Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 31>
Korisnik
Poruka
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 15:07
Aaaahahahahahaha!Sam ti rekla!Mislila sam jučer na vas,i baš sam jedva čekala da vidim dojmove!Umirem od radoznalosti da vidim kaj si udomila!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 15:40
Znači i ti si se vratila ošamućena, znam kako ti je LOL! Otvori ti se pred očima sasvim novi svijet i saznaš toliko novih informacija o biljkama i njihovim tajnama da ti se učini glava pretijesna za sve to pohraniti.
I ja čekam slike novotarija kad se preposložiš Wink.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 18:58
Cure da vas odmah razočaram: nisam udomila ništa jer to što bih ja udomila nesmije još kod mene! Nisam ništa tkđ. jer mi je glava bila puna dojmova, a ono što bih udomila za sada nema gdje stati! Dakle, prvo lopata u ruke, a onda udomljavanje jer mi je već dosta kak pričam "imala sam to to i to!", a ono sve ... gecrk jer nisam stavila na dobro mjesto!
Ja bih udomila B.B-u, ali sumljam da bi se njoj sa mnom sviđalo koliko joj se sviđa tamo gdje jest tako da ... ;)
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 19:06
Izdvajam luciferku i hemerocalise kao moje favorite...a ribice su izvan konkurencije!!!
Uživala sam u šetnji tvojim vrtom!Thumbs%20Up
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 22:01
Baš sam se nauživala u tvom vrtuuuuuuuuuuu--i bom dobro nahodala hahahahsmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 22:08
Ooooode travnjak!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 23:27
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Ooooode travnjak!
 
smile42
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 07:54
Jutro curke, ma ne bude travnjak otišao, ima malaluna gruntaaaa.... još ako se kosac ne buni, kud ćeš bolje kombinacije.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 03:01
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Jutro curke, ma ne bude travnjak otišao, ima malaluna gruntaaaa.... još ako se kosac ne buni, kud ćeš bolje kombinacije.
Ma sa koscem ćemo lako B. Bea Tongue, teže ćemo sa kosićima!
 
PS. upravo jedan mali spava pored mene, od danas sam mu ja mama jer je ispao iz gnijezda! Staviti ću neke fotkice danas Tongue
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 06:57
Hranili smo i mi malu vranu, stavio je MM na bor. Dva dana se derala, a onda su roditelji došli po nju. Nadam se da će i tvoja priča imati sretan kraj.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 07:34
Možda ti se dopada ta uloga "mame" maloj vrani, ali Baka Bea ima pravo, njoj treba mama s krilima  Rolling%20Eyes
Time is something you can never get back..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 14:51
Kod tebe je kao u nekom dokumentarcu o vrtu i cvijeća i životinja i lijepih priča Clap
I meni sviđa ovaj tvoj Lucifer

život je more
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 15:14
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Hranili smo i mi malu vranu, stavio je MM na bor. Dva dana se derala, a onda su roditelji došli po nju. Nadam se da će i tvoja priča imati sretan kraj.
Na žalost... nema! Uginuo je jutros.
Mislila sam ga samo othraniti pa pustiti na slobodu kada će moći letjeti, ali eto...
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 15:15
jeli se ovi prelijepi cvijet doista zove lucifer? tako lijep cvijet sa tim imenom........
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 00:55
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

jeli se ovi prelijepi cvijet doista zove lucifer? tako lijep cvijet sa tim imenom........
Da, to je crocosmia ili mombrecija "Lucifer" zbog svoje vatrene boje je zaradila to ime! No, nije samo boja koja je čini "vragolastom"! Ima nešto i u samoj biljci koja "traži pomalo drugačije mjesto" i susjedstvo :)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 09:28
Originalno poslano od člana malaluna malaluna napisao:

 
Eto, današnji dan je označilo nekoliko poznanstava, no jedno od onih koje ću pamtiti je poznanstvo sa jednom iznimnom osobom "ispod Sljemena" - svi je poznajete. Danas smo se Anastazija i ja uputile do nje i mislim da ćemo obje pamtiti ovaj dan!
 
 
Dobro došla u klub, klub osoba punog srca jer od "tamo" i od "nje" se tako odlazi. Jel da?
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 12:48
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Originalno poslano od člana malaluna malaluna napisao:

 
Eto, današnji dan je označilo nekoliko poznanstava, no jedno od onih koje ću pamtiti je poznanstvo sa jednom iznimnom osobom "ispod Sljemena" - svi je poznajete. Danas smo se Anastazija i ja uputile do nje i mislim da ćemo obje pamtiti ovaj dan!
 
 
Dobro došla u klub, klub osoba punog srca jer od "tamo" i od "nje" se tako odlazi. Jel da?
 
DaHeart
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 12:54
Hajde čekamo sličice.... valjda će biti i koja s posjete...Big%20smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 06:21
Originalno poslano od člana malaluna malaluna napisao:

Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Hranili smo i mi malu vranu, stavio je MM na bor. Dva dana se derala, a onda su roditelji došli po nju. Nadam se da će i tvoja priča imati sretan kraj.
Na žalost... nema! Uginuo je jutros.
Mislila sam ga samo othraniti pa pustiti na slobodu kada će moći letjeti, ali eto...
Cry
Time is something you can never get back..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 11:05
kao i uvijek daruješ nam prekrasne fragmente iz tvojeg vrta. Ja sam se također ove sezone oduševila luciferkom vidjevši je u vrtu naših Kat.ree i ivne, ali premalo znam o njoj da bih je se usudila staviti u svoj vrt.
Također imaš krasnu biljku koju namjeravam uskoro nabaviti - potentillu. Rekli su mi u jednom rasadniku da je vrlo nezahtjevna i da podnosi jako sunce i dulja sušna razdoblja.
Predivan vrt!
lijepi pozdrav
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,171 sekundi.