Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hvala na sjemenju, pelcerima, sadnicama......
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hvala na sjemenju, pelcerima, sadnicama......

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 151>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 21:28
White- veliko hvala na pošiljcismile79smile79smile79smile79Dođem kući i čeka me paket...a kad sam ga otvorila pravo bogatstvo unutraSmileSmileSmileSmile naravno odmah sam išla saditi...nadam se da će sve biljkice preživjetiSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 23:13
white očekuj  smile230
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 14:10
cvetlin paket stigao vec sam posadila hvala velikasmile95
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 18:10
aaajd super,nek je sretno stiglo
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 20:19
.....došao mi divan paket pun božuraaaa:))))))  vince i čuvarkuća :)))))))))))))) Lilly hvala!!!! :)))))))))))))))   nadam se da si to ti ( Petra G. ? :)))))))).... sve sam uspijela ubaciti u zemlju prije kiše :)))))))))))))))))))))))))))))))))))smile79

Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 12:38

mona 1 biserak sretno stigao i dobro se drži u novoj okolini -hvala-

Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 22:19
zagorka...hvala na paket iznenađenju smile79 sve je stiglo u super stanju i već je posađeno...i veliko hvala za iznenađenje za dečkesmile72
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 23:46
Domingo, hvala velika na sjemenkama!!! smile57
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 20:36
andrea i mamaa   stigli paketi...sve u savršenom stanju....mamino je već i posađeno u vrtu u gradu, a sjemenje ide na otok...andreino ide sutra na otok....
  Jos sto sam jucer i danas sretnaaaaaaaaa, unatoč kiši i totalno bezveznom vremenu ja se osjecam dobro jer je hrpa novih biljčica u mom domu...
  Još jednom smile79   andrei, mamii i spring !!!
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 20:04
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 Evo sad poštar bio i donio mi paketić od white i paketić od maslačka...sve je već posađeno, ali istrošile se baterije na fotiću pa ne mogu slikati...Curke, jedan big [IMG]smileys/emot133.gif" align="absmiddle" alt="smile78" /> za vas....



Ajd već sam se zabrinula da paket neće ni doć,nešto pošta šteka..Poslala prije dva dana i tebi i mammi a ona još izgleda nije dobila svoj,a vikend je!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 21:51
spring hvala na paketčini...svega unutra...baš u pravo vrijeme jer preksutra idem na otok, pa u zemlju ručicama smile161
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 13:39
:))))))))))) sanja 30 stigla koverta sa sjemenkama :)))) cvatuće :))))))))) hvala!! :))))
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 10:25
monna smile71 veliko hvala
i ujedno isprika svima što kasnim s pošiljkama, ovaj tjedan sam bila u obavezama, tako da sve kreče u pon. 
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 21:37
korijenko- hvala veliko, stigao paket smile72, već je sve posađeno, a ništa me nije uboloWinkLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 13:08


            Mamaaaaaaaaaaaaaa  smile94 koji pakeeet! :))))))))
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 21:30
Maslačak7- iako nije s nama na forumu nije zaboravila na nas- mene je danas iznenaila s pošiljkom na ojoj joj od srca hvalasmile76uz sve biljkice kojima me razveselila još sam i naušnice dobilaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 14:08
Mamaa, stigla pošiljka, SUPER, sljedi sađenje.......
 smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 14:15
Ovako zahvaljujem se , Zvrku, Proljeću, Hani, Hoyi, Lantani na predivnim paketićima veseljasmile79
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 12:50
maryann hvala, kći pruzela paket i javila na posao -evo sve stiglo,popodne sadnja.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 22:50
Velika hvala: Mamaa, Horti i Spring, danas sam dobila pošiljke Smile
smile79  smile79  smile79
smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.