Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 78>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 08:42
Hoya bit će ovih dana i fotkica, ali fotograf mi je sad potrebniji kao keramičar, malar, bravar ....... znam da vi moji vjerni čitači patite ali strpljenja molim, bit će i fotki
 
Mimar ti si moja "leteća kuma" ......... hvala na svemu i mi smo sretni što smo te, zapravo vas upoznali.
 
Jučer je bio prvi dan jeseni, dočekala sam ga sa suzom u oku jer oprostila sam se od mog najljepšeg godišnjeg doba, ljeta.....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 09:11
Dobro, čekam i - čitam Wink !
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 09:48
Ja zaboravila pjesmicu......evo stiže
 

    Budi uz mene

Nocas sanjao sam brod na moru
vjetar, vjetar ga je slomio u zoru
jer ti nisi bila tu
gdje si, drhtao sam kao dijete
dodji, sve mi suze ovog svijeta prijete
jer ja predugo sam sam

Ref.
Budi uz mene
jer ti, samo ti me mozes spasiti
budi uz mene
jer mi, mi bi umrli od ljubavi

Kunem ti se Bogom
dijelio bih s tobom
dvije kapi usred pustinje
jer ti si meni sve

http://www.youtube.com/watch?v=xfdzcNAeCm0

 

Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 12:39
Već dvije godine pratim ovaj forum, divim se i učim, učim,učim...
Svaki od ovih vrtova me na svoj način ostavlja bez teksta, ali draga Tija, zbog Tebe i "Malog" Goge tu sam svaki dan. Vas dvoje ste jednostavno neponovljivi.
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 13:19
Sad sam u problemu i to velikom ... kako nekom ko ti nešto ovakvo napiše lijepo zahvaliti a da ne ispadneš totalni egoista???
 
Draga Tomice vjerovala ili ne ali i ja učim non-stop ako ne nikako drukčije onda na svojim greškama, pa pretumbavam biljke s jednog na drugo mjesto. Eto sad trenutno moram naučiti da li da svoje Haemanthus albiflose razdvojim iz tegle u kojoj su tri i čisto im u toj gužvi paše ali više nema mjesta za zemlju. Pa moram naučiti pravilno njegovati Amarilise, pa kad se režu Pasiflore.......imam ti i ja puno toga naučiti.
 
A o "neponovljivosti" bi se dalo raspravljati, barem o mojoj Wink.......
 
........Hvala na ovom postu..........
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 13:40

Ja sam ti moja Tija stara garda, pa kad ti kažem da si me oduševila onda je to istina.

p.s. samo da moja kćerka ovo ne pročita
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 13:42
 I da, povuci sve moguće veze da se tvoja "ljubica" aktivira.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 09:35
Tomice upotrijebila sam sva raspoloživa sredstva za aktiviranje "ljubice" sad je sve u njegovim rukama.
 
Hvala na oduševljenju.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 09:46
super je sve tija nego ima li tu sta sobnog bilja....naravno vrt me fascinirao!!! svidja mi se sto je u sjenci...:D
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 11:58
Vidim ja da nisam jedina koja radim pod lampom.Thumbs%20Up

Krasno si uredila onu problematičnu gredicu, na proljeće čemo uživati u njenoj ljepoti.smile78
Sve pohvale gazdarici na radu i idejama i fotografu koji nam ovako lijepo prezentira sve divote vašeg dvorišta!
Na vrh
matsui View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje matsui Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 14:05
Nove slike su lepe. Vrt ti je extra. Najvise mi se dopadaju oni rozi cvetici ... a i ona zena sto drzi malu lopaticu je simpaticna
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 08:27
Pando ima sobnog, ali da bi se fotkalo sobnog treba se fotkati "soba". Za vidjeti sobno treba pokucati na vrata. Nekad je krasno što je vrt u sjenci, a nekad kad dođem s posla rado bi se ko gušterica grijala na suncu.
 
Waterlily ovo je bilo "prvi put" i sad sam vidjela da je i to moguće pa ko zna kud će sve to otići. I ja jedva čekam proljeće da vidim što sam napravila. Hvala na pohvalama za nas oboje trudimo se kako znamo i umijemo. Puse ne primam Wink , prehlađena sam.
 
Matsui dragi tebe mi je uvijek gušt ugostiti u svom vrteku makar ovako virtualno, a ono drugo ćemo valjda ostvariti iduće proljeće kad dođem do Beograda. Nemam ti ja pojma ko je ona žena koja drži lopaticu, ta dođe u vrt i onda "poludi". Wink
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 08:46
Znas kad je bio 12.rujan?mogla bi barem jedna slikica
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 09:50
Pozdrav draga Tija eto dobro kaže gioiaa mogla bi neka nova slikica, kako teku radovi kod tebe, hajde molimo cvijeće u jesenskom izdanju.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 11:11
Ajde bude, ali sutra danas smo zauzeti popodne......
 
jedna pjesmica za razbibrigu, ovaj put nije Cetinski već Hari Rončević
 
Gledam nebo, a zvijezde noćas padaju na grad
Koliko želja će izreći netko bez vrijednosti i značaja
Možda poželiš i ti da sam opet kraj tebe
Vjeruj neće ti pomoći zvijezde
Uzmi telefon, nazovi me

Nazovi me, ako ikad poželiš me ti
Mene more misli nevjerne
Što još čekaš, daj, nazovi me
Noćas opet sam bez nje
Nazovi me, ako ikad poželiš me ti
Mene more misli nevjerne
Što još čekaš, daj, nazovi me
Noćas opet sam bez nje
Nazovi me

Možda osjetiš i ti okus tajne ljubavi
Divlje i nježne skrivene sate
Za koje znamo samo ja i ti
Možda poželiš noćas da sam opet kraj tebe
Vjeruj, neće ti pomoći zvijezde
Uzmi telefon, nazovi me

Nazovi me, ako ikad poželiš me ti...

Nemoj gledat u zvijezde
Malo kome želje ispune
Ako sami se ne potrude
A ako poželiš mene
Daj okreni broj, nazovi me

Nazovi me, ako ikad poželiš me ti...
 
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 11:30
Molim vas nemojte me ružiti zbog ovoga, ali dok čekamo slike malo Zdravka Čolića (moja mladost)
 
Pogledom me milujes
k'o da me dodirujes
i svaki put kao da je prvi

Ja stalno mislim prestat ce
iz cista mira nestace
al' pozuda ne prestaje
ti si mi u krvi

Toliko dugih godina
uzimanja, davanja
ostajem posljednji i prvi

Zbog tebe sanjam Cigane
i smisljam slatke prevare
al' djavo se ne predaje
ti si mi u krvi

Ref.
Ako te odvedu Cigani cergari
ili te ukradu strasni Haremski cuvari
ako te odvedu ja cu da poludim
bez tebe ne umijem
vise jutrom da se budim

Ako te odvedu sve ce da se srusi
pamti me k'o prijatelja
cuvaj me u dusi i onda kad mislis
da je prekasno za snove, za sve

Toliko dugih godina
uzimanja, davanja
ostajem posljednji i prvi

Zbog tebe sanjam Cigane
i smisljam slatke prevare
al' djavo se ne predaje
ti si mi u krvi

Ref.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 13:19
Tomice "izbor" je super, ali ako ja počnem s Čolićem neće biti dobro Wink
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 15:02
Ti si sa suzom u oku ispratila ljeto a ja sam sa veliki smješkom dočekala jesen Big%20smile. Nekad ni mene nije veselila a onda sam se zadnjih godina potrudila da mi bude najljepša i sad stvarno uživam u njenim bojama, vremenu, radovima..... u tvojoj anemoni Wink, ma sva mi je nekako che,che.....Big%20smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 21:11
Bila sam danas na kavici u ovom malom lijepom vrtu,problematićna gredica više nije problematićna,u proljeće kad se sve razraste to će biti predivno,a i ovo danas što sam vidjela je prekrasno,a domaćica je jedna divna osoba koja je meni otvorila vrata svojeg doma,
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 08:08
Korjenko, ovo ljeto mi je zbilja prekratko trajalo, dok smo mogli na kupanje negdje onda je vrijeme bilo loše dok je bilo dobro onda mi nismo imali vremena. I u svoj toj žurbi i ludnici ljeto je prošlo. Sad dok se opet sjetim hladnoće, snjega, leda muka mi je. Ja tvoju bijelu nikako da sliknem, radili smo nešto po kući i jednostavno fotkać miruje.
 
Mali kaktuse drago mi je da sam te ugostila u svom "malom gradskom vrtu" i što ti se on kao takav dopao, a ja sam valjda onda barem malo ublažila mišljenje o "forumskoj vještici".Hvala ti na svemu još jednom. Moja su vrata svima otvorena vjerovali ili ne Smile.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.