Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ksan & Bilje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ksan & Bilje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 38>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2012 u 23:49
Krasna nježna boja ruže, još onako s kapima kiše djeluje predivno, a i anemone su lijepe, elegantne. Clap
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 19:17
Iju! Sad će ljudi misliti da sam dvoglavi zmaj, a ja tak'a milokrvna...( grizem, bodem i tek ponekad ujedam)

PS moji digitalisi JESU skiknuli...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 19:55
I ote mi se uzdah...

bullet Objavljeno: 24 Rujan 2012 at 10:03
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 06:33
sve je lijepo , ali fotografija upravo ove ruže je toliko lijepa da oduzima dah Heart
belica,zagreb
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 07:41
Clap...sto reci...sve je receno
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 00:13
Dugo nisam bila u tvom vrtu.
Sve je šareno, lijepo, uredno.
Mala maca mi je najnaj....
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 22:19
nije me dugo bilo,anemone su me odusevile ..a ova ruza je predivna
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 11:21
Lovro, Anabistrica, Dmirce, Lantana, Dadinica, Glikica, Belica, Monna, Lilie, Kamenjar hvala vam na posjeti i lijepim riječima za moje cvijeće.

Evo još koja slikica, bilo bi ih i više ali još uvijek sam bolna i nesposobna da svu svoju ljubav pustim u svoj vrt, sad samo tužna stojim i gledam u njega  Unhappy

Dali znate za onu "Ljudi planiraju a Bog se drži za stomak i grohotom smije"


Puna je cvijeta, prekrasna



Moj prvi cvijet Smile



Evo ga cijeli, još sam mali Embarrassed



I moj jasmin cvijeta




''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 11:28
Hvala Dadinice Heart tvojih poklona ima na sve strane smile78


Evo i bebičnjak


''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 11:31
A smo se razbacali, plodan je ko Hurem biti će puno prinčeva smile211


''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 11:38
posebno sam odusevljena tvojim prkosima...jesu iz vlastita uzgoja?
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 11:38
Ljubičice procvale iako nije proljeće



a evo malo i jeseni



Još jednom zahvaljujem se svim cvjetnim prijateljima koji su mi podarili dio svog vrta, sve je popikano, a nagodinu će samo sebe hvaliti smile79
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 11:43
Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

posebno sam odusevljena tvojim prkosima...jesu iz vlastita uzgoja?


Kupila vrećicu sjemena i dalje su bili mojih ruku djelo Smile iako su mi tako gusto niknuli da sam mislila da od njih neće biti ništa Confused ali ipak smo uspjeli. Samo s nadam da su se ove godine uspjeli sami rasijati i da će ih na godinu opet biti Smile


''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 13:43
jesen kod tebe izgleda divno... odvalila sam se od smijeha na Adam kako je plodan kao Hurem...
belica,zagreb
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 14:15
kakav je ono tvoj Adam ? smile96smile96smile96
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 14:21
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

kakav je ono tvoj Adam ? smile96smile96smile96


Pa zar nije smile76
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 14:24
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

jesen kod tebe izgleda divno... odvalila sam se od smijeha na Adam kako je plodan kao Hurem...


Belica hvala ti Smile 
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 16:19
Bebičnjak ti je pravi...
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 16:32
sve ti je lijepo ,a anemone ponove izdvajam jer su mi najljepse
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 18:32
Lipo i cvitno ksan,bravo za "Hurem"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 38>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.