Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 63>
Korisnik
Poruka
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 09:37
Vidi se da je proljeće na vratima...predivnosmile57
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 09:52
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=6633&PID=649200#649200

jani ...12.str kod mene Wink
happy ...happy ... :))
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 10:25
Kakav komplet!!Koliko posla!!Ma ko to može platit!!!?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 10:29
Hvala ti Kiki na lijepim riječimaWink
Nema uistinu mogućnosti da se dobije prava vrijednost jer se u ovaj posao utroši previše vremena i truda, ali barem radim ono što volim.....
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 09:20
Curke moje, a sada se pripremite na bombardiranje slikama:
 
Prvo ću vam staviti slike svojih gipsanih odljeva. Moja draga Tara (hvala ti puno, šaljem ti veeeeeeliku pususmile78) mi je posudila svoje kalupiće pa ću prvo staviti slikice koje sam radila s njenim kalupima:
 
Dimenzije ove dvije sličice su 14x11 cm:
 
 
 
...pa još manje sličice, dimenzija 8,5x6,5 cm:
 
 
 
i ovalna sličica dimenzija 8x7 cm...
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 09:37
Sličice koje slijede sam radila u raznoraznim oblicima koje sam imala u kući, tipa - poklopac od marga, poklopac od filadelfija sira, kutijica od k-plus sirnog namaza, poklopac od nekakvog bokalića...... Trebalo je to vidjeti, tražili su se oblici po svim ladicama i kutijama...hehehe..... Od kako su cure krenule s onim kutijama za kolače i ja sam se zarazila i samo gledam gdje bih što mogla napraviti u gipsu....
Idemo onda redom:
 
...na poklopcu od filad.sira, dimenzija 12,5x9,5 cm...
 
 
 
Ovo sam radila s poklopcem od marga:
 
 
Ova sličica je rađena na odljevu iz k-plus kutijice za sir, dimenzija je 8cm u promjeru.....
 
 
....a ovu sam radila u poklopcu od nekakvog bokalića....promjer 10 cm.....
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 09:41
A na kraju stavljam sliku još jednog velikog tanjura. Klari šaljem veeeeelikuuu pususmile78jer mi je ona poslala ovu predivnu salvetu......
 
 
 
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 09:44
ajmeeeeeeeeeeeeeeeeee jani  smile141 ovo se stvarno zove bombardiranje
ne znam koja je ljepša ... stvarno super .
Znaći sad si sva zagipsana ha ha ha ... smile141
happy ...happy ... :))
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 09:49
Rekla sam na početku stavljanja slika da ću vas izbombardirati i eto.....jesam! Ne da mi se stavljati svaki čas, a sada se toga nakupilo......Kada krenem onda to volim obaviti sve u komadu.
Drago mi je da ti se sviđaju Suza! Hvala ti ......i fakat jesam sva zagipsana....hehehe....
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 10:13
ne znam sta je ljepse Jani,svaka cast...joj ,kad  vas vidim ovako zagipsana i ja bih se u tome okusala,davno kupila neke kalupe ali nikako da mi to dodje na red.smile180
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 10:31
Jani ovo je stvarno pre-pre dobrosmile120a to sam i očekivala od tebe,bravo
onaj prvi kalup mi je super zanimljiv
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 10:35
Saro - stvarno je jednostavno!
Na 1 dl hladne vode stavi se 3 jušne žlice najobičnijeg "maler gipsa" (tako su mene uputili da tražim) - ne prepune, ali ne niti ravne.....brzo se izmiješa i sipa u kalupe. Pustiti da se suši cca pola sata (može i malo duže ako je deblje) i onda se vadi i stavlja na radijator da se suši. Drugi dan je suho i spremno za daljnju obradu. Odnosno, vidi se da je suho kada je jako lagano Vrlo lako se izbrusi tamo gdje ima neravnina. Ja imam jednu malo grublju rašpu za nokte (one što koriste cure s umjetnim noktima....moja kćer toga ima...pa kada njoj više nije dobra za nokte, ja ju koristim jako u svemu što treba popraviti). I to je cijela priča! Meni su posebno dragi ovi eksperimenti s odljevima u raznoraznim kutijicama ili poklopcima.....
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 10:38
Hvala ti Tifany - napisala sam već da je onaj prvi rađen s kalupom koji mi je posudila TaraBraun (još jedno veliko hvala!). I ja sam se oduševila kada sam vidjela onu njenu sličicu, čini mi se da se zove Pogled u dvorište, i ona mi je vrlo nesebično ponudila posudbu.....
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 10:41
jani majstorice od odljevaka svaka ti čast, predivne stvari radiš. Gdje si nabavila salvetu sa stepenicama odlična jesmile93
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 10:46
Mumice, hvala ti na komplimentuWink
Stepenice nisu salveta nego rižin papir, ne znam da li sam kupila u NB-u ili Lumosu, već ga dosta dugo imam pa se ne sjećam.....
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 11:36
Jako lijepo,bravo Jani.smile141
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 12:29
Bravo Jani, radovi su prekrasni.smile55
 Ja i ti izgleda isto razmišljamo jer ja sam isto kupila taj rižin papir sa stepenicama koji planiram stavljati u one kalupe koji imitiraju zid.
Kad sam vidjela taj kalup i rižin papir sa stepenicama u Lumosu, odmah mi je pala ta ideja na pamet.
Ja se još uvijek zezam sa stvarima koje radim za svekrvu, danas će valjda sve biti gotova pa stavim sutra slikice.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 17:58
Originalni kalupići, ludilo sličice
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 18:57
Jani predivni siu ti kalupi, ali imaš i u Kemaku gips koji ne grije,m jer ovi svi griju, i ako su gumeni kalupi, kao moji koje sam zeznula sa običnim gipsom.
DIVNE SI STVARI NAPARIVLA.bBRAVO
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 19:56
Bravo, tebi sve novotarije idu od ruke!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.