Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 22>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 00:42
odlično to vama ide! bravooo smile141
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 01:49
 odlično!    smile55 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 23:48
Naravno da sam još štošta napravila, ali to sutra tek slikam i stavim ovdje.

Večeras sam probala peglanje, pa vidite kako je ispalo.





Oduševila sam se ovime. Trebam savjet jeli netko probao staviti dolje jednu salvetu npr. svjetliju, a gore tamniji motiv. Jeli bi to uspjelo? Spas za ravne površine bi mi bio! LOL Ako nije, ja ću eksperimentirati!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 00:30
Kutija je jako lijepa.Clap Sad mi nije jasno o kakvom peglanju pišeš. Ovo nije decoupage ili ja griješim? Objasni nama laicima što si radila. Mogla bi i ja kutije od kartona napraviti da budu dekorativne. 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 00:36
Evo ja cu na brzaka da ti zadovoljim znatizhelju, nadam se da Andrea nece imati nishta protiv :)
Za jednu ovako lepu kutiju, ne treba puno vremena.. namazhesh kutiju lepkom, sachekash da se osushi, postavish salvetu, preko nje stavish pak papir (onaj shto se peku pishkote za torte...da se ne zalepe), upalish peglu na najslabije i lagano predjesh preko tog papira... i gotovoo :)
Efekat vidish, sve pet :) bez nabora, ideala:)


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 00:38
Clap Lilijan. A reci mi o kakvom se ljepilu radi, da nebi što nakrivo napravilaEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 11:49
Smrcko, imaš ljepilo za salvetnu tehniku. Ja nisam isprobavala sa drvofixom.

Lilian ti je lijepo opisala postupak i vidiš kak super ispadne. Vidjet ćeš kad se bude još igrala... naravno, isprobavala sa više motiva i slično. Big%20smile

Javim ishod moje igre! LOL
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 12:35
Hvala Andreica.Clap S obzirom da živim u 40kvadrata, imam dosta stvari po kutijama. Zašto da kutije nebi bile lijepe
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 15:16
kutija je pravi bonbon Thumbs%20UpClap
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 13:44
Naravno da sam bila aktivna i ovih dana, pa tako slijedi nešto slikica! Big%20smile

Viseća tegla za roze verbene


Poklon za jednu Deinu "pepeljugicu"


i još 2 teglice za cvijeće

Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 13:47
uuu, koji će to gušt biti popiti kavu na terasi!!! smile160
 
pepeljuga je prava dječja..baš za curice super!!smile78
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 17:53
jako ljepi radovi,posebno mi je draga ova kutija na pepeljugu. bravo!smile141
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 21:08
Prekrasno, kutija je posebno lijepa.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:44
Kako su mi samo promakle one lavande..pa pepeljuga..rekla sam ja da si ti mala manufaktura, jel ti to skrivš negdje neku radnu snagu kad toliko štancašWink
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 07:55
Svaka čast, prekrasno je to što imaš tako vrijednu i nadarenu suradnicu
radovi su vam super,zaista ste vrijedne
odlično si ispeglala kutiju to još nisam probalaClap
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 11:35
Peglanje mi je toliko jednostavno da sam i pepeljugu na kutijici peglala.
Kad su ravne površine nadalje će mi biti najbolja prijateljica pegla! LOL

Od ponedeljka počinjem raditi pa će biti manje radova, ali... naći ću ja vremena za to!
Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 14:12
Andrea, super su ti teglice i pepeljuga!!!!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:49
 
Pepeljuga je preslatka, a ostalo sve za 5+. Bravo!!
ANĐELKA
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 21:57
bravo za Andreu i njenu pomagačicu radovi si predivni , kutijica, teglice smile227
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 10:51
Mene najviše od svega oduševljava koliko ste vi sretne dok ovo radite. Radovi su vam sve bolji i bolji, kako i neće kad stalno lijepite. Ja sam baš oduševljena što vas je tako "primilo"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.