Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 20:11
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ma ima ti ja tu salvetu ako trebas
 
e a koga je gogs pitala za krpe ..tebe ili mene??????
 
jojoj ja pavusa, odoh seljeciti
 
Čuj nemam pojma koga je pitala, pretpostavljam da je tebe pitala, ali kako sam joj počela pisati sin me je počeo vući za ruku. Moramo u krevet. Možda se poslije još malo javim...Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 20:13
Springica moja na hrvatskom.. baš ti je dobar ovaj uradak....Clap
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 21:49
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:


super ti je ispao ovaj shabby dio oko salvete!!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 23:55
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:


draga ovo si fenomenalno napravila,jako,jako lijepa slicica.strasno volin ove stvarcice sa starinskim stihom...a jos kad je nesto ovako prekrasnoClap
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 08:22
bas domislajto...i jako lijepo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 08:35
a o kakvim je krpama riječ??
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 09:12
joj shabby ti je odličan...još da ga je objesiti u neku konobu koja miriše po starom vinu...supač ženice
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 09:16
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

a o kakvim je krpama riječ??
 
Pa nemam pojma, ti si nekoga sinoć pitala nešto u svezi krpa???
LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 09:17
Curke hvala vam na komplimentima, ali ja osobno nisam baš zadovoljna radovima. Mislila sam da će biti ljepši, ali očito sam izabrala pogrešan dan za trackanje...
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 09:22
ma bolji nisi mogla...shabby je predobar!!! kad mi meni tak uspio ja bi bila najsretnija....bum tebi donijela da mi napraviš podlogu a onda je dalje lako...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 09:27
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

ma bolji nisi mogla...shabby je predobar!!! kad mi meni tak uspio ja bi bila najsretnija....bum tebi donijela da mi napraviš podlogu a onda je dalje lako...
 
Bubamara ako ti se tako sviđa , evo ja ti ga poklanjam od srca...
A kod druge kave ću ti podrobno objasniti kako se radi...vjeruj mi da je to skoro pa šprdancija...mislim tako je lako....meni najlakša tehnika do sada.Wink
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 09:35
definitivno laka i jednostavna tehnika, koja svakom komadu na kojem se radi da poseban stih. jucer se dogovorila s prijateljicom da ode na tecaj a nakon toga sredjujemo njen stol za 6 osoba i stolce u shabbyju :) kad cuh da neki imaju djecju sobu u shabbyju mrak ;)
 
u svakom slucaju, proljece, jako lijepo.
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 09:42
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

definitivno laka i jednostavna tehnika, koja svakom komadu na kojem se radi da poseban stih. jucer se dogovorila s prijateljicom da ode na tecaj a nakon toga sredjujemo njen stol za 6 osoba i stolce u shabbyju :) kad cuh da neki imaju djecju sobu u shabbyju mrak ;)
 
u svakom slucaju, proljece, jako lijepo.
wooooooooow Nina, kako hrabro...namještaj, svaka čast
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 09:55
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

definitivno laka i jednostavna tehnika, koja svakom komadu na kojem se radi da poseban stih. jucer se dogovorila s prijateljicom da ode na tecaj a nakon toga sredjujemo njen stol za 6 osoba i stolce u shabbyju :) kad cuh da neki imaju djecju sobu u shabbyju mrak ;)
 
u svakom slucaju, proljece, jako lijepo.
 
Moram ti reći da si i ti jako, jako odskočila od onih početničkih dana. Ali dobro... vjerojatno imaš i više vremena za radionice kao i za radove, a i više volje od recimo mene!!!
 
Tako da mi nije čudno da se upuštate u taj "projekt", dapače, čini mi se da je to normalan slijed događaja kod tebe.
I to je za svaku pohvalu...
 
Ja sam eto, ostala još uvijek u fazi  da radim kada imam inspiraciju i da svoje radove isključivo poklanjam i to sa velikim zadovoljstvom.
Tako da kod mene može biti i totalnih promašaja, ali i jako lijepih radova...Wink
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 10:01
proljeće, a šta misliš da ko drugih nema totalnih promašaja?Wink ne boj se, i prave majstorice fulaju i rade ispočetka, peru tanjure i sl.
meni su tvoji radovi sve ljepši, ovaj shabby je po meni odličan....
a kod tebe mi je super što recikliraš... za pohvalu je ekološka osviještenost, a drugo..treba smisliti što sa flašicom od nesice...ni to ne može svatko, bez obzira što se čini banalno i jednostavno...zato draga, samo naprijed...radi što te veseli i poklanjaj onom koga veseliSmile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 10:13
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

proljeće, a šta misliš da ko drugih nema totalnih promašaja?Wink ne boj se, i prave majstorice fulaju i rade ispočetka, peru tanjure i sl.
meni su tvoji radovi sve ljepši, ovaj shabby je po meni odličan....
a kod tebe mi je super što recikliraš... za pohvalu je ekološka osviještenost, a drugo..treba smisliti što sa flašicom od nesice...ni to ne može svatko, bez obzira što se čini banalno i jednostavno...zato draga, samo naprijed...radi što te veseli i poklanjaj onom koga veseliSmile
 
Ajme miškopiško glava me od sinoć boli, ali tvoj post mi je izmamio osmijeh na lice.
Tvoji komplimenti su mi uvijek bili dragi, zbog toga što smo od prilike skupa počele neke stvari učiti...s time da si me ti davno prešišala svojim tehnikama i inspiracijom.
Tehnike koje sada vi napredniji koristite ja vjerojatno neću koristiti niti u drugom životu, ali nema veze, mene to ne zabrinjava.
 
Kao što si rekla ja radim kada mi se radi, i opuštam se uz "staklenke od nessice"Tongue
 
Hvala još jednom na komplimentima...
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 10:15
smile79
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 11:06
ma curke vi ste meni sve fantasticne :) gust je stvarati nekaj svojim rukama. :)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 11:17
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

ma curke vi ste meni sve fantasticne :) gust je stvarati nekaj svojim rukama. :)
 
 
Dok se uz to opuštam neću odustati...kada me počne zamarati prestat ću isti tren....
Ali ja uvijek kažem da je ovo moj "zimski hobi", jer preko ljeta dolazi ipak moja veeeelika ljubav - cvijeće.
A tko zna možda se toliko navučem i na ovo da budem i to radila u ljeto???
Wink
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 17:38
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:



opet nešto za komparirati...

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.