Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mima35 - evo i mene
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mima35 - evo i mene

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 58>
Korisnik
Poruka
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 19:43
Puna si ideja!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 20:23
super ti je ova zadnja kutijica,baš je veselasmile186
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 01:15
Simpatična ti je ova kutijica za kćer, al ona za svakakve drnde šta si rekla- meni odlična! Ja lajkam veri mač!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Lily_storm View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily_storm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 10:18
Ajmeee prekrasni radovi!

Ona kutijica sa malim crvenim cvjetićima i druga sa motivima maslina su mi baš nešto posebno!

Krasna mi je i ona sa motivom Sarah Kay, jesi li to lijepila print ili salvetu?
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 17:45
Nisam došla komentirat, nemam kad, al sam se sjetila da imaš još 15-ak postova do 500, a onda pelaziš u "vidljive", iliti, stalne posjetitelje.
Onda molim da staviš koju svoju slikicu u dio foruma "za stalne posjetitelje" da vidimo s kim imamo posla
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 23:56
Kakvi su ti to stalni - "vidljivi" posjetitelji? Gdje je taj dio foruma za stalne posjetitelje? Ovo su mi sve neki novi pojmovi, a mislila sam da sam informatički i forumski pismena. Eto dokaza kako sami sebe dovedemo u zabludu. Dokaz da čovjek uči dok je živ.
Odoh sad potražiti "stalni postav".
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 00:33
Našla sam i pregledala dio slika. Što bi naša pripravnica rekla - "fora".
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 03:06
Hehehehe, sad slikicu molim staviti tamo.
Iako je meni i ova tvoja avatar sličica draga-nekako mi odgovara predodžbi koju imam o tebi
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 13:00
Gledam cijelu temu od prve do 21 stranice,i sve tražim svoj komentar i vidim da ga nema nigdje smile180Radovi su savrršeni,jako ljepo i uredno napravljeni,toliko mi se sve sviđa da mi je teško ijedan rad izdvojit! bravo!!!!!
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 23:03
Hvala rose.
Mare, moram potražiti neku prihvatljivu sliku. Obično nisam sama na slikama a obično sam ja ta koja slika pa se ne pojavljujem često. Ma i ja sam ti plavuša.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 23:04
Ovaj vikend me je uhvatilo nešto bakreno.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 23:05
Futrola za naočale.
Jedna strana:
 
 
I druga strana:
 
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 23:11

Čak sam stigla i urediti nove tegle za moje biljčice. Dvije su srednje velike i jedna ogromna (oko 70 cm dubine i 60 cm širine) za moj grm koji moram presaditi. S ovom velikom nisam baš zadovoljna ali nisam znala što bih s njom jer je ogromna.

 
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 23:13
Evo ih i uvećano.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 23:15
.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 08:53
Mima jesu to plastične klasične tegle?Prelijepe su!!!Koju boju koristiš za podligu?
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 10:03
Arim, tegle su plastične. Velika je bila klasična naranđasta, posprejala sam ju auto lakom, to mi se činilo lakše i brže od maljanja fasadeksom. Ove druge dvije sam kupila bijele pa sam samo naljepila decoupage papir i premazala lakom na vodenoj bazi. Inače fasadna i betonska boja ti se dobro primaju na plastične tegle. Ako tegle stoje vani, najbolje ih je zaštititi lakom za čamce jedino što on ima manu da s vremenom malo potamni pa ako želiš snježno bijelu nijansu onda ti nije prihvatljiv. U ovom mom slučaju, nisam više imala laka za čamce pa sam lakirala vodenim. Sad ću baš vidjeti kako će se držati.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 13:24
kutija je predivna a tegle za cvijeće baš slatke
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 14:34
Hvala ti na savjetima.Zašto preko autolaka mora zaštita zar on nije otporan na vlagu?Volim prugaste tegle pa imam u planu malo se poigrat.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 16:15
Arim, plastika nije baš idealan materijal pa se spreja autolakom da se boja bolje primi na površinu-da ne klizi,ili da se ne zgrebe čim je takneš.
Mima, ja sam dosta lakirala lakom na vodenoj bazi-nisam baš imala povjerenja u njega, al su mi u trgovini objasnili, da nema straha za vodu jer se s tim lakom premazuju drveni podovi koji se brišu vodom. Zasad mi se sve dobro drži, samo znam da taj lak ni u ludilu ne smiješ na dvokomponentni lak nanosit-isprobala, i sve zamrljala-naučila na vlastitoj grešci.
Odo' ja od teme...baš čudno, hahahahaa.
Kutije mi je odlična, a pitari su mi baš slatki, simpatični-naročito ovi manji sa prozor i balkončićem, i vratima, ali i drugi. Eto, morala sam izdvojit.
Etuii su mi neobični...nikad vidila uređene na taj način...baš se mislim šta da napišem za njih...ne dolazi mi pametna misao:)))
Kolikogod ne volim ovako razvučenu boju kistom, s druge strane su mi jako zanimljivi baš zbog toga i s umetanjem ovih sličica....rekla sam ja da mi ne dolazi pametna misao, pa bauljam:)))
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.