Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 176177178179180 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 09:46
Originalno poslano od člana mirjam mirjam napisao:

Free,bez podilaženja i foliranja tvoj cvijetnjak je No.1 na ovoj temi.Strašna si,prije svega izuzetno vrijedna a onda i ... divim ti se.Toliko volje,toliko mašte a fakat i znanja teško da je naći na jednom mjestu.

E pa da znaš draga Mirjam, od tvojih riječi naraslo mi je  -  perje !!  Baš si mi podigla ego !! Hvalasmile120
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 09:49

A danas objavljujem rat cvjetnim gredicama uz stazu !!  E tu je baš salata !!Moram sjest u hladovinu pored nje i dobro promisliti kaj da napravim s njom !!  uh  uh   uhhh    jel netko zna gdje sam ostavila ideje !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 11:39
Daj vidi da ti nisu u onom starom sivom kredencu u garaži što je navodno za obnovitiWink.
Kad smo već kod njega....kakva mu je sudbina?? Jeli još u garaži ili je već obnovljen.....
Skokni malo kod Muhle, imaš tamo ideja ko salate.....Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 12:16
Sivi kredenac je još na istom mjestu, sa istim tetama koje se veru po njemu !!  A za moje ideje nema mjesta u njemu jer. . . . je još pun šarafa, gumenih cjevi od hladnjaka itd !!  Pokretna radnja sa autodjelovima !!

A za skočit do Muhle !!  Ako tamo krenem, izgubit ću se !!  Ipak meni sada treba ideja za jednu sasvim obićnu gredicu, ali bojim se da će opet ispasti nekaj drugo !!  Mislla sam sve hoste i astibe, naizmjence,  porendati uz stazu !!  Kaj misliš ti !!  Pogledaj gore, dodala sam još par slikica od tvoje-moje-mali kaktus ruže !!

A sada, evo mojim ružica iz ružičnjaka, cvijet po cvijet, naravno da imena neznam, pa ako tko koju prepozna, javite miiiii!!!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Ova je ice berg !!Wink



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 12:25
Pošto nema jako uvjerljive šanse da moja grofica Marica-Mirica uživo svrati u moj vrt, a da ne misli da mi se njena rođendanska ružica smrzla, evo njezine slikice !!



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 12:36
smile227... koja kolekcija.
Definitivno je ruža kraljica cvijetnjaka.smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 12:48


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Moje ostrvo mačuhica mjenja naziv u ostrvo - osteospermuma, iliti po domaćem otok ostića !!




Uploaded with ImageShack.us

Sa pokojom zalutalom biljčicom koju želim imati čim bliže sebi !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 12:54
Originalno poslano od člana mirjam mirjam napisao:

smile227... koja kolekcija.
Definitivno je ruža kraljica cvijetnjaka.smile78


Pa zato žalim kaj ih ne mogu imati u dvorištu, morala sam ih posaditi na odvojeni ogradom dio vrta prema potoku, tj ružičnjak je početak mog Muhlenbergijinog vrta !!mirišu čak do susjede!!  A stavila sam tek polovicu ruža u temu !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 12:59
Bože moj, koliko slika je stavila neka budala na fotić, da mi je znati tko !!  Slike stavljam tek nekih sat dva, a imam procvalog cvijeća, da ga stavljam jedan po jedan sljik, 5 dana bi trebala bez jela, pića i dima !! Koja li je budala toliko cvijeća nasadila !!  Imaju djeca pravo, prava đungla !!

Morala bi pod hitno pozvati na kavu jako veliku ekipu da to malo , ma kaj malo, puno prorijedimo !! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 18:26
prekrasno ti je cvijeće, ruže, ma nebih ništa izdvajala jer mi je sve lijepo Thumbs%20Up
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 20:11
Prekrasno, veliko , skladno i uredno ma BRAVO!!!!!!!
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 22:14
odmaram oči uz tvoje zelenilo oko ostrvasmile47
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 10:27


Uploaded with ImageShack.us

Projekt tekoma, staro stablo po kojij se tekoma penje je obrašteno tekomom a krošnja je puna pupoljaka



Uploaded with ImageShack.us

Od držanja palčeva da mi procvijeta barem jedna bijela echinacea već su mi poplavili prsti !!



Uploaded with ImageShack.us

I ona je trebala biti bijela !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 10:36


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Prve crvene monarde !!!



Uploaded with ImageShack.us

Pa prvi sljezovi cvjetovi

 

Uploaded with ImageShack.us

Ovaj desni je prešao 2 m visine !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 10:42


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Graničice, i u punoj sjeni i na punom suncu, oni su  svi u cvijetu !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 10:50
E prošetala ja kroz tvoj park i umorila se. Htjela sam se izvrniti negdje u hladovinu al sam se bojala da ti nešta ne povaljam  pa sam se samo tiho iskrala.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 11:11
Free, draga, Heart


nemam šta dodati za ovaj raj kod tebe.
Sve je već rečeno.
Jezerce sa prekrasnim cvijetom lopoča, park ruža, astibe,...
Predivna jutarnja šetnja napojila me energijom da krenem dalje na kućanske poslove.
Ono malo klupko je preslatko.
Vrijednice naša, šaljem puno smile79za svih vas.


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 11:30
Lijepo je kod tebe, tekoma krasno izgleda!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 11:47
Ko u raju..samo fali jabuka :)
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 12:03
smile120    predivno!
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 176177178179180 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.