Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 218219220221222 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 00:49

Andrea, hvala ti na pohvali i na posjeti smile113

a sad malo plavoga i ljubičastoga.....
 
aster alpinum, isto od Bromi Big%20smile...jedan ima dodatni čuperak usred prašnika...baš mi je simpa....Big%20smile
 
niski zvončići - campanula portenschlagiana
 
ljubičasto-plavi delphinium
 
prvi i najprviji cvijetak Otok-felicije Big%20smile
 
i moj buci-buci, ljubičasti lukec-kugla...alium giganteum
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 00:53
Flavija, opet si me nanovo oduševila, ovaj put ružama.
Sve su posebne, a Norita je uvrštena na spisak za jesen.

     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 01:02
Hvala ti draga Makk na posjeti i drago mi je da ti se dopala Norita...ja sam je u biti uzela više iz znatiželje, da vidim kakva će biti, i mogu ti reći da me nije razočarala iako je mlada, posađena na jesen smile113
evo i nešto malo crvenog, i nešto malo bijelog....
 
ukrasni duhan - nicotiana affinis
 
bijeli jasmin (jasminum polyanthum) - opet od Bromi EmbarrassedBig%20smile, ne prestaje cvasti
 
procvao i crveni adenium
 
pelargonija zonale - crvena
 
pelargonija zonale - bijela
 
...i crveno-narančasta niska zijevalica (antirrhinum)
 
 
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 01:10
Divno, divno Flavia Heart Heart Heart
Koliko ruža imaš ahhhHeart
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 01:14
Dobra ti noć Malaluna i hvala na posjeti, a za ruže...gle, ja sam ti davno zaključila da su ruže i klematisi najmanje zahtjevni za njegu i uzgoj i njih najviše i imam i skoro nikad ne razočaraju Big%20smile smile73
 
...i evo nešto malo rozoga i ružičastoga, pinki itd.......
 
niska zijevalica tamno-roza, kod nas se te zijevalice oduvijek "stručno" zovu  - zečeki Smile
 
mirisna matthiola incana
 
niski phlox drummondii
 
phlox drummondii u svjetlo roza varijanti
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 01:24

i malo klematisa....

clematis Rebecca
 
clematis Piilu
 
clematis Hagley Hybrid
 
clematis Hagley Hybrid
 
clematis Mrs. Cholmondeley
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 01:29
ova je masna gadna gusjenica bila podstanar na mojoj dragoj bromi-brugmansiji....pojela je pol ne baš malog lista.....evo je prije egzekucije insekticidom
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 01:32
evo nekoliko sličica bugenvila koje trenutno cvatu
 
bugenvila Flame
 
bugenvila Vera White
 
bugenvila Vera pink
 
bijela i svjetlonarančasta kojoj neznam ime
 
bugenvila Raspberry Ice
 
bugenvila Don Mario
 
bugenvila Don Mario
 
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 02:53
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Dobra ti noć Malaluna i hvala na posjeti, a za ruže...gle, ja sam ti davno zaključila da su ruže i klematisi najmanje zahtjevni za njegu i uzgoj i njih najviše i imam i skoro nikad ne razočaraju Big%20smile smile73
 
...i evo nešto malo rozoga i ružičastoga, pinki itd.......
 
niska zijevalica tamno-roza, kod nas se te zijevalice oduvijek "stručno" zovu  - zečeki Smile
 
mirisna matthiola incana
 
niski phlox drummondii
 
phlox drummondii u svjetlo roza varijanti
 
 
 
Divno, divne biljčice imaš TongueTongueTongue
 
Ali ova matthiola incana kako se ona zove kod nas? Poznata mi je biljka iz djetinjstva ali je nisam vidjela od tada!
Prelijepa je! Da li je to trajnica?
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 06:42
WOW! sve krasno, ali clematisi su me raspametili
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 06:55
Flaviaaaaa... Flaviaaaaa... !! Ti živiš u cvjetnom raju? Blizu raja? Prva ulica desno od raja? U predvrtu istog??? Da, baš tamo živiš. Ovo je iznad divnog - sve što sam vidjela na slikicama je zaista nadljepota!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 08:05
Bila  sam u ovom predivnom cvijetnom vrtu ali ipak svaki puta ostanem očarana i iznenađena ovolikom ljepotom...neznam jesam li vam rekla ali uživo je još i ljepše.....Anaida u pravu si to je cvijetni raj u samom raju smile120
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 08:32
Znam da sam sinoć upala na postavljanje slika,pa sad gledam šta sinoć nisam vidjela,jer ja nisam noćna ptica.Flavia,malo ruža,malo clematisa.malo bugenvilea,malo crvenog,bijelog,plavog,roznog,šta još reći osim jednog velikog BRAVOsmile94
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 17:46
Kad covjek udje u tvoj vrt ne zna gdje prvo da pogleda, ,a Benu   
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 20:49
Sve prekrasno, od prve sličice do zadnje!smile55
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 21:15
Pa sad bi trebalo nešto reći, ali kako kad ostaneš bez riječi na ovu ljepotu.
Flavia, nadmašila si sama sebe.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 23:29
Ajme meni koliko lijepog cvijeće, lijepih slika, bungevilia Vera je moj favorit ovaj put Clap
život je more
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 23:58
smile181Wooow, nema me par dana u tvom vrtu, i onda kad dodjem ispadnu mi oči.......ne znam da li bi uopće mogla nešto izdvojiti, sve ti je prelijepo. na svoj način. Koliko samo vrsta, boja.
Da li ima nešto što kod tebe nema?
 
Prekrasan, predivan vrt, uvijek prošećem s veseljem i ostanem bez daha.......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 09:18
Ajoooooj  lipotesmile64A šta kažem,osjećam se ko papigica,ali ne mogu drugačije:predivno,predivno,predivnosmile55smile55smile55
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 01:27
Cvjećke i ruže su smile227smile39
 
Dobro onda za Bena , već sam se potiho šuljala vrtomsmiley1953.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 218219220221222 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,405 sekundi.