Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 43>
Korisnik
Poruka
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 15:11
E red je da vam predstavim moju miljenicu koju sam uzgojila iz najobičnije reznice prije 5 godina:



camelia koja ovo proljeće nije cvala Confused



najnovija kupovina, ja to zovem 2 u 1, u jednoj tegli dvije azaleje za "sitno" kunića


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 16:16
Ivna evo i mene, baš sam se nadisala svježeg zraka među tvojim cvjećem i za mene je to prava terapija.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 19:03
imaš basš krasno sve...sviđa mi se svaki detalj u tvom vrtu za opuštanje.
jedva čekam vidjet i novih slikica kad to sve probuja smile71
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 20:58
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

E red je da vam predstavim moju miljenicu koju sam uzgojila iz najobičnije reznice prije 5 godina:





A koja je ovo biljčica? List mi je poznat, ali se ne mogu sjetiti.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 21:33
Smrckice , u pitanju je lavanda, mislim da je to francuska lavanda Confused.A možda će nam ovi naši s mora odgovoriti sa sigurnošću ali jedno je sigurno miriše mi jače i ljepše od ove obične koju svi imamo po dvorištima Wink. Jedino što moja zato što ju šišam redovito nikad nije cvala.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 21:38
Ma i mislila sam da je lavanda , ali sam mislila da ću se provaliti. Listovi su joj nareckani kao kod jedne vrste lavande.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 09:05
Opaaa, pa to je pravi mali park!Imaš puno lijepih stabala(da ne lupnem krivo imeWink), grmova, a imaš i položaj za napraviti još svašta, od kamenjara na dalje.Ono popločeno ciglama je...Thumbs%20Up 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 10:08
ivna vauuu,lavanda predivno izgleda ...za cameliu se ne sekiraj,cvjetace sljedece godine
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 20:39
neobično oblikovana lavanda, zaista je vrlo šarmantna i zgodnaClapClapClap.
Kad ti dosadi, možeš mi ju slobodno pokloniti.Wink
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 21:19
E sad dužna sam vam se i zahvaliti na posjeti, vi šetate a mene nigdje Embarrassed!
Konte,ono o šljakanju, možemo se draga dogovoriti, znaš kako se mene može platiti smile41!
Štefi,ako si već tako široke ruke, sjeti se i mene kad budeš dijelila biljčice, jer ja sam jaaako skeptična oko ovog mog posijanog

Anaida, hvala na posjeti i nadam se da ćeš i dalje posjećivati moje dvorište i bauštelu Wink.
Triša, kad ti usfali sviježeg zraka, slobodno navrati u Zagorje k meni bar ovako, mi ga imamo na bacanje Smile

Maslačak, hvala i nadam se da će se tvoja želja o mom probujalom i rascvijetalom vrtu i ostvariti.
Šmrcko, gio, smile78
Baka, imaš pravo, nisu to više grmovi već stabla, mada ja mm i dalje ubijeđujem da su to spororastući grmovi Wink.Ipak, maaaalo je sumnjičav LOL
Sarić draga, ona mi neće nikad dosaditi, da ti samo znaš koliko ja svake zime strepim nad njom jer svake godine u isto vrijeme pred kraj 2. mjeseca se počne "glavica" s listićima sušiti i vapiti za svježim zrakom ali ja se bojim hladnoće i mraza i ne iznosim ju tako da svako proljeće ima šišanje na kratko Wink.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 21:42
Bila sam i prošetala se tvojim lijepim vrtomsmile99
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 21:42
Ja slabo stižem obilaziti vrtove zadnjih dana, ali ovdje sam se puno zaustavila, bazen je savršen, a ulaz u onaj podrum je nešto fantastično, dobro da ste to sačuvali jer to što su stari nekad radili to je neponovljivo. jako mi se sviđa asortiman i brojnost tvojih biljaka, e da i ona staza s ciglama na kant, odlično, ima puno lipih stvari koje će vrt učiniti ne samo lijepim nego i interesantnim u svakom pogledu. Bravo za tebe i TM. Clap
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 21:44
sve je već rečeno draga mojasmile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 21:50
Draga moja ti imaš prekrasne biljek u vrtu, a sam vrt je sa toliko gušta uređen da si me oduševila.
 
bravo
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 22:54
Kaktus, lantana, niho i proljeće smile79!
A sad , stavila sam i na identifikaciju ali kako su vrtovi puno prometniji,postavila bih i ovdje pitanje da li itko zna što bi ovo bilo? Trajnica, ima sitne male žute cvijetiće, niskog je rasta i širi se u mali grmić:


Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 23:05
Smijem li se i ja odmoriti u tvom lijepom vrtu?
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 23:41
Samo izvoli Monty, jedino mi je žao što ti nisam poslužila kavu Smile!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 23:50
Joj suseda lijepo ti je kod tebe , a sad sam vidla i ulaz u onaj podrum  bormes ti to dobro zgledi.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 23:52
Baš ti hvala,  dobila sam ideju za lavandu.
Ivna kako samo uspiješ formirati tako idealne kugle?
 
Je li ti ono iz cigleni puteljak sivi red santolina? Ako je pod hitno reži:
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 10:12
Rosa i hoya, hvala na posjeti.
Pitaš kako formiram kugle, pa uzmem škare i hodam uokolo sve dok ne budem zadovoljna Wink, znaš ono glumim frizerku LOL.A ono uz stazu od cigala je lavanda, uff već sam se uplašila da sam nešto krivo napravila ali hvala ti na savjetu, santolinu imam na kamenjaru Smile.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.