Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 231232233234235 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2014 u 20:42
Pridružujem se i ja u klub onih kojima brugmansije neizgledaju dobro. Moja ima lišća ali od cvijeta nema niti naznake. Špricam je skoro svakih tjedan dana, jer je jedu neke male sitne zelene gusjenice.
Noćne frajlice izgledaju super, tako ljep i jednostavan cvjet ali se rijetko viđa.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2014 u 22:05
Karli, dobro mi došla....smile71 Moram obavezno sutra dobro pogledati moje brugmansije da i njih nešto ne jede... Nisam vidjela da ima nešto na listu ali tko zna....Hvala ti.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 22:10
Jedan novi  močvarac cvjeta ....














Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 22:20
Počeo cvjetati i hibi manihot.... Ovaj je sijan ovoga proljeća a jedan mi raste u vrtu ostao od prošle godine i taj će uskoro cvjetati...


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 22:22
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 22:25
Mislim da je ovo jedna od casia.... Ova ima malo krupnije listove... Imam jednu koja raste u vrtu od prošle godine i još ove godine nije cvjetala ali je dosta narasla...


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 22:27
Keria je baš dobra biljka , neumorno cvjeta cijelo ljeto...




Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 00:05
Slažem se za keriju a bijeli hibi je savršen.smile73
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 08:40
Catalpa, pozdravljam te u mome vrtu..smile71 Žao mi je što nisam sama oprašila bijeli hibiskus jer niti jednu čahuricu sa sjemenom nije formirao a da li će još ove godine cvjetati nije sigurno jer nema na vidiku niti jedan pup a sada poslije cvjetanja je dosta narastao. Isto mi je tako i crveni ostao bez sjemena ... Sada ću nastojati sama oprašiti sve koji procvjetaju da mi se ne izgubi sjeme.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 08:58
Posijat ću ga na proljeće.... dobila ga kao poklon uz naručeno sjeme iz Kine...


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 09:00
Druga strana....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 09:02
prekrasan vrt...kerija je divna...moja zasada ima jedan cvijetak samo....poz iz nustrasmile97
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 09:25
Pozdrav i tebi, Josipa...smile71 Kad bude malo narasla keria je jako uspješna u razmnožavanju.. Imat ćeš posla da ju držiš pod kontrolom, raste svuda okola i svaki puta kad kosim travu imam dosta za šišanje nivih keria.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 20:07
Prijavljujem šetnjicu i ostavljam pozdrav gazdarici! smile78
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 21:45
Bugica,smile79dobro mi došla... Raduje me  što si prošetala u mome vrtu..... Pozdravčić.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2014 u 02:18
Veličina cvijeta močvarca me jako iznenadila. Pa to je četvrtina metra u jednom cvijetu!!!
Sutra je novi dan.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2014 u 15:09
Lucy,smile71 cvijet je zaista velik, još nisam imala , prošle godine su bili manji... Izgleda što stariji, to veći cvjetova....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2014 u 17:27
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Evo malo novih sličica iz moga vrta....

Trenutno mi je najdraža ova, princeza u bijelom ali puna kiše pa su glavice otežale....


http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/moje_cvijece/68891.aspx -


http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/moje_cvijece/68892.aspx -

Milica jako mi se sviđa tvoj travnjak posut tratinčicama. Mi smo tek prije 2 mjeseca posijali travu i sad mi izgleda tako jednolično. Znam da neki jako vole takav samo zeleni travnjak, ali ja želim i male, bijele iskrice po njemu. Je li imaš neku ideju kako da prošaram tratinčicama moj travnjak? Može li se to i sjemenom?


http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/moje_cvijece/68893.aspx -




Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2014 u 17:29
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Jedan novi  močvarac cvjeta ....

http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/moje_cvijece/73347.aspx -

Oduševljena sam! Je li ovo trajnica?


http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/moje_cvijece/73345.aspx -


http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/moje_cvijece/73346.aspx -



http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/moje_cvijece/73344.aspx -



Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2014 u 20:58
Božur,smile75 dobro mi došla prvi puta ( mislim) u moj vrt. Moj travnjak je jako star. Odavno je posijana trava a poslije  smo samo dosijavali po potrebi... Izraslo je raznog bilja koje nismo sijali kao npr. žuti jaglaci koje sam čupala i dijelila a njih sve više, zatim tratinčice, same izrasle i poslije svake košnje trave sve ih je više, zatim ljubičice, ispočetka bijele a poslije i plave koje čak i mirišu a  ostaloj
 raznoj travi ni ne znam ime...
Na slici koje si pitala je močvarni hibiskus. Ob je trajnica koja ostaje u vrtu i po zimi, nadzemni dio se osuši a u proljeće izrastu nove grane.....
Pitaj sve što te zanima, ako znam ja ću ti rado kazati..... Pozdravljam te iz nadbiskupskog grada u tvojoj blizini......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 231232233234235 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,414 sekundi.