Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 08:39
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Jesam vam uspjela odvratiti ogled od snijega?

Jesi, i hvala ti na tome. Smile Krasne jagodice!Clap
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 09:20
Nadam se da će prizori u tvojoj gredici biti uskoro cvjetni, kao ove divne slikice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 13:56
Triša, za sada nema izgleda. Svo se bilje skutrilo pod bijeli poplun i spava zimski san, a mene već srbe prsti. Sreća da koji puta padne snijeg da se malo odmorimo.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 23:43
Ljudi, sakupila sam 500 postova!!! Naravno da sam odmah zavirila kroz do sada zaključana vrata (ko kod Baš čelika). Kaj mogu kad sam znatiželjna baba.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 00:03
Procvao mi je crveni kukurjek pa svoju radost želim podijeliti s vama.
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 00:20
Evo proljeća, krasan kukurijek
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 01:03
 Koja divna boja kukurjeka !smile71
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 03:05
 smile76 Prekrasno!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 05:21
ana sve mi je prekrasno, tvoj vrt, tvoje cvijeće, ptice i životinje koje ti prave društvo i često te posjećuju... aranžmani, pa ti si prava umjetnica
fenomenalne slike i prekrasan način da nam dočaraš svoje okruženje, ljubav izbija iz svake riječi i slike
baš sam zadivljena
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 07:03
Boja kukurjeka zaista je očaravajuća!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 08:30
Predivan vjesnik proljeća!
Ponovo sam prolistala i ranije slike, vidim da među ružama imaš Fantin Latour. Već par godina mozgam i tražim prave upute kako i kada se ona orezuje?
Molim te, ako nije problem, daj savjet smile143
Moja je sad dosta velika, s granama preko 2,5m, i dizala sam je u vis,
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 20:55
zaista posebno lijep kukurijekSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 23:38
Maesral, F. Latour je starinska ruža, a ja je tretiram kao grmoliku. U jesen odrežem jako visoke grane samo toliko da se ne polome pod snijegom, a u proljeće grane prikratim za trećinu otprilike, neke više, neke manje, ovisi koliko su narasle. Uglavnom, oblikujem grm tak da nije previsok. Još nisam krenula u rezidbu, čekam da puste pupove pa da vidim jel ima smrznutih grana. Nadam se da sam ti pomogla.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 10:03
Hvala puno, još mi je ona ostala za orezati. Zbunjivalo me, negdje sam davno pročitala da se režu samo nakon cvatnje. Inače je uvijek kratim u proljeće, znači mogu krenuti s poslom Thumbs%20Up 
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 20:07
Pregledala sam sve stranice tvog vrta. Vidi se da vodiš veliku brigu o njemu i da uživaš u svom carstvu. Biljke su brižljivo raspoređene, sve je tako uredno, a opet djeluje ležerno. Ograda od šiblja je upravo onakva kakva se meni sviđa. Ti kažeš "naherena", a ja kažem prirodna. Iako je cvijeće u prvom planu i pojmljivo sam promatrala fotografije, u isto vrijeme pogled su mi privlačile starinske stvari, ona okovana škrinja posebno. Tvoj vrt privlači ne samo nas koji obožavamo cvijeće, već i ptice, a vjerujem u proljeće i ostale kukce. Jako lijepo.
Sutra je novi dan.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 20:42
Ljudi, mogu vam reći da je taj bordo kukurjek zapravo jako fotogeničan. Raste mi uz lješnjak ispred kuće i tak je neuočljiv da me je mm pital otkud mi ovaj cvijet na slikama, da takav ne raste u mom vrtu. A prođe pokraj njega sto puta na dan.
Lucy, jučer sam ogradu srušila i spalila tak je bila u očajnom stanju nakon šest godina. Ruža penjačica i klematis su držali ogradu da ne padne, a nije ograda držala njih. Sada mi je taj dio vrta ružan bez ograde pa ću napraviti novu. Valjda ću nači dosta granja.
A škrinju sam pobrala na cesti (u Zagrebu) za vrijeme odvoza glomaznog otpada isto ko i jedne načve. Volim kad ljudi bacaju takve stvari a ja naletim. Niš me nije sram.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 21:58
Mogu zamisliti kako je lijepo po tvojim bregima kad procvjetaju voćke, sve diši Clap
Kukurijek je krasan, ja sam donjela dva iz VŽ i mislila sam da im kod mene neće biti dobro, ali cvjetaju samo tako, malo im je ove godine i snijeg pomogao .
život je more
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 22:36
Danas sam gledala grane breskvi vinogradarki jer one prve cvatu. Lijepo su nabubrile. Bit će mirisa uskoro.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 22:38
Šest godina nije mali rok trajanja za ogradu od šiblja. Šest je godina pridržavala ružu penjačicu i klematis. Zaslužila je da i nju netko sad malo pridrži. Samo ti skupljaj šibe, vrijedne ruke imaš, napravit ćeš ti novu ogradu, a ja čekam da je vidim.
Sutra je novi dan.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 22:46
Ups, sad me nema druge nego prionuti izradi nove ograde. Kad je napravim, budem se odmah pohvalila. Ali, nebu to brzo, imam sada posla oko gredica. Stara je ograda spaljena, a kao pepeo će opet doći u vrt.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.