Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 223224225226227 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 01:49
prvi cvijet roze kale od Bromi Big%20smile
 
Polygala Africana
 
prvi cvijet Zephirantesa, isto od Bromi Big%20smile
 
Gailardije stalno cvatu....isto od Bromi EmbarrassedBig%20smile...velim ja vama da je kod mene pol vrta od Bromi LOLLOLLOL 
 
 
Lantanina roza lagerstroemija preživjela zimu i lijepo potjerala već kad sam mislila da od nje neće biti ništa Big%20smile
 
haemanthus albiflos potjerao nove listove koji izgledaju kao da ih je netko naslonio na zemlju...Bromi Heart...nadam se da će i cvasti ove godine
 
haemanthus albiflos
 
ova interesantna biljčica kojoj neznam ime....također cvate
 
aeschinanthus twister
 
phygelius
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 01:53
klematis Ivan Pavao II
 
klematis Ivan Pavao II
 
Klematis Jackmanii Superba
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 01:56
malo ružica....
 
grmolika ruža Queen Elizabeth
 
čajevka Kaiserin Farah
 
čajevka Kaiserin Farah
 
čajevka Avalanche
 
penjačica Colette Romantica
 
Colette Romantica
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 01:59
čajevka Star Light kao stablašica
 
floribunda Tango
 
čajevka Ambassador
 
čajevka Casanova
 
čajevka Valencia
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 02:39
torenia
 
mali bijeli solanum se malo razrastao
 
a veliki bijeli Bromi-solanum također je počeo cvasti
 
Plumbago - prvi cvijet ove sezone
 
"odbor za doček" onih koji idu na kat Big%20smile
 
viseći prkos
 
bijela begonija zonale
 
i u društvu sa rozom zonalkom
 
crveni jednostruki oleander
 
rozo-bijeli šatirani mirisni dupli oleander
 
crveni dupli mirisni oleander
 
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 02:43
malo fuksija....
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 02:45
...malo bugenvila Big%20smile
 
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 02:52
hibiskusi
 
 
beloperone gutatta - biljka račić ili škampi....u crvenoj i žutoj boji
 
još malo crvene ruselije
 
veliki adenium obesum stalno ima pokoji cvjetić
 
adenium obesum
 
dupli crveni oleander Big%20smile
 
lantana camara
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 02:55
a orhideje phalaenopsis i dalje cvatu
 
 
 
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 06:03
Ovo je sve divota,divota ,divota......divim se osobama, kao tebi,koje imaju umijeće da takvo cviće odgojesmile64smile55
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 06:18
Nisam ovdje zavirila par dana, pa mi nema druge (kad sve ovo vidim!) nego smile39
Time is something you can never get back..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 12:05
Kad ti staviš nove slike ja moram čvrsto sjedeti na stoliciWink inače padnem doleOuch.imaš posebno lijepo cvijećeClap
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 13:58
Neznam kako bih više opisala tvoj vrt jer je to doslovno raj na zemlji....smile169
mada moram istaknuti da su ti bugenvilije predivne, oleanderi, klematisi, ruže twisteri, ruselije....ruže su veličanstvene, a tek orhideje za njih mi sada već ponestaje epiteta jednom riječju savršeni sklad ......
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 14:24
Ugledala sam ja tebe sinoć negdje na forumu, pa sam čekala slike, ali nisam dočekala. Sad vidim i zašto, stvarno si odradila noćnu smjenu.
Sva sreća da slike ne nestanu, pa mogu i po danu uživati u njima.
Cvijeće ti je prekrasno, ono mediteransko je kao da živiš na moru.
Polygala africana za mene je novost i to prekrasna novost

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 17:02
Divotasmile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 18:36
Flavia, najprije HVALA, ti si zaista divna u svojim iznenađenjima. Javit ću mojoj sveki da mi zasadi tvoj darak jer me nema doma, ai iskreno i od srca ti zahvaljujem. A onda - koliko divnih slikica si nam opet poklonila!! prekrasno... Sve sam gledala dugo, pa malo gledam sliku a malo čitam ime, pa se opert vratim na sliku, pa opet natrag da zapamtim ime biljke... Ma, kao dijete u trgovini slatkiša sam ja uvijek kad k tebi dođem!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 21:43
smile227 najradije bih  da smile94
 
Koja ljepota ,svaki put me još bolje iznenadiš sa primjercima svoga lijepog cvijeća !smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 22:04
 Flavia, cvijeće ti je predivno smile64.
Prije par godina sam kupila Aeschynanthus "Mona Lisa". Par puta je imao pupoljke koji su se osušili, a ove godine ništa. Stavila sam ga van u hlad i sada mu se lišće suši. Molim te savjet šta da radim s njim???!!! ClapClap
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 23:10
Stvarno imaš prekrasno cvijeće i vrt!!! Slike su odličneee!!!! Volim doći u tvoj vrt "napasti" oči!!!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 00:45
Draga Flavia,nemam riječi kojima bi opisala svoje oduševljenje ! Sve je prekrasno,stvarno imaš zlatne ruke i očito je da te cvijeće jako voli ! smile120
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 223224225226227 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.