Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 239240241242243 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 11:41
Anaida - ove bi godine trebao biti cvijet.
Nataly, ako ne bude ove - bit će dogodine. Važno da prežive i da se što manje dira oko njih.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 23:29
od ovoh lavandi i cuvarkuca zastaje dah... Wacko
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 17:14
Monny hvala ti.
 
A meni zastaje dah od ovog ljepotana. Prije par dana:
 
 
danas:
 
 
Zar može za koji dan biti još ljepši?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 17:52
originalne zamisli odlično su sprovedene u ovom pitom vrtu prepunom emocija...posebnom elegancijom izmjenjuju se sedumi i čuvari...jako mi se sviđaju ove zadnje fotkeClap.
Nisu ti loše hoyine alstromerijeWink.
lijepi pozdrav
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 17:56
Baš je pravi ljepotansmile39
Imam nešto slično, moram vidjeti je li i moj porumenioTongue
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 00:54
je ljepotan je i po ;)
sve pohvale Thumbs%20Up
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 08:40
savršen je, mislim da ljepše ne može!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 09:04
Prekrasan vrt draga Hoya!!!
 
Hvala za savjet u svezi dihondre, svakako ću te poslušati. Da li je tvoja preživjela zimu, ili si je kupila nedavno?
 
Ovog zadnjeg euoni...neću niti spominjati, samo ću reći da je prekrasan!Smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 11:09
R. saro, uvijek me obraduješ svojim dolaskom!
 
Smrcko, mislim da imaš istoga, a ja neznam što se mome desilo da takve boje ima. Booo .... ???
 
antonija - čekaj poštara LOL
 
Proljeće - moja je dihondra kupljena preklani na sajmu. Ona je crkla. Ali skupljala sam sjemenke i lani je sijala. Naravno da tada nije bila ovako jaka i moćna. Ova je prezimila u negrijanom podrumu sa samo malo zapadnog sunca, zamotana uz rubove vaze i samo je malo zaljevana - tek toliko da opstane. A na proljeće - gdje god je dirala zemlju je pustila korjen i buknula - nikad bolja !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 11:10
Ljepotan je svaki dan sve ljepšiTongue
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 12:10
predivan primjerak!
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 12:25
Draga Hoja, nisam dugo navratila kod tebe a i meni od njega zastane dah!
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 12:56
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

R. saro, uvijek me obraduješ svojim dolaskom!
 
Smrcko, mislim da imaš istoga, a ja neznam što se mome desilo da takve boje ima. Booo .... ???
 
antonija - čekaj poštara LOL
 
Proljeće - moja je dihondra kupljena preklani na sajmu. Ona je crkla. Ali skupljala sam sjemenke i lani je sijala. Naravno da tada nije bila ovako jaka i moćna. Ova je prezimila u negrijanom podrumu sa samo malo zapadnog sunca, zamotana uz rubove vaze i samo je malo zaljevana - tek toliko da opstane. A na proljeće - gdje god je dirala zemlju je pustila korjen i buknula - nikad bolja !
 
Znači, nema mi druge nego skupljati sjeme za rezervu ako slučajno ne preživi. Smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 17:02
Mali kaktus, Vilmač, Miro - hvala.
 
Proljeće, nekoliko sjemenčica bit će dovoljno!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 18:28
I meni je zastao dah na ovom ljepotanu.
Inače biljke od tebe: delospermum se raširio , cvjeta krasno, roza mali klinčići nisu preživjeli pod oleandrima, irezina - lijepa, pravi društvo bugicama, puzavac sa žutim cvjetićime uspješno prezimio i onda bura prevrnula sandučić dolje kod susjede 3 m duboko, naravski razletilo se  sve posvudaCry,kopriva uspješno preživjela baš kao i iberis, koji sam još dopunila onim iz Buzeta.ihondra se nije ni primila...Tako je ipak većina opstala.... i krasi moj vrt i sjeća me na tebe i tvoj krasni vrt,Thumbs%20Up terase....
Skoro sam zaboravila: alstromeria niče....Big%20smile 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 22:25

Bako, ako smo na različitim stranama grada nismo na kraj svijeta. Jedna kratka vožnja i ... Neću valjda tebi paket slati LOL

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 22:31
Meni zastaje dah od cjelog tvog dvorišta, prekasno je, tamo gdje dominira lavanda fantastično, santolina, dihondra, sve je savršeno!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 22:57
i meni zastaje dah pri pogledu na tvog ljepotana
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 23:04
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Bako, ako smo na različitim stranama grada nismo na kraj svijeta. Jedna kratka vožnja i ... Neću valjda tebi paket slati LOL

LOLKad sam napisala točno sam pomislila... zvuči kao izokola prošnja!LOL A nije. Stvarno, časna riječ.Već sam dulje htjela napisati... što mi se dogodilo s puzavcem....
A onda sam napravila inventuru i zaključila da mi je od tebe poprilično toga ostalo....
Tako žicanje, koje nije, ostavimo za neka buduća vremena...Big%20smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 06:53
Bako, razumijemo se Wink ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 239240241242243 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,094 sekundi.