Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171172173174175 184>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 21:11
Hvala Rose i Lantanicasmilie_engel_155.gif

Je si li sigurna Lantanice da smiju van. Temperature padaju ispod 10 stepeni, a srce bi mi puklo da mi sve stradajuCry
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 21:34
Nemoj da ja budem kriva Wink, ali moji su stalno cijelu zimu vani, a bilo je i ispod nule.
život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 22:25
Smrcko, i ja sam svoje sukulente stavila van........pa što bude, bit će!
Stoga...........van s njima!
To nije prijedlog, već naredba!WinkLOL
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 23:24
smile176
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 23:26
Da i zaboravila sam napisati, propadnu li ima da vas ganjam po cijelom forumu
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 23:30
Jeee, imamo istu biljku, to je iz famozne skupine trajnice mix.
Mislim da je vinca minor
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 23:51
obožavam vince. Sad sam kolekcionarić od dvije vrstesmilie_tanz_009.gif.
Namjeravam ih staviti jednog dana da mi sa nekog zida vise doljeWink
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 01:14
u silnoj strci, jedan dan ne prošećem tvojim vrtom, balkonom, kad tamo svašta. Ma ti si majstorica, mora ti se sve primitiClapClap......i neka.
Za heucheru ćemo utvrditi kad procvate......
Ja sve imam preko zime vani, ovo što si poharalaWinkWinkWink
Jedino Epiphyllum / onaj dugi list /ja stavljam van tek kad zatopli. Tako radim već godinama. No tu su bolji stručnjaci od mene......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 01:22
da još nešto, za palmicu ne brini. Ima kod šogora odmah tamo do vode velika. Strogo sam naredila da se ne baca i da ću to ja izvaditismile209
Ali nema frke, tamo gore ima još listova, koje ja neću vaditi, pa će ih biti jošWink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 01:27
Hvala ti Lorica na svemusmilie_engel_160.gif
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 08:10

Opet si obnovila svoje cvjetno carstvo! Šta ima veze što sad nećeš na balkon. TM stavi kaktuse odmah na početak kao pregradu i za ostalo si sigurna - neće dalje i sve će opstati.

Kad to jednog dana razvučeš po tvom terenu neće se ni vidjeti. Zato samo dalje u nabavke!
 
E, da, jučer sam šetala Aresa na plaži Vila Nora (između noometnof stadiona i bazena). Pusto, a krcato čempresa i češera. Ne znam, poguglaj malo za sijanje, pa ako treba tamo možeš nakupiti pun najlon češera!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 08:51

Haj, Šmrcko.Spomenula si bršljan za ogradu.

Pa ako ti bude trebao tu sam.Big%20smile

I obični zeleni a imam i bijelog. Taj je možda čak i ljepši.

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 14:20
Pa dobro gdje si ti ???
 
Već par dana se ne javljaš, šta se događa???
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:30
Hvala cure na posjetismilie_love_047.gif i Proljećence ne brini tu sam ja.


Ovo je dobro da pregradim balkon kaktusima, MM ima loše iskustvo da sjedanjem na njih pa bi i vrijedilo valjda se naučio pametiLOL. Danas me pita  " A di misliš staviti robu sušiti, sve će biti puno kaktusa?LOL"
Moram ga spriječiti da izlazi na balkon , sve će srušiti i polomitiConfused

E Hojčeka moram prvo saznati o kojim se biljkama radi, ne idu sve biljke i drveće na - 20. Ubiti jako ih malo uspije preživjeti i to su uglavnom autohtone biljke. Moram još malo ispitati, jer i da kupim a da propadne ne valja a i da sijem a čekam uzalud ne da mi se. Hoću da budem sigurna što radim i da što prije bidem imala malu šumicu.

Može Baka ako imaš višak bršljana, pokušala bi stvoriti živu ogradu od bršljanaSmile

Na žalost su mi dvije stablašice izgleda gotove, ne daju znakove života. Sutra ću im napraviti čaj i potopiti nogice i posaditi u veliku kantu i dati im sojino brašno ako se budu htjele vratiti na ovaj svjetCry
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:34
Hejla, vratia se Šime!WinkLOL
 
Kako misliš živu ogradu? Bršljan se mora po nečem penjati, žica, mreža... zid.
 
Hoćeš doći u četvrtak na kavu? Da donesem malo?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:46
Imam ti ja Baka ogradu onu pletenu plastificiranu oko cijelog terena. Po njoj bi koliko imam biljaka rasporedila i da se plete uz ogradu.

Može donesi ako imaš, doći ću na kavuWink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:49
Smrckice tvoij ljetni čempres divan - svako zrno niklo i sada sam ih presadila. Vidimo se na kavi, ako ti treba koji.....smile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 20:41
Hvala Triša, drago mi je da je sjeme klijavoTongue. Čula sam da kupovno zna biti nevaljalo, to znači da sam bolja od vrtlarskih centaraWink


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 20:47
Od Lantanice sam dobila biljčice koje su bile s obzirom na dob u kom smo ih dobile žalosne. Sada vidim da će se gotovo sve primiti. I tako me to obradovalo, pogotovo što pojma nemam što sam dobila dok ne procvjeta
Ovo mislim da je moja- Lantanina, ali više moja nego njenaWink pacifička krizantemica.



Ovo su naše zečije uši LOL moje- Lorine- Hojčekine- Maslačkovesmilie_girl_076.gif


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 20:48
Ispravak netočnog navoda, ne Malačkove nego ŽeljkicineWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171172173174175 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.