Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 133>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 00:27
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 00:31
dvoglavi prkos
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 00:33
malo šarenila
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 00:34
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 00:37
probudili se napokon i ovi cvijeteki..kad su u ppoljku onda su ružičesti a kad se otvore narnđasti
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 00:39
neznam kako se zove ali sad počinje žuto cvasti
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 00:41
i za kraj prvi mali ljiljan
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 09:56
Šareno, šareno i sve lijepo.  Hug
Reci mi please kako se zove biljka roza boje koja ti raste kod lavande kod roštilja, na prvoj slici od 17.05.
Ja to viđam u vrtovima kad se vozim na posao ali ne poznam nikog da pitam što je to
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 09:58
mmm,stvarno je kod tebe krasno ,volim tvoj vrt
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 11:52
Duda-love sve je prekrasno, rascvjetano. Meni su najdraži oni mali pitari, košarice, detalji, super...Clap

Korijenko onaj roza cvijet  imaš temu, imam ga i ja sam se rasije ko lud
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3317
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:07
Baš sam uživala kod tebe, nadam se da si i ti zadovoljna
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:20
Svratila ja opet da vidim da li je netko dojavio ime za roza cvijet, upravo sam bila kod Karmen u vrtu i Otok je napisala ime centranthus ruber.
Hvala Lantana idem sad malo na tu temu Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 16:10
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Svratila ja opet da vidim da li je netko dojavio ime za roza cvijet, upravo sam bila kod Karmen u vrtu i Otok je napisala ime centranthus ruber.
Hvala Lantana idem sad malo na tu temu Tonguepa taj cvijetić mi je rečeno da se po naški zove ostrugica poslat ću ti
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 16:12
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Baš sam uživala kod tebe, nadam se da si i ti zadovoljna..hehe uvijek smile199
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 16:15
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Duda-love sve je prekrasno, rascvjetano. Meni su najdraži oni mali pitari, košarice, detalji, super...Clap

Korijenko onaj roza cvijet  imaš temu, imam ga i ja sam se rasije ko lud
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3317
hvala ti..bilo je toga prije puno više ali kad nam je Lavanda prohodala sve smo naše "instalacije" makli pa je to malo razgrabljeno od strane turista jer uvijek se nekaj nekom svidi..al vidim da čovjek mora znat stati s nekim stvarima jer ih poslije nemogu nabavit
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 16:19
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

mmm,stvarno je kod tebe krasno ,volim tvoj vrt
hvala ..i ja tvoj..
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 16:27
Duda-lave pa ja još nisam ove godine ( cvjetne :)) bila u tvom vrtu..... opet je predivan :))))))) svijež, šaren, morski, diiiivan.... :))))))))))))))))  više nego gušt se proštati po njemu :)))))))))))))))))) 

p.s imam dio njega kod sebe ( tvoja djetelinica se šareni :))))))))))))))))i krasno se raširila :))))))))))))))
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 16:43
Originalno poslano od člana griva1978 griva1978 napisao:

Duda-lave pa ja još nisam ove godine ( cvjetne :)) bila u tvom vrtu..... opet je predivan :))))))) svijež, šaren, morski, diiiivan.... :))))))))))))))))  više nego gušt se proštati po njemu :)))))))))))))))))) 

p.s imam dio njega kod sebe ( tvoja djetelinica se šareni :))))))))))))))))i krasno se raširila :))))))))))))))hvala ti a ja uživam u tvojem čaju :) ohladim ga i stavim žličicu meda i divota...ove godine sam odlučila imati raznobojno cvijeće do sad sam se držala nekih boja ali..kad sam vidjela dio Cordobe u Španjolskoj(neznam da li je to netko vidio)..prekrasno koliko cvijećam i svih boja ..odlučila se ušarenit
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 19:58
Vrt ti je prekrasan, toliko puno raznolikog cvijeća...Ti si na moru, koliko često zaljevaš cvijeće? Sve je tako bujno, zdravo, krasno...sigurno mu posvećuješ puno vremena. Super, bravo!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:10
Prekrasno Duda-Lave!
pozdrav iz Norveske
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.