Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kreativni apaurin
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kreativni apaurin

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 25>
Korisnik
Poruka
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2012 u 14:15
Draga Mamina svi radovi su ti prekrasniiiiiiiii, ne znam šta mi je ljepšesmile55
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2012 u 17:09
Tara,Okić,,Dalija-hvala vam punosmile79.
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2012 u 04:52
draga moja,
makeover je fantastičan... smile94
od ideje do realizacije...

besprijekorno... svaka čast... smile227    smile141


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2012 u 18:24
Ajme,sad san se zacrvenila Embarrassed.Hvala Klara!To je bio moj prvi "okršaj"  sa nekim komadom namještaja...
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 20:48
Znaš šta Mamina ovo me oduševilo.....već se ponavljam konačno pravimo stvari za upotrebu jer ne znam kud ću više sa "ukrasima".......
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 11:09
Hvala bako Božicesmile78.I ja sam više "konkretan" tip-kad napravim nešto što ima konkretnu namjenu,onda se osjećam baš ponosno i zadovoljno.
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 09:16
sve  mi  je krasno, a  sa  stolićem  sam oduševljena
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 18:29
Nije ma dugo bilo...evo mog pokušaja-okršaja sa color ink bojama na staklenom tanjuru.Koristila sam i rižin papir i šljokice koje se nažalost ne vide ali u prirodi daju "štih" u uglovima.Sve sam radila na obrnutoj strani.



ovo je slikano na danjem svjetlu

a ovo unutra u polusjeni pa su boje tamnije



ovo su detalji





Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 07:54
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 08:37
Stvarno je posebno.
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 09:56
Super kao i uvijek
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 11:55
Hvala  drage mojesmile79
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2012 u 09:08

Clap    Thumbs%20Up    Clap

vide se šljokice...

nikako da se odvažim uhvatiti u koštac s colorinkom...
a efekti su očaravajući...
kako se uopće nanosi? kistom, kapaljkom, prstima?
jako komplicirano?




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2012 u 11:09
Hvala Klarasmile78!!!Te boje sam kupila ovo lito kad sam bila u Zagrebu jer ih ovde u Splitu još nema ni u jednoj Art-trgovini.Tek sad sam ih se usudila koristiti.Nanose se kapanjem direktno iz bočice.Može se koristiti i kist i spužvica.S obzirom na količinu,skupe su pa nije baš pametno koristiti spužvicu jer ona dosta upije.Brzo se suše pa treba odmah pripremiti koje ćeš boje koristiti da budu nadohvat ruke.Te boje jedna drugu "tope" a obavezno se mora imat i tzv. razređivač koji se naknadno poprska radi efekta.S njim se ujedno i čiste kistovi i prstići...Posebni efekt se postiže sa akrilnom bojom koja se nanosi prije ili poslije color-ink boja (ovisi da li radiš NA staklenoj površini ili s obrnute strane).Eto,nadam se da te nisam upilala sa tolikim savjetimasmile190 smile78
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 11:45
meni ovo nije samo lijepo...meni je ovo sve PRELJEPO!!!!!!!!!!!!!....držač za kutljaču od karika zavjesa, oni držači sa štipaljkama....a tek boce..........onaj rub od slike sa zgužvanim novinama, predobra ideja...probat ću....i nadam se da će bar upola ličiti na original.......
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 12:46
Draga Mren,hvala ti i dobro nam došla smile73.Drago mi je da ti se sviđaju moji radovi a ako ti mogu pomoći sa savjetima,slobodno pitaj.Na taj način,zahvaljujući dragim tetama-salvetama svi smo "rasli" i napredovali. 
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 10:42
Krasno ,ma predivno evo i ja bih to odmah radila ali mi molim te objasni kakve su to boje i taćan naziv, poludići od vaši svih tehnika kad god sjednem za ovaj forum ja saznam za neku novu stvar ,to je zaista odlično , ali moram priznat i košta ,muž kaže da ću dobit zabranu na kompjuter.Još jednom pre ... predivno ,bez rijeći sam.
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 17:23
Hvala Lilysmile78Što se boja tiče-radi  se o COLORINK bojama koje su na alkoholnoj bazi,sjajne su i prozirne.Idealne su za rad na staklu i glatkim podlogama.Već sam spominjala razređivač kojim se postižu specijalni efekti a ujedno peru kistovi i prstići...I ja sam tek početnik što se tiče rada sa ovim  bojama pa sam ti mogla dati samo ove informacije...
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 21:47
baš ti je najsClapStarTongue
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:53


evo jednog uratka od prije par mjeseci.Onda sam ga zaboravila slikati a danas nisam propustila tu priliku.Ovo je bio poklon jednom malenom slatkom Rafaelu za babine.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.