Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 08:12
navala za žute kamenjarke, draga Lantana, one su ovoga poljeća hit u ovim krajevima, a nikome nije uspjela sjetva (ni meni, ni ivni, ni kontesi ni gogi). prema tome, molim te, nađi neki komadić zemljice i posij malo za ekipu.
 ekipa se bilježi sa štovanjem!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 08:24
bas me zanima kako ce ti napredovati crnooka suzana ,i ja sam je posijala prije 15 dana i sve mislim da sam zakasnila.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 09:57
ajd draga ak ti ni tlaka pogleč kod mene grmić s bijelim cvetekima ja sam to kupila pod margaretu...saru zanima šta je to u stvari ti bi to mogla znati ..iskreno meni zgleda kao kultivirani buhač LOL
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 10:35
Dzo, ma nešto će uvijek izrasti...Wink

Proljeće majčinoj dušici treba nekoliko godine da postane ovako veliki grm i mora se jako šišati da ne odrvene grane (slično kao lavanda i santolina)

Otok pa svi mi od nekud nešto kopiramo, samo što nikad ne ispadne kao original...Wink

Sara i Kontesaa žutu kamenjarku nisam sijala i nemam sjemena jer sam sve podjelila, probala sam sa črančicom, ali ne ide, ja sam je kupila kao malu biljčicu za 8 kn i narasla je u pravi grmić.

Gio i mene zanima hoće li niknuti crnooka suzana, baš mi je lijepa biljčica.

Duda mislim da je margareta, jer ja imam žutu sa sivim listovima i ta mi je ljepša od one sa zelenim listovima.

Svima ostalima hvala na šetnji mojim vrtom, ja svaki dan barem malo prošetam i normalno malo slikam.
Za danas neki novi stanovnici koji mene posebno raduju, na najgornjem vrtu su ukrasni grmovi, ruže i posijana trava

Japanski javor


Photinia, vidi je Lora kako je lijepa s pogledom na more Wink


Waigelia, puna cvjetnih pupova, prvi put, Mini Wink


Gaura, ima jako lijepo lišće


Cvate i cotonaester


Izašle sve tri Hortine astilbe


Jabuka, prvi put cvjeta


...i za kraj posadili još jednu mladu maslinu ispred komina da radi hlad





život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 11:23
Ajme.....danas sam cijelo jutro u šoku...prvo kod Otok, sad kod tebe......da sam ja tu u živo trebala bi mi tableta sigurno Wink.
Najljepše od svega a to je jako težak izbor, su mi lila perunike sa dušicom smile71
 
Ova slika me je podsjetila da sam ove godine potpuno zaboravila napraviti od njih rižoto..... mi ih zovemo "puk" ( kad ih pukneš u čelo) a talijani u jednom dijalektu "šćopetin" (po vuku) Wink i od mladih  vrhova biljki, mladih listića dok još ne napravi stabljiku za cvijet, naprave rižoto, postupak isti ko za svaki rižoto npr. sa šparogama ili koprivom ...... baš bude fino Smile
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 21:36
predivno draga Lantana!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 21:41
Nisam čula da se ovo može jesti, mi zovemo pukavac
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 22:56
smile120mislila si da ja neću uživati u tome -hoću hoću draga moja još i ponijeti da znaš
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 23:06
šetam i uživam smile78
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 23:17
sad si počela i neko žuto lišće slikati
pa nije valjda da se bliži jesen kod tebe
tolko ipak nisi isprid nas
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 08:17
Pojedine slike zaista treba izdvojiti



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 09:29
Sasvim mi je svejedno gdje sam kad sam u tvom vrtu, jer je ionako sve predivno. Dali gledam kamenjar, ili sam na livadi, ili uživam među ostićima, a tek kad gledam u more , osjećam se predivno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 10:16
smile227
baš je lipo u tebe, da mi je negdje tu sa strane sjest i uživatWink
drago mi je da je procvitala weigela, i vidim neće biti crvena...
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 15:41
Korijenko hvala na informaciji, to nisam znala, ja nih porežem i oni opet nakon nekog vremena rastu i cvjetaju pa ću probati kad bude mladih.
Otok nisam ni ja znala sada imamo što brati dok ne prođe recesija LOL

Niho nisam ja ni jednog momenta sumnjala Wink

Rose još malo pa uživo Wink

Mari, Mari pa to su lijepe proljetne boje LOL

Sara, Cimi i Triša drago mi je što me posjećujete i samo uživajte ...

Mini ma dobro je da je i roza, glavno da je preživjela i da će cvjetati...

Procvao ovaj arum italicum, ako nije točan naziv neka netko ispravi




Iris


Jasmin, sve miriši od njega, imam dva na gornjem vrtu i na cvjetnom zidu


Ovi ostići su se rasijali od jednog i ispali su u različitim bojama, a alisum se svugdje gura, ali ovdje je baš efektan


Šumska ivica


... i jedna slika padine, idu i žute perunike i bijeli irisi




život je more
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:23
Joooj ljepote...kod tebe ima svaki dan nekih novih slikica, nešto se novo rascvate...drage moje Sara i Ivna bit će kod mene žute kamenjarke kod mene niče..
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 18:25
nemam komentara na nešto ovak prekrasno....stvarno ti je ko u raju
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 18:33
I opet,i opet,i opet sam šetala tvojim prelijepim vrtomsmile57
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 21:45
Stefi, Hana i Mali kaktus hvala vam smile79

Ovih dana puno radim na poslu  jer otvaramo preostale hotele, a i doma posla, dolaze neki prijatelji Njemci i moram spremati, pa je ostala samo mala šetnja vrtom s fotoaparatom...Wink

Na padini irisi, perunike, majčina dušica, kadulja, gazanije, ostići sve u cvatu





























život je more
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 21:47
Draga Lantana, ne vidi se da nemaš vremena raditi u vrtu, izgleda prekrasno kao i uvijek, a dobro se dobrim mora vratiti Approve!
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 21:47
Ohhhh....znam da imas puno posla,ali kad god stignes podijeli ovu ljepotu s nama TongueTongue....!!! ClapClapClapClap
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.