Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 12:06
MOJA MALENA lAGERSTROEMIJA JE CVETALA VEC PRVE GODINE





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 12:07




Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 12:15
Erythrina crista gali




Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 12:19









Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 12:22





Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 12:23
Vajgela








Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 15:56
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

MOJA MALENA lAGERSTROEMIJA JE CVETALA VEC PRVE GODINE


Kako će tek cvetati druge,ove Nove 2013.,mogu samo da zamišljam...pa erythrina...pa vajgele   
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 16:43
Koliko ti je stara Erythrina? Nadam se da će i moja ove godine procvijetati. Samo da pohvalim one tvoje teglice,da li si ti to radila?
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 21:20
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

MOJA MALENA lAGERSTROEMIJA JE CVETALA VEC PRVE GODINE


Kako će tek cvetati druge,ove Nove 2013.,mogu samo da zamišljam...pa erythrina...pa vajgele   


Beti hvala sto si cest posetioc ove moje ljubavi,Big%20smileBig%20smileBig%20smile,kakao ce cvetati,pa videcemo nadam se mnogo bujnije,smile169



Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 21:25
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Koliko ti je stara Erythrina? Nadam se da će i moja ove godine procvijetati. Samo da pohvalim one tvoje teglice,da li si ti to radila?


Kamelia,ne znam koliko je stara jer sam je kupila kad je imala cvetove i pupoljke,medjutim imala je dva cvetanja prosle godine,prvo oskudno a drugo za pricu.....

Pitas za saksije...jeste ma za koje si pitala sto su rucne izrade sam ja pravilasmile182
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 14:27
Leona, kod tebe je kao u botaničkom vrt, prekrasno cvijeće
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 14:38
Leona kod tebe stvarno imam što pogledati.Ovo koraljno drvo me oduševilo,posebno cvijet.Izbor ti je odličan.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 20:05
Originalno poslano od člana Fanika Fanika napisao:

Leona, kod tebe je kao u botaničkom vrt, prekrasno cvijeće


Hvala Fanika,volim cvece pa se trudim da imam sto vise vrsta,ustvari sve sto mi je lepo za gledati jos ako i mirise ,e onda je pun pogodak.TongueBig%20smile
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2013 u 00:13


Sve ti je jako lijepo. Ja isto imam weigelu i htjela sam je oblikovatu u ne preveliki grm. No, nisam uspjela. A prošle jeseni sam je formirala kao stablašicu. A hoću li u tome uspjeti, vidjet ćemo.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2013 u 09:40
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Leona kod tebe stvarno imam što pogledati.Ovo koraljno drvo me oduševilo,posebno cvijet.Izbor ti je odličan.


Hvala Camelia,i ja sam na njega posebno ponosna ,i zaista je prelepo vredi svake potrosene pare.Big%20smile
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2013 u 09:42
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:



Sve ti je jako lijepo. Ja isto imam weigelu i htjela sam je oblikovatu u ne preveliki grm. No, nisam uspjela. A prošle jeseni sam je formirala kao stablašicu. A hoću li u tome uspjeti, vidjet ćemo.


Bucka,pa sta jos hocesTongueTongueClapja imam nameru da isto pravim stablasicu od nje i nista mi nebi bilo draze nego da uspem,a tebi svaka cast kako si uspela,bravo.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2013 u 11:38
lijepe slike, lijepo cvijeće (grmlje)
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 12:56
čovječe danas sam te tek odkrila.pa tu se stvarno ima šta vidjeti.pregledala sam od početka i svaka stranica me više zadivila.
ženo ima li nešto da ti nemaš.
cvijeće ti je sve zdravo i fantastično,vjerojatno zahvaljujući ogromnoj njezi
smile58
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 14:02
Originalno poslano od člana Ante00 Ante00 napisao:

Zavidna kolekcija biljaka



Nakon dugo vremena, jedan vrt koji me je osupnuo količinama, vrstama, bojama, svjeća !!

Vrt ti je draga Leona, prva liga, prekrasan, maštovit, prelijepi, biljke zdrave i bujne, milina jedna za gledanje !! !!  Zahvaljujem ti se što si nas nadijelila prekrasnim slikama iz svog vrta !!

Uh, od svega viđenoga, zaboravila sam ono glavno: smile169smile169  Dobro nam došla i dugo s nama ostala, draga Leona !!smile219smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 16:49
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

lijepe slike, lijepo cvijeće (grmlje)



Mari,draga,hvala,sta da ja kazem za tvoju lepotu,ali svejedno bas gode pohvalesmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.