Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi - KIKA '56
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi - KIKA '56

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 18>
Korisnik
Poruka
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 11:46
-Anastazija velika hvala za pozitivne i negativne komentare
-nisam olovkom pravila rub oko srca,jer je ono već imalo svoj rub
-izrezivala i odabrala ga Emica,apošto je bila nestrpljiva dato nosi istu večer kući ni sama neznam kako sam ju uspjela dovršiti
-brzinsko bojanje,ljepljenje,sušenje,samo da se ona pohvali što tetka radi a Ema joj pomaže

-draga Primavera tvoji komentari mi pozitivno utiču na ego
imam još slika,budete ih vidjele
-kažu da su dobre-sad se malo hvalim-
-hvala ti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 22:14
povlačim ono što sam rekla o neopraštanju obzirom da si imala pomoć malih ručica.
sad me sram i evo sama ću se smile42
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 00:05
-Anastazija svi komentari su dobro došli,ne srami se,nisam ni ja zamjerila
-lijep pozdrav
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 16:46
Crno bijela mi je apsolutni favorit,ali posebno me veseli slika , koju je dobila malena djevojčica, samo naprijed, a kad si rekla da si radila na svili to me obradovalo,jer ja je jako volim,i nevidim baš puno uradaka drugih autora pa mi se čini da sam dosta usamljena , zato svilu na ramu i kreni mogučnosti izražavanja su neiscrpne.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 20:16
-draga Nado,gledajući tvoju svilu ne bih se htjela sramiti,mada me svrbe prsti....
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 20:20
Kutijice su medene, ove cvjetne su stvarno posebne, a kod crne mi se jako sviđa što su na donjem dijelu točkice, super spoj različitih uzoraka Thumbs%20Up

Ema je predivna i mislim da čak i u dječjem požurivanju ima nešto što nas može natjerati da usporimo sa brzanjem...LOL
Čini mi se da je "odraslima" najteže igrati se tako da bravo teta Kika za ubacivanje u 5.brzinu Thumbs%20Up

A slika u pastelu je totalno i apsolutno smile227Inače jako volim vidjeti cvjetove na tamnim podlogama, ali ovako divne roze nijanse s bijelim obrubom na crnom su pregenijalne...Molim te podijeli još koju sliku s nama makar u ovom dijelu foruma, ova je prekrasna...
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 21:57
Molim te nemoj govoriti da bi se ičega trebala sramiti,svi mi nešto radimo bolje nešto lošije,ali neznam zašto bi se sramila , ako te zanima svila samo radi , pitaj ako možemo pomoči ,razvit češ svoj stil i uživati radeći.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 00:02
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:34
novčanik je smile39, ali ovaj "crno-bijeli svijet"......smile93. Predivno!!!
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 10:23
carice,majstorski si ovo odradila,odusevljena sam,cestitamsmile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 11:19
odlično i novčanik i zdjele, svaka čast Clap
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 20:29
crno-bijeli svijet za plus deset
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 21:42
-drage moje:Bi-Biljana,Sarita,valliSa i mumica hvala na posjeti i raduje me što vam se dopadaju moji novi komadi
-na str.Razni hobi ima nekoliko novih slika pa tko je zainteresiran može pogledati-hvala-
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 08:45
Potpisujem Primaveru,slika je izvrsna
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 13:47
Sličke sam gledala u galeriji, super su, novčanik odličan, a crno bijeli svijet keramike fantastičan smile141
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 08:27
Dorina,veliko hvala i šaljem ti pusicu za posjetu galerije slika(razni hobi)jer tamo rijetki zalaze...
-hvala i za ostale predmete...
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 08:36
-o bože preskočih komentar od masline55,nije namjerno,nisam se još razbudila,oprosti i zahvaljujem na posjeti i pohvali za sliku,puno mi znači
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 08:49
A sada poseban pozdrav Slavici 08 za ove cvjetne detalje na novčaniku,hvala
-znam što sam trebala učiniti,sve je spremno,čekala sam razlog da se spustim do ST.i osobno predam
-možda sutra,možda,javim se
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 22:17
Pa zar su potrebi komentari, novcanik je super, a crno bijelo jos vise.Bila sam i na blogu, nemam sto da komentiram osim da je sve prelijepo.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 12:48


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.