Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 16>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 08:57
jel mi blizu taj rasadnik? Big%20smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 09:01
O kad dođeš k meni na kavu, jaaako je blizu (nekih 15-tak km i manje ) LOL!
Ali sad bez zezanja, fuksije (kakve ti srce poželi) 7-8 kuna a ove sve biljčice za popunu 4-5 kuna, koprive 3 kune, ma prekrasnih čudesa ima Smile.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 09:09
kad se sve zbroji...cca 40 km mi je blizu rasadnik smile156sitnica Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 09:11
Pa nećeš ići džabalesku, i kavu ćeš dobiti smile96 a dobiješ i koji cvetek gratis ako misle da ja kupujem  LOL.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 09:33
možda u nekoj kombinaciji Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 21:15
Opet u prolazu svratih da vidim imali što novoga kod Tebe. Kod ovakvih nemirnih stvaralačkih duša nikad se ne zna što će i kada iskrsnuti. Nisam shvatio ili mogu nagađati što Te to vrlo bitno, odnosno najbitnije počinje kočiti u realizaciji ideja. Meni se čini da si osoba koju ništa ne može zaustaviti kad nešto naumi, možda samo privremeno usporiti.
Ono u kuloarima je istina. Šank je već skoro gotov i u fazi je premazivanja lazurom, a to je Cimin udio u realizaciji. Kaže, ako Ivna može raditi svoj šank sa svojim mužem, hoću i ja participirati u realizaciji našeg šanka. smile157Prozvali smo ga "šumski šank", a fotki će biti slijedećeg petka. Ako se pokaže funkcionalnim, razmišljam da otvorim birtiju.

smile121

Poz!

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 19:18
 dobar dan želim draga. Dođoh obaviti presvetu dužnost i obavezu nadgledanja ovih stranica vrta u centru zagorskih brega. Moje dvotjedno izbivanje bilo je očito prekratko da bi se ti primila posla, hehehe. Vidiš da je  već i mr.Inox  uočio zastoj u tvojoj kreativnosti. Samo šopingiraš, ulov ovaj, ulov onaj, pa zaposliš T.
Usput, sve pohvale za njegov uradak, jako mi se sviđa polica.
Pregledah sve, od paukova i paukovih mreža, gaure, kalistemona i ruselija. Prekrasni noviteti, a naravno ne mogu ne primijetiti, očitu prevagu svih nijansi crvene. Krasno draga.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 21:36
Dragi mr. Inox i Sara, hvala vam lijepa na dolasku Smile i na pohvalama i na pokudama (Saro,ccc cccc smile60, pa znaš da sam ovisnik o šopingiranju cvijeća, Tomi je zadovoljan, znaš Wink, jeftinije prolazi sad nego kad je bila fensi-šmensi obleka, cipele i torbice pa gdje je još i šminka Wink .Dobro i tu znam još zastraniti ali puno rjeđe LOL) !
Stvarno imam zastoj ne u idejama već u njihovoj provedbi i bar ti Sarić znaš zakaj je to tak.Ma raduckam ja nešto pomalo ali glavno nikak da dođe na red.Ajd,ipak se moram pohvaliti, našla sam kamen! Na tone ! I to baš onaj kakvog želim a to je;benkovački ! Hm, jedino moram smisliti kak 22 kvadrata (za sadWink) dopeljati doma iz Zeline. Ne mogu nikome opisati taj osjećaj kad sam vidjela toliki kamen na jednoj "hrpi", bunje, bunjice, lomljeni, cikol, gromade odlomljene cijele, jooj praznik za oči Hug! Eh, da mi je bar bliže...Čak se i cjenkala kao ono ak ja kupim toliko i toliko kamena ova gromada gratis, čovjek se uhvatio za glavu:pa bih ja gospođo al ne pita se mene LOL a muž mi u kompletnom šoku:što bi ti i gdje uopće s tom gromadom ?! O ne boj se dragi, smjestila bih ja nju već, ne bi se ti ni snašao LOL...
E da Inox, jedva čekam slike "šumskog šanka" !!! Ne sumnjam da ću ostati bez teksta.
E sad da ne ispadne da samo klafram bezveze, danas sam izvukla neke stare i prastare korpe i poličicu s tavana i malo se igrala bojama, i sprejom a onda šišala živice, e tu sam krepala , ambiciozno na početku misleći kako sve završim za jedan sat a trajalo je više od tri sata Dead...
Evo ovako izgleda balkon, ukrašen mojim košarama-do kad nemam pojma, muž je rekao da će biti vrlo zadovoljan ako ovakvo stanje potraje tjedan dana, i ja isto Approve...


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 22:50
ovako stojim u suprotnom vuglecu tvojeg balkona i študiram tvoju novu balkonsku instalaciju. Što reći za kreaciju?
Vrhunski profesionalno odrađeno špricanje sprejem pletenih košara.
Zgledaju kak nove.
I kaj se jediš dragička, pa nisam te kritizirala, htjela sam te samo malo motivirati, pogurnuti u novom smjeru.
Ma super si ti meni...smile79
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 23:03
Da, pomalo si i sličite, bar po boji dlake/kose smile96 !!!
I kak da se ja uopće srdim na tebe, otkrij mi molim te , možda probam Wink , onak čisto da probam Hug ?!?
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 23:12
možda ovak 
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 09:37
Ne moguuuuuuu , probala al ne mogu uuu  uuu smile96!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 12:09
Ehej, cure, obznanjujem vam svima tragičnu vijest da nema više visuljka
 
 
Ivna je sve sama pojela, čak je cijelu kost oglodala da ni za moju pasicu
nije nikaj ostalo!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 12:30
, ahaaa tak je !!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 12:37
sve mi se čini da će netko morati intervenirati na toliku količinu drskosti!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 12:44
sreća jer tvoja pasica to ionak ne smije klopati LOL
ivna ...balkon je prva liga
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 12:55
Konte znaš kak kod nas u Slavoniji kažu:"ne laje kera zbog sela već zbog sebe", tak i naša Sarica puno brine što joj pas ostade bez slasnog zalogaja ! smile96
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 13:50
e jeste se baš prave našle, vas dvije...
priznajem da sam hedonista, pa tko normalan (i zdrav) bi ovako nešto propustio:
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 13:57
Konte, moja pasica ne smije klopati ni ono kaj si joj ti jučer davala.WinkWinkWink
 
 
  ovo je bila samo metafora za ivnin apetit, hahaha...
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 14:09
Viš Sara (ZASAD Wink) ćeš upravo ti to kod mene propustiti LOL (mislim što da se radi nema i nemaBig%20smile)  ali bez brige dobit ćeš naputke kad i da li stiže novi visuljak smile198!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,223 sekundi.