Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 22:05
Baš mi je neizrecivo drago što vam se sviđa moj vrtić!!  Idem vidjeti ima li još koja dobra sličica ali iskreno.......meni su vaši vrtevi ljepši!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 22:10
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Prava rapsodija cvijeća, boja, tek ovako na panoramskim slikama vidim kolika je kolekcija tvoja cvijeća Clap



Onda možeš zamisliti kako se osječam kada vidim kod nekoga nešto kaj ja nemamsmile93 a sram me je zamoliti pelcerićEmbarrassed, a samo mi još ta biljčica fali!!! Možeš misliti!!  Živjela razmjena bilja!!  Vidiš da se imam sa čime mjenjati!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 22:15
A joj što je kod tebe lijepo i cvjetno.

smile64
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 22:16


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Kao što vidite, usred cvijeća, moj pas nemože biti prljav i blatnjav, čak i u boksu ima debeli tepison!!

Muhlenbergija, ako naiđeš u moj vrt, a ti na ovoj sličici pronađi svoj crni bambus!!  Teško ćeš ga prepoznati jer...se udvostručio, i u visinu i širinu!!!
Koliko minus može podnijeti ovaj bambus??  Za svaki slučaj, dok se ti ne javiš, ako uopšte dođeš, ode bambu u zimski vrt!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 22:17
smile113Thumbs%20Up Travice
su ti prekrasne!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 22:25
Ali nijedna nije lijepa kao tvoja, draga moja Belina!!!!  Istovremeno i cvate i ima već bobice!!!smile78

Ej, jesam li ti se pohvalila da sam zakorijenila onaj tvoj jasmin koji orezuješ, ispod veelikog prozora u dnevnoj sobi!!!   Jedva čekam da mi zamiriše prvi cvijetak, da me odnese mislima do tebe!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 22:34




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Dosta sličica za danas!!  Za kraj, posebna sličica, ona koja ih prepozna, zna da mislim na nju svaki dan kad ih vidim!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 10:17
Iako je jesen biljke su ti i dalje prekrasne, vrt ti je čarolija za oči, lijepo je znati da me se sjetiš - nadam se da ti se perje sviđa.
živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 10:59
Šetnja tvojim vrtom u nedjelju ujutro-neprocjenjivo! smile120
klasa optimista
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 21:39
Hej draga ja prošetala tvojim vrtom, uživala, virnula u kuću da vidim dali je torba za Brač spakirana?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 09:39

...da li je torba za Brač spakirana????  Nije, niti sam bacila pogled na torbu!!  Ali to ne znači apsolutno ništa!! Ionako mi je za pakiranje dosta samo 2 i pol minute!!!!   Ako bude potrebe za pakiranjem!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 09:52
Nisam dugo bila ovdje...prošetala tvojim vrtom i mogu samo reći da lijepa jesen u vrtu tvom Smile...Eksplozija boja  Clap!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 11:04
smile227

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 12:56

I ja kao i Duda obožavam gledati tvoju prašumu.
I koliko  god to pokušavala, meni nikako ne uspijeva to postići u mom vrtu, uvijek mi je nekako prazno  Confused.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 13:01
Šetačice moje drage, redovite i vi koje svratite tu i tamo, samo se nadam da vam nožice nisu ozeble!!!

Anastazija i Duda, kad se držite linije!!  Napustite liniju, vrtlarite s guštom, izbrišite sva pravila koja postoje, i sadite kako vas vodi trenutna inspiracija dok sadite!!  I vrlo brzo biljčice će ispuniti sve praznine!!

Hvala vam curke na posjeti, sljedeći put vas čeka vrući čajek s nečim kaj jako grije!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 13:46
Sviđa mi se tvoje vrtlarenje s guštom! Kad već nuđiš zacementirani čaj bumo češće navračali.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 19:03
tvoj vrt je jedan od onih u koji se rado vracam
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 19:25
vatromet boja kod tebe ,stvarno lijepo
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 19:28


Vala je ovo vatromet boja, a ja se danas ubila u Bromelijinom vrtu, koliko ljubičastih i indigoplavih ljepotica ima!!!  Nočas spavam u Bromelijinom vrtu!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 07:57
Jel i do tebe došla jesen prava ili tvoj lijepi vrtek ipak još ne spava?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.