Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 38>
Korisnik
Poruka
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 21:41
ovo me danas razveselila Jagoda!
a sad vidim da ima još koje nisam skinula... vidimo se
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 21:49
I ja upala na polovini postavljanja slika, ali pitala sam gdje ti je kraj, pa su nove slike došle kao odgovor - nema kraja, ima još

Prekrasno Hamara.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 21:55
Sve prelijepo kao i uvijek, ali ova je jednostavno savršena!


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:04
Mene oduševljava onaj tvoj zid iz kojeg rastu čuvarkuće i akmpanule. Cvijeće ti je prekrasno, samo je falila još  ova Jagodina ljepotica, ruže su prekrasne, a meni posebno ova


život je more
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:28
stavila sam i ostale, i nešto krivo pritisnula Stern%20Smile ... evo idem dalje...
puzavice uz donji zid
global Tongue
sve na istom zidu
ovako...
i ovo, ali ove se još nisu rascvale
božuri, koji su ustvari Bakini, jer ... ma duga priča al... kriva je Triša
smile156
samo se posijalo, al je slatko
i ovo... i danas sam pojela prvih par šumskih jagodica kojih ima posvuda
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:30
eto... samo dio... kad bude nešto novo javim se
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:55
Hamara jel to sve u vikendici ili doma? Smile ona ruža koju je Lantana izdvojila mi je prekrasna, slikaj ju kad se rascvate, aovaj božur za koji je Triška kriva je fenomenalan smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 23:06
to je doma... u vikendici sam premalo da imam cvjeće, samo u proljeće izrastu tulipani, zumbuli, kukurijeci, šafrani, drijemovci, narcise...  i slično dok još ima dosta vlage.  
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 23:33
smile120smile227smile227i
 
Jednostavno ne znam što bi izdvojila......Zid, prekrasnu, pardon prekrasne ruže , ostalo, Jagodin poklon.......ClapClap
 
I citiram te : "i to je samo dio"LOL
 
Da ti više nie palo na pamet ,pa trava, pa nemam........LOL

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 02:31
Hamara ruže su ti prekrasne, a i lupinus u tri nijanse...Sve sam to danas u živo vidijela, pa su ove slike samo potvrda toga....smile78
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 08:01
Majko moja, koja ljepota!
Ti stvarno ne smiješ ostaviti vrt ni dana bez zalijevanja. Bio bih grijeh da bilo što propadne.
Predivne ruže, predivne kombinacije i cvijeće po vazama, zidovima....Stvaarno!smile227
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 08:07
predivno je cvijeće posebno kampanule iz zida!

a Jagodin poklon savršen,moji leptireki su se smrzli nažalost
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 08:29
Ma ne znam šta da izdvojim,oči mi bljeskaju,samo mislm,ajme prekrasnog cvijećasmile93smile64
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 09:28
Hamara, baš je poseban taj tvoj zid - zid koji cvate i živi!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 10:09
lijepe su ruže
ali ja volim i mini klinčeke
onaj kameni zid kako kaže Lntana je zanimljiv
a za travu ne brini,meni isto već dojadila,ko ju šiša
bar je prirodan izgled,a nije naš vrt za susjede nego za nas
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 10:27
I ja sam to jučer sve uživo prekontrolirala, pomirisala....... onda smo pokafenisale na terasi i sunčale se ko gušćerice Wink, napravile đir po vrtu....volim doć do Hamare, tamo je tako lijepo , mirno,opuštajuće Hug
Ulazna terasa je famozna krcata tegli sa raznim cvjećem, tamo je i ona najljepša narančasta mini ruža i lupinus a tek begonije na prozoru smile94......
Jagodina poklon biljka je predivna Thumbs%20Up - plava ljepotica
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 20:38
hvala curke, baš mi dižete moral, ja uvijek patim kad gledam vaše vrtove jer su jedan ljepši od drugog... ali trudim se koliko mogu
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 21:56
Pa odjednom se sve razbuktalo. Preslatke su ti one zjevalice, ti ih zoveš zečići, lupinus je divan i u tvojoj omiljenoj boji.
Ruže su ipak kraljice tvog imanja, ali ja se najviše veselim druženju kad ima smokava.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:16
Oooo, koja raskoš. Ali ja i dalje najprije gledam biljku "kojoj još tražimo ime" i one tvoje vaze sa bršljanom na terasama. Hamara, pomanje - duga je sezona ispred nas!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:31
ruze raskosne,najvse volim to prvo cvjetanje
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 38>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.