Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 152>
Korisnik
Poruka
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2012 u 15:09
smile78
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2012 u 23:45
Prekrasan balkon!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 19:26
ne znam jel se sjećate mojeg visećeg epifela...sada je toliko narasao da je pretežak za visjeti pa sam ga preselila na stubište:



prije nekoliko dana pojavio se pupoljak na njemu i počeo je rasti nevjerojatnom brzinom, snimljen je u četvrtak:



da bi, bezobraznik jedan procvao baš u subotu, kada sam bila na druženju u Zadru pa sam ga snimila tek navečr oko 23 sata kada se već počeo zatvarati...zaista je prelijep cvijet, ogroman, bijeli s nježno rozim rubovima na vanjskim laticama:




...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 19:53
Sarice,to ti je poželeo dobrodošlicu domaTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 19:53
stvarno je prekrasan... miriši li?
nadam se da će i mene moj(i) jednom iznenaditi
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 20:12
E sad ne znam, da li je tvoja tema "senjski vrt" ili Zagrebački balkon " ?
Što da pohvalim ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 20:32
e da, i tvoj kako ti kažeš epifel je "epiphyllum", lijep ti je.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 21:42
Sara,prekrasan cvijet,ma tebi sve ide od ruke.
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 21:48
Kako da se ne sjećam "Turbo kaktusa". Znači takav imam i ja
Nadam se da će i moj sljedeće godine cvjetati.
Divan je.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 21:53
hvala cure, zaista je predivan cvijet, prava kraljica noćiWink ...

natalija, vjerujem da će i tvoj epi uskoro cvjetati, kao i tvoj, draga makk, a i od svih ostalih koje sam poklonila Wink...

Glikica hvala,moj epifil je Epiphyllum oxipetalum.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 22:07
neka biljki neka,kome treba prostor ,izbacivat cemo namjestaj iz kuce da bude vise prostora za cvijeceSmileja sam radni stol vec iznijela pa sad kad trebam nesto kopirat ili skenirat trci u drugu prostoriju,ali za cvijece nista nije tesko ...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 22:17
Ispričavam se, napisala si "viseći epifel", pa sam htjela pomoći, no vidim da si ti vrhunski znalac, ja inače ne znam zagrebačke žargonske izraze za kaktuse.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 07:43
nema potrebe za nikakvim isprikama  GlikicaSmile,većina mojih vrtnih posjetitelja zna priču o njemu,  napisala sam viseći jer  je zbog toga i zanimljiv, svi listovi su mu poput slapova obješeni prema dolje i do sada je rastao obješen u visećoj tegli, no, sada je postao pretežak...a sve to nema veze sa žargonom nego s tepanjem, heheheLOL...kako tepamo bugici, lagici,močvarku, tako i njemu, epi ili epifil...tako da nema zabuneEmbarrassed...nadam se sam da mi ga nema ukrasti sa stubišta kao što su njegovog prethodnika kada je već bio te dobi i te veličineConfused...

draga kamenjarSmile, na mojem balkonu je već postalo frkovito, a bome i na sjevernom, a bome i na stubištu, hahahaLOL
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 07:58
Samo da još pošalješ adresu pa da zanm gdje ću doći po noći bilo bi poželjno, eto mogla bih obećati da bi se brinula o njemu, pa zašto da krade neko drugi , naravno šala mala. Stvarno predivnim cvijetom te počastio na povratku za dobrodošlicu, vjerovatno je jadničak mislio " da je razveselim pa me neće dirati i premještati" , svojim novim biljčicama će naći neko drugo mjesto  na balkonu
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 10:28
draga aralija, evo iz ovih stopa idem otkinuti jedan pelcerić za tebe pa ću imati razlog da se opet što prije vratim u Zadar...a i anđelki sam obećala reznicu jakobinijeWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 10:32
Epi - lijepi.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 22:01
Znam da te svaka biljčica veseli ali nemoj da jednog dana naiđemo na tm kak spava u liftu LOL
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 05:02
Divan cvijet, eto zašto i imamo tu i tamo koji katus, baš zbog tih cvijetova Heart.
Želim ti lijepo kišno jutro Sarice !
belica,zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 22:02
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

Divan cvijet, eto zašto i imamo tu i tamo koji katus, baš zbog tih cvijetova Heart.
Želim ti lijepo kišno jutro Sarice !


...Bože dragi, pa kaj radiš ujutro u pet sati po toj kišurini, draga belicaLOL...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 22:05
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Znam da te svaka biljčica veseli ali nemoj da jednog dana naiđemo na tm kak spava u liftu LOL


...ajme meni, draga moja, moj balkon je već odavno izgubio na bilo kakvoj estetici, a tek nakon povratka iz Zadra nastao je totalni raspašoj...danas sam nekaj kombinirala, pa možda nekaj iskemijam da mogu stati nogom na pod, a da ne ugazim u tegluLOL...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.