Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 39>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 22:14

Draga moja, ta naša majčica priroda je ponekad zaista okrutna, no vjerujem da će se polako sve oporaviti, a ruže su ostale netaknute, ipak su one kraljice cvijeća.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 23:52
Ajmeeee, Dado tek sam sada pročitala što ti je tuča napravila Cry. Baš mi je žao, jer znam koliko uživaš u cvijeću i kada  se tako desi jednostavno te srce boli. Nažalost majčica priroda postaje sve čudljivija, tako se izmjenjuju nesnosne vručine i iznendne kiše.
No nadam se da ipak šteta nije prevelika i da će se cvijeće oporaviti.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 08:27
oprosti mi tek sad sam vidjela šta ti je tuća napravilaCry ali ne brini oporaviti će se biljkice, biti će malo čudne na početku ali oporaviti će se sigurno.
 
Mislim da si pitala za ime  roza cvjetiće- turski karanfilčić
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 21:46
dada28, sada sam vidjela tvoje jadno cvijece, iako se nadam da je u medjuvremenu vec bolje. Jako tuzna slika tvog lijepog vrta. Mogu si misliti da ti je bilo, ili je jos uvijek, jako tesko. Ali nemoj odustati, sigurno ce se sve oporaviti i onda ces se opet moci radovati i uzivati kao i prije.
smile106
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 23:23
sta reci?jos se secam proslogodisnjeg nevremena i mojih jadnih biljki,tako da mogu pretpostaviti kako se osecas
Ruze su ti velicanstvene ,kao i lonicera
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 23:44
dada baš mi je žao..ali oporavit će se biljkice..meni je bila tuča sve samljela u kašu..šlogirala sam se ali eto ipak je dosta toga preživjelo i sad se ništa nevidi da je bilo koma..ruže su krasne a ikozija krv ..jel to čisto žuta?..ja imam bijelu sa žutim miriše do ludila
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 19:52
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

dada baš mi je žao..ali oporavit će se biljkice..meni je bila tuča sve samljela u kašu..šlogirala sam se ali eto ipak je dosta toga preživjelo i sad se ništa nevidi da je bilo koma..ruže su krasne a ikozija krv ..jel to čisto žuta?..ja imam bijelu sa žutim miriše do ludila



Danas popodne je opet bilo oblačno, odjednom su se navukli neki teški, sivi oblaci, a cijeli dan je pržilo sunce...da ste vidjeli kojom sam brzinom micala cvijeće, misleći da na tu sparinu jedino led može padati...tko se jednom opeče i na hladno puše...na kraju, ni kapi kiše, hvala Bogu, ni leda.
Ona lonicera je potpuno žuta, a tu mirisnu imam i ja(najprije bude bijel cvijet, a onda žut), stvarno super miriši, poput jasmina.


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:09
  Ono sto ti je procvjetalo ove godine, a posijala si prošle je turski karanfil...meni on jako lijepo miriši...
A bas mi je žao zbog tuče...ali što možeš protiv više sile...događa se...tako sam i ja bila tužna kad je bilo jako jugo s metarskim valovima, a vrt ne možeš nikamo skloniti...pa ruže stradale...ali evo pelcaju se nove pa cemo obnoviti opet sve...Majčica priroda nam valjda samo pokazuje kako je ipak jača...

Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:51
dada šta misliš da je tuča gadna..a mene odnosno kuću i vrt opalila pijavica prije 4 god..nemoram ti niti reći kako je bilo..sve strgano,iščupano..odletjelo..pa eto vrt je čio ko sunce.Važno da mi nitko nije strado a ostalo će doći samo po sebi..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 20:30
Hallo, I am back! Ili kako bi to rekli po domaći...Bok, ja sam se vratila! Evo par novih fotkica iz mog vrta....sve se dobro oporavlja nakon onog leda.








Oporavljena anđeoska trublja







S obzirom da nam nedostaje dio rine, moj muž je odlučio, napraviti nešto gdje će se sljevati voda...ovako nekako bi to trebalo izgledati...

























Dobila sam dva hibiscusa







Hosta se potpuno oporavila



























I na kraju, da se malo pohvalim...ovo sam dobila za rođendan









Fotkice su mi malo mutne......i to je to...






Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 20:40
Prekrasno cvijeće i ništa se ne vidi. U boljem je stanju nego kod mene od vjetra u Fužinama. Da sam samo slikala hosticu kakvu sam zatekla zadnji put, vidjela bi koliko si sretna.
Za cvijećesmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:05
prvi put sam prošetala tvojim vrtom,sve je
I moje cvijeće je led stukao,ali nedaju se naši cvjeteki,usprkos svemu.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:15
ma super....kao da nevremena nije ni bilo....sve je prelijepo a posebno poklon Smile
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:20
bravo za tebe i tvoje cvijeće, a sviđaju mi se i tvoji novi cvijetići

  smile64
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:44
¸eto da nisam čitala o nevremenu nebih niti znala da je bilo..smile78pusa za oporavak..ruže su prekrasne
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:55
Uhhhsmile190nikako doći do tvog vrta.
Joj krumpirko krasno izgleda u tom zelenilusmile71a kakva je tek hostaaaaaaaaaaasmile39
E,koje su ti boje hibiscusi?
Orihideja ne može biti drugačija nego prekrasna no i dvorište u pozadini nje je isto takvosmile79
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 23:01
Gledam lonceru, baš je krasna, kako ju njeguješ? Koliko dugo cvjeta?
Grozna tuča! Hacijenda je prekrasna!!!!! I kad bi kupovala psa, tvoj bi ljubimac bio moj izbor, ali eto ja sam više tip za mica maceBig%20smile.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 18:17
Haj Dado! Ti i Rea opet nestale? Vrt ti se lijepo oporavio Clap. Rođendanski poklon je smile120. Evo se kod mene upravo uspuhao vjetar. Šta li će donijeti?
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 18:52
dada tvoj vrt je odmor za oči,uvijek mi je drago ponovno pogledati tvoje slićice.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 07:18
Baš se veselim što ti se je sve tako lijepo oporavilo, i što je bujno i prekrasno ko i prije Thumbs%20Up.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.