Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 222223224225226 260>
Korisnik
Poruka
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 23:32
Hibiskusi, bugenvilie, razne palme i ljiljani nemam riječi, predivni su!!!!smile79
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 20:43
Volim dolaziti u tvoj prelijepi vrt i uživati u raznolikom cvijećusmile78
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 20:52
Flavia, tako lijepog cvijeća i toliko vrsta nema ni na sajmovima i izložbama.
Baš si pravi hrčak, koliko si toga navukla u svoj rajski vrt.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 20:53
smile227melem za oči muškatli,ljiljani, ruže, anđeoske trube (ja imam bijelu) hibiskus,bungelvilija,mimulus,viseći prkos (koje nemam ,a viseči prkos prvi puta vidjela ) ,fuksije prelijepe boje .
Cvijetoljubac mora uživati kod tebe.smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 20:57
Stvarno je milina doći u tvoj vrt...vjerujem da stvarno sve u živo izgleda divno..sve cvijeće ti je prekrasno
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 20:59
Sve pohvale već su izrekli cvjetoljupci prije mene....
Da upitam: jesi li ovaj crveni penstemon upecala naflori!? Čini mi se sličnim onome što smo Jagoda i ja gledale........ali nije bilo više za kupiti,samo ogledni primjerak!
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 22:44

Prekrasno,one tvoje ruže me oduševljavaju,tvoj vrtek je pravi melem za oči!!!smile141

Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 23:03
nisam bila bogme dugo ...jednom riječju fenomenalnooo...nisam baš sigurna pa koliki ti imaš grunt draga LOL pa ovo je čudo koliko imaš različitog predivnog cvijeća,zaista mu je prelipo kod tebe i to se vidi..divota za gledat pusa s murtera  Wink
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 00:10
Ti si definitivno kraljica cveća na ovom sajtusmile113smile120
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 06:57
WOOOOW za ruže, đirane, prelijepe lantane, fuksije, ma za sveeee!
A sad kad sam vidjela tvoj viseći prkos, znam točno, to upravo je ono što trebam za svoja gnjezda Disapprove
Time is something you can never get back..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 08:09
Šećem zaostalim stranicama i na svakoj smišljam neki drugi komentar.
Vidim da su i nekti drugi spominjali botanički vrt!WinkBig%20smile
Mislim da tvoj vrt čovjek može shvatiti samo ako ga vidi uživo. Jer toliko cvijeća je jednostavno teško zamisliti....u vrtu a ne  pravom botaničkom.
Mislim da već jesam napisala da mi se posebno sviđa to što imaš puno vrsti i boja od istog cvijeća.... pa nam tako pružaš mogućnost "čarolije", na pr. fuksije....
Teško je istaći bilo što, ali stvarno Flavia tvoj je vrt botanički u malom, iako ni 300 kvadrata nije baš malo.
Svaka čast na izboru i uzgoju...predivno!Clap  
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 15:55
joj kak zabušavaš smile60  neću ti reći da ti je cvijeće prekokrasno da se ne uobraziš Tongue
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 21:38
jos jednom sam prosetala,i nikad dosta ove divote
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:13
Došla sam vidjeti ima li štogod za mene ,a tebe nema
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:19
Dugo me nije bilo tu, a kad prošetaš da ti oči ispadnu od ljepotesmilie_love_396.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 06:47
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Narančasti hibiscus ima svaki dan bar po jedan cvijetak, evo danas su i dva Wink
 
a ovo je pupoljak novog duplog crvenog hibija...dar od bromi Big%20smileHeart, samo što se nije otvorio pupoljak Big%20smile
 
Ovo je samo djelić predivnog cvićasmile55
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 06:51
Je dijelić raskoši koji skriva Flavijin vrt, ali dovoljan djelić da čovjeku ispadnu oči!Big%20smilesmile39
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 10:18
Obilazim redovito, Flavia, da mi nešto ne promakne od ove ljepote!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 23:09
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 01:35
Pozdrav svima drage moje cure i hvala što ste svratile malo do moga vrteka smile79
Konti, Lantana, Anaida, klerodendrumi vam putuju, kroz dan-dva čekajte stričeka smile230
Rain, veliki cvetek je tak usporen od vrućine, pa se sam premeće iz hlada u hlad, tu i tam ga ulovimo na prepad pa ga malo okupamo LOL, ali on sve gleda da u što širem luku izbjegne dodir s vodom LOLLOLLOL. Pozdrav tebi veliki i pusa za Rainića maloga, njemu je isto fest vruće sad. Težak je kad promisliš i taj pasji život, i ljeti moraju nositi svoje bundice. Ej, jel ti živ ešinant? sad bi trebal i cvasti...Big%20smile
evo mog crnog cvjetića
 
 
 
Bergenia, ovaj penstemon crveni je kupljen baš tamo na Flori gdje je u subotu ostao samo ogledni primjerak, jer sam i ja htjela kupiti još, ali više nije bilo, a taj ogledni penstemon nije bio za prodaju. Uglavnom, ja sam ostavila stapku od onog precvjetanog, pa možda sazriju sjemenčice pa ćemo sijati...ako bude sreće Big%20smile
...uglavnom fino je potjerao pa se nadam da će i dalje lijepo cvasti
penstemon
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 222223224225226 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,750 sekundi.