se) zasadjeni su prosle godine...


moj red ruza





Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 23:59
brsljan polako ali sigurno zauzima stari panj...


a u podnozju panja sire se đurđice


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 00:15








Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 00:21
ah to zutilooo...





ovo dolje je jedna posebna kao zimska ruzica nadam se da ce imati cvijet da poslikam i pkazem vam ;)


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.