Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - katarina77
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


katarina77

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 19>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 16:48
predivno Katarina a što se učenja tiče- ili si tako dobar đačić da brzo učiš ili si se već rodila "sa malom maturom"!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 18:34
e slavek moj :) da je prava skola u pitanju nebi se bas reklo da sam dobar đačić:) sreca moja da imam dobro fotografsko pamcenje :)
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 11:44
Krasni stolci Clap
... ali, izvuka si dva prijeratna, a meni se cini da je samo jedan makeoveriran... e sad mi moras pomoci: 1.ili su isti pa ih ne rezlikujem, 2.ili si stavila sliku samo jednoga, 3.ili (ovo je najvjerojatnije) ja ne vidim dobro... zaokruzi tocan odgovor Wink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 12:15
Pročitala sam tvoj odgovor Slavici , ma svejedno ti meni malo vučeš na štrebera.....Wink,svaki puta pregledam šta ima novoga u tvojoj galeriji,i svaki puta se vidi da po danu radiš a po noći učiš...šalim se naravno...svaka čast na stolcima,prekrasni su i majstorski urađeni , nisu natrpani detaljima...uspjela si im dati notu elegancije...bravo smile58
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 12:49
iluvia dva su stolca sa kaj sam samo jednog slikala jer su isti.... zato je sam jedan...
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 12:53
aaa... dobro, dobro... vid me jos sluzi kad pamet posustane... odlicnoWink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 13:45
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 02:32
Kato,Kato suho zlato,blago onom tko te ima,tko te ljubi,tko te sanja noćima...sve pregledala,svemu se divila,ali stolac me opčarao.Da li ti u novom domu znaju kakve vrijedne ruke dobivaju? Kad budeš stigla u pp mi detaljnije opiši rad na stolcu,raspucanost me zanima,da li je nešto posebno?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 13:32
Kako si krenula sa radovima za svatove, ja sam mislila da ćeš i stolice napraviti za sve svatove LOL, pa što je to za tebe 200-tinjak komada LOL.

Krasni su ti stolci.
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 13:57
da imam vremena i bi ja napravila navlake sa dekupazom za salu samo kaj mi je sad malo kasno da sam se sjetila i skuzila da mi taj dekupaž ide bi ja ooo to kaj nebi
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 14:00
Originalno poslano od člana KIKA '56 KIKA '56 napisao:

Kato,Kato suho zlato,blago onom tko te ima,tko te ljubi,tko te sanja noćima...sve pregledala,svemu se divila,ali stolac me opčarao.Da li ti u novom domu znaju kakve vrijedne ruke dobivaju? Kad budeš stigla u pp mi detaljnije opiši rad na stolcu,raspucanost me zanima,da li je nešto posebno?

znaju znaju sam kaj je njima to smjesno ajd sad malo kad su vidli da sam se primila ozbiljnije toga podrzavaju...
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 16:22
prekrasan kompletić za tvoje vjenčanje..svaka čast za stolice.. ;)  bravo katarina i samo tako nastavi.. ;)
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 22:33
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 06:29
Ma zar ja bas prva moram vidjeti tvoje radove. Kutija mi se jako svidja.
Javit cu ti se kada sve bude gotovo. MM mi je u domu.
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 08:11
smile141za trud i strpljenje oko kompleta za vjenčanje ,zgodna je i ova minimalistički dorađena kutija ali stolci su super,raspucavanje si odradila koa najiskusniji profesor a ne kao početnik i ja ti se zbog toga divin smile128,meni to nikako ne ide  Confused
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 12:21
je kutija je minimalistički odrađena namjerno jel mi je zal bilo još svasta nesto natrkeljit gore ,sam po sebi je predobra i bez ove fotkice kaj sam metnula ali to se ne vidi na slici cjelu sam je namazala sa nekakvom bisernom bojomkoja je smedja al kad je razmazujes ostanu sam ko neke sitne sljokice.....sto se tice ovog ruba slike sto je ovako cohav to sam namjerno napravila posto kofer izgleda staro pa sam i te rubove malo ocufala jos dok se nije posusilo...
A RASPUCAVANJE CURKE MOJE VIDIM DA MALO MALO PA NEKO PITA EVO SAD CU OVAK JAVNO REC KAK JA TO RADIM
-NANESEM SREDNJE DEBLJINE SLOJ TOG LAKA ZNACI NIT DEBELO NIT TANKO
- UZMEM FEN I UPALIM GA NA NAJTOPLIJU I NABRZU BRZINU
- PRIBLIZIM FEN NA PAR MILIMETARA OD LAKA I TAKO SUSIM
- KAD JE MALO VISE SUH(CITAJ DA NA MJESTIMA OSTANE MALO MOKRO) ODMA NANOSIM BOJU DOK JE JOS MALO TOPLA PODLOGA
ETO TO JE TO... TAK JA RADIM PROBAJTE PA JAVITE
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 12:34
kutija je krasna,neka si je minimalisticki uradila  jer je lijepa sama od sebe,jos nesto bi bilo previse. bravo.smile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 15:25
kutija odnosno škrinjica je prelijepa,djeluje mi onaka starinska,prava škrinja iz davnina!imaš pravo,i sama po sebi je lijepa a ti si ju sredila baš sa mjerom!smile73
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 18:23
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 19:06
I opet imas nesto novo, super mi je zlatna kutija.
Skoro nisam dosla na stranicu, jer nisam vjerovala da si opet nesto izmislila.
Supper
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.