Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zelenka - nudi, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zelenka - nudi, traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 11:10
Originalno poslano od člana Zelenka Zelenka napisao:

Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

Ja ti mogu poslati: snježne grude, hoste, kale i zakorjenjeni krumpirko !!!smile78
Jupiiiiiiii krasnih li vijesti Tongue čini se da je danas moj sretan dan usto mi je i rođendan ovo nije puka rima nego zaista! Big%20smile Od srca bih bila zahvalna da dobijem sve troje posebno se veselim  snježnim grudama i krumpirku Hug smile78
Isuse sad vidim da mi možeš poslati i kale pa to je onda sve od moje potražnje ajme još jednom jupiiiiiiii Tongue Budemo se dogovorile na pp oko slanja jer to je ipak veća pošiljka ne bih htjela da je o tvoj trošak uostalom kao i ostale pošiljke dragim forumaša!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 14:04
smile142 Kada, gdje, kako!!!!  Moram znati barem par dana  ili tjedan prije, moram razbuditi biljkice!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 19:14
Ja ti mogu poslati bijele ljubičice i bergeniju mislim, ali kod mene je sve još uvijek smrzlo.
 
Ako želiš, šaljem kad otopli, samo mi pošalji adresu na pp.
Na vrh
tincica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 22 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tincica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 11:46
molila bi ako netko ima za dati gomolje kale, kupila sam bijele i crvene no nisu mi izašle :( s obzirom da su skupe, više ne bih pokušavala s kupljenima. pošto tek ove godine prvi put pokušavam uzgojiti cvijeće, nemam baš nešto za ponuditi za razmjenu, ali nadam se da uskoro bude i toga. puno hvala i pozdrav svima!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.