Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 39>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 13:49
Lana1 pa ti onda daješ cijelu plaću na cvijeće!!!
Kod nas su ostići već mjesecima 10 kuna i to da biraš koji hoćeš!!!
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 21:20
Proljeće,ne hvali se nego kupi ostić+paket'+HP i Lani,viš da sirota nema ni cvjetka višesmile85
smile191baš sam opaka
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 06:33
ah proljeće navikneš se na te cijene, neke biljke koje su u vas minimalnih cijena ovdje su relativno skupe, tako je i s posudama, zemljom i gnojivom. ali to je još u neku ruku dobro dok imaš gdje kupit. u mene se je tek prije mjesec ipo pojavila veća ponuda posuda za cvijeće, prije su bile samo dvije vrste po masnim cijenama.dobro je dok radim pa i nije toliko teško odvojit koju kn za cvijeće (dobro malo više kn ).
eh shasha uspila si me nasmijat i oraspoložit. puno puta pomislim bože, pa ova žena je čudo, samo gleda kako će kome pomoć
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 06:50
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Proljeće,ne hvali se nego kupi ostić+paket'+HP i Lani,viš da sirota nema ni cvjetka više[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot14.gif" height="52" width="57" align="absmiddle" alt="smile85" />
[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot70.gif" height="54" width="60" align="absmiddle" alt="smile191" />baš sam opaka

shasha nije baš da me je sve napustilo.napustile su me samo dvije mini ruže, ruža (veća), neveni žuti , jedan ostić (onaj šta si mi ti darovala), sve što sam sijala osim dragoljuba,surfinija, karanfili (ostao jedan taman ga je počelo hvatati ali sam ga izolirala i tretirala)oni puzavi i oni mini.ostalo još par pitarčića , a to mogu zahvalit činjenici šta sam bila prisiljena preseliti dio cvijeća na drugo mjesto zbog toga što mi radnici mjenjaju otvore (kad ono umjesto radnika pokosila ih bolest).
eh temu sam ti okupirala svojim problemima baš sam pogana.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 08:08
Lana,nebitno gdje je rasprava sve dok  ne uspijemo,tj.ti ne uspiješ a mi smo ti moralna podrška,suzbiti širenje  bolesti
Pa moram malo zezati,zna Proljeće da ja nju malčice zezamsmile78
E sad radovi.
Evo me,baš sam zalila vrt i počelo grmjeti.Ma ne može previše vode  biti samo me muči kaj sam se ustala u 6smile48.
Ok,nema veze.E kad sam ja skužila da to zaozbiljno grmi i da bi stvarno moglo padati krenuh u presađivanje cvijeća,nek ga odmah kiša zalije.
Malo prije sam morala prestati jer je stvarno počela padati...KONAČNOsmile46
I kaj sad,nebum spavati išla,nebum lupala da MM ne probudimsmile81...a ništ onda moram tu doći....smile142
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 08:17
sshasha ti si ko moja mama ona se ustaje u 5.30 da zalije sve prije sunca jačega, ali u nas opet nema kiše, bilo malo oblačno jutros ali sada opet sunce provirilo.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 11:13
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Proljeće,ne hvali se nego kupi ostić+paket'+HP i Lani,viš da sirota nema ni cvjetka višesmile85
smile191baš sam opaka
 
Ha,ha,ha,Shasha,
 
 pa ti nisi dobro čitala, "tvoj ostić" je stradao, znači nisi dobro poklonila!!!
 
A to opet znači da moraš poslati novi!!!
 
A ako ti treba podrška, i ja ću joj poslati jedan!!!
Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 11:24
Radova nema,kišica pada i jučer i danas,ok sad ne više,no padala je.I baš je super namočila,moje biljkice su sve uspravne i sretne.
Proljeće,ja svaki cvijet koji poklonim ,poklonim od srca.No možda je ovaj ostić plakao zamnom i svojom "družinom" u mom vrtu i od tuge uginuo.Treba joj poslati par da se mogu družitismile81
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 11:50
shasha ako je tako onda će mi ovaj put uginuti po balkona jer je cijela družina iz tvog vrta
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 12:21
Ma ne Lana,sad sam ja njih  toliko stavila da imaju društvo,oni se"poznaju" već iz mog vrtaLOL
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 12:51
da tako ja MM kažem kad kupim više od jedne biljke (a ti je uvijek) da moraju biti u paru da se druže
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 21:29
A da i vi tako razmišljate, baš vas volim svih, ja uvijek računam na to da je i dvijeću ljepše kad ga ima više, pa radim cjele kolonije. Baš smo šašavi, a to je tako super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 16:18
Triša,naravno da tako treba raditi,pa ako smo mi usamljeni zašto bi na cvijeće drugačije gledali.Ako je samo,usamljeno je,jadno i tužnoWink
Evo me na pauzi.Sobno cvijeće sam danas uređivala.Zalila,prašinu brzisala,uglavnom,dotjerivala.Sad imam još nekoliko njih za presaditi no nemam više tegli.Čekam da završe "zvjezdane staze" pa da MM nađe vremena i da probamo nači neke navijačke tegleLOL
Vani sve raste ko ludo nakon ove kiše.Naravno da i trava raste pa ću morati kositi,samo ne znam kad.
Yuka je u punom cvatu(samo da je uslikam prije nego ocvate) i uživam je gledati sa terase.
I moji paradajzeki cvatusmile213
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 21:22
ni jučer ni danas nisam nešto radila no malčice jesam(kod cvijeće).
Konačno sam sobnu yuku presadila u veliku teglu,koju zovem pehar jer sam je dobila od mojih dragih boćara koji su bili preslabi da osvoje pehar pa su tu teglu dobilismile156.Da dočaram veličinu"pehara" samo da napomenem da u nju stane 100l.zemlje ne računajući onu oko korjena yuke.Ok,sad sam imala jednu veliku teglu viška i konačno sam u nju stavila onu jadnu palmu,kupila je još valjda u jesen u pevecu za 15kn.Evo došo je dan da i nju presadim,valjda mi se bude zahvalila lijepim rastomBig%20smile
E da,išli mi i tegle kupiti(nije bilo navijačkih no našli obične)i nije mi MM kupil neki navijački rekvizit(čudo!!!) nego krasnu bromeliju(ljubi ga majka)smile81
Kako sam ja računala da mi bude 150l zemlje dosta za sve to,nisam kupila više zemlje.No ,kao što rekoh,ode u "pehar" 100l.pa sad čeka moja nova bromelija,jedna dracena i još nekoliko biljkica sutra da kupim zemlju pa da i njih presadim.
Joj da,bila kod mame i načupala tagetesa(mog su puževi pojeli čim je niknuo),susjeda mi je kod mame ostavila hrpetinu irisa(samo ne znam kakvih) i još svačega.Tagetes sam popikala danas a ostalo bude čekalo do sutra.
Sutra bi i kositi trebala!!!! Ne znam kak ću to stići svesmile180
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 21:33
Shasha, mislim da ćeš ti svog dragoga sutra morati počastiti nekim navijačkim suvenirom . Zaslužio ga je kad te stalno mazi. Kupila bih i ja svom kad bi znao razlikovati cvijeće i povrće. smile96
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2008 u 20:50

Xenia,kupila mu ja za prošlo prvenstvo majicu,pravu HNS-ovu,i onda  naši gubili svaki put kad je obuko majicu.Jednom ju je htio spaliti(nisam mu dala preskupa je bila)pa sam je ja nosila,onda nisu gubiliBig%20smile

Od onda više ne nosi majice za vrijeme utakmicaLOL(valjda zato mene"oblači"smile156)
 
Danas sam cijeli dan vani bila.Da sam umorna ne moram ni spominjati.
Prvo sam obišla cvijeće,nakon toliko kiša boleština bude ko u priči,i našla ruže pune ušiju.Ništa više"zdravih "preparata,sad sam ih utamanila od prve.Onda sam krenula u košnju,ajme strahoteeee,gusta,velika trava da sam dva puta morala prolaziti.Nakon sat vremena sam i to obavila pa krenula plijeviti oko grmića,ravnat rubove gredica(ne mogu kosilicom baš do kraja) pa onda i plijeviti po cvjetnim gredicama jer korov uvijek raste.
Pa sam malo pobrisala tegle po terasi,od kiše ima toliko blata na njima da se boja ne vidi,malo opet potrgala ocvale cvjetke i konačno krenula u "dogradnju"(u prevodu,štihanje jednog djela dvorišta) dijela gdje budu irisi.Već jesu no ove nove nemam kuda zasaditi pa je trebalo proširiti.I to jesam.Kad sam sve za sobom pospremila bilo je 19h,dosta za jedan dan.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2008 u 21:27
Moja Shasha stvarno si se naradila, sve to čeka i mene, ali nije se moglo danas biti na suncu, pa sam tek predvečer malo pljevica, a trava je za kositi, a ocvali cvjetići za ukloniti, a dobro bi mi došlo i tvojih 100 l zemlje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 06:31
shasha i ja sam dala drugi tretman mojim izoliranim bolesnim biljkama, rekao čiko u poljoljekarni da moram tretirati za 8 dana jer se beštije ponovno izlegu tako da ih od jednom nemožeš uništiti. preventivno sam tretirala i onaj mali dio šta nije obolio, šta je sigurno sigurno je.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 20:55
Pehar im je genijalan , možda bi bilo dobro da oni svaki put takav osvoje. smile156
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 21:39
TeaK,vidjele njihove žene na slici pehar i ,kako je završio kod mene(ja sam im gulaš skuhala za povratak) sad one isto vele da svaki puta takav jedan donesu i za njihsmile156
Danas sam se"odmarala" u vikendici.Od ranog jutra sam tamo bila i ubila se do 2sata.Ajmeeeeeeee koji nered,kolika trava,korov..a tek koje trešnjeeeeee(još sad mi je mukaLOL)
Uspjela sam nešto opljeviti,nešto će brat pokositi,i oko 2 krenula doma.Čak sam i zemlju kupila i presadila jadnu malu dracenu(više korjenja je bilo van tegle nego u tegli)i novu bromeliju sam presadila i zalila cvijeće i još sam nekaj radila ali ne znam kaj.smile48
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.