Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 109>
Korisnik
Poruka
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 17:37
Ovaj kompletić ti je prekrasan,kao i uvijek
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 18:18
baš mi je drago da vam se sviđa novi kompletić...i meni je baš nekako...neznam...blagdanski?!
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 18:19
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

o da...itekako je izazov uspio i kako je goga rekla uspijela si spojiti sva godišnja doba u jednom ....smile227

Crvena mi je prekrasna .....ali i jako zahtjevna i teška boja za kombiniranje, tako da si zaslužila sve moguće pohvale...bravo.

zahvaljujem na tako velikom odavanju pohvala...jako mi je drago da to zaista tako cijeniš...punmo ti hvala, je rovo daje poticaja za dalje...
sljedećiizazov je ... ma, znaš već...pričale smo...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:14
Dakle, kod tebe je prava proizvodnja, vidi se da nema više škole! Kućica je nestvarna, do svakog detalja razrađena i doista ti se divim i nemam riječi! smile94 A ovaj crveni kompletić je SLASTAN! Heart
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:01
nato odusevljena sam kompleticemThumbs%20Upova bordo boja,jesi to dobila miksanjem,ili je original takva?..pitam jer je ne mogu nikako dobit mijesanjem,a prekrasna mi jesmile141smile211
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:16
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

nato odusevljena sam kompleticemThumbs%20Upova bordo boja,jesi to dobila miksanjem,ili je original takva?..pitam jer je ne mogu nikako dobit mijesanjem,a prekrasna mi jesmile141smile211



boja je prava, original, akrilna... nisam je miješala...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:19

meni su do sad jagode bile nešto previše slatkast detalj, pa sam izbjegavala salvete sa jagodama, ali sad sam oduševljena... podmetači su baš super...

by the way, u emezzeti sam ih vidjela po 4 kune plutaneWink

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 20:22
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

meni su do sad jagode bile nešto previše slatkast detalj, pa sam izbjegavala salvete sa jagodama, ali sad sam oduševljena... podmetači su baš super...

by the way, u emezzeti sam ih vidjela po 4 kune plutaneWink




znam, vidjela sam ih i ja... hvala... ;)
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 21:05
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

nato odusevljena sam kompleticemThumbs%20Upova bordo boja,jesi to dobila miksanjem,ili je original takva?..pitam jer je ne mogu nikako dobit mijesanjem,a prekrasna mi jesmile141smile211



boja je prava, original, akrilna... nisam je miješala...

hvala na odgovoru..hvala puno i na salveticama,danas su mi stigle,krasne su miHeart
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 00:25
imam doma neku salvetu sa motivom jagoda i nikako ne znam što s njima. a ovo što si ti napravila smile227 smile141
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:06

evo još jednoga....crveni.... jagode.... pa ti si nevjerojatna. savršen kao i dosadašnji! super ti to iskombiniraš motive i boje. svaka čast!

Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 11:18
ma prekrasno..sve mi je tak slatko...kao jagode Tongue
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 12:29
zahvaljujem vam drage moje, zahvaljujem...samo me tjerate dalje raditi...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 10:39
kućica je baš simpatična
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 18:16
ne mogu ni zamisliti sto ce baltazar izbaciti iz svog labosa...cim toliko dugo nema nista....bit ce da je to zatisje pred buru...pazite sto sam vam rekla...natasa sprema neko veeeeeeliko iznenadenje...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 18:57
evo...stiže...nije iznenađenje, već zdjela čiji se rad i muke pri radu mogu mjeriti ravno sa porođajnim mukama (prošla sam ih, vjerujte mi, znam što govorim)


dakle...evo je...ona koja me već tri dana mučila...



rub mi se još uvijek ne sviđa, planiram ga doraditi....izvana je zlatna, na ovoj fotki se to baš ne vidi, ali je zlatna i na mjestima blago raspucana pa se ispod nazire tamno zelena



Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 19:01
izgleda jako lijepo, ali sam sigurna da puno bolje izgleda uzivo...jako je tesko fotografirati staklo...kad ja to opipam i pomirisim....nema do toga...hihi...svida mi se ova reljefna vanjstina posude...i unutrasnjost mi se svida, ali vanjstina je cini mi se neka inovacija...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 19:02
i znas sto mi se najvise svida??? sto je podloga bas po mom gustu...intenzivnija...i s malo grubljim prijelazima....
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 20:04
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

i znas sto mi se najvise svida??? sto je podloga bas po mom gustu...intenzivnija...i s malo grubljim prijelazima....



intenzivnija da, ali ne baš sa tako grubim prijelazima kako ti misliš, vidjet ćeš...nije kao kod tebe, ne vide se krute linije, ali boje jesu intenzivnije...sa ovim suncokretima, nježne boje ne bi ni pasale...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 20:16
Izgleda jako lijepo,ali daj probaj još ako budeš mogla poslikat cjeli vanjsku stranu,šteta da se ne vidi,a tako si se namučila.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.