Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 83>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 19:52
Mari, na moju žalost Kostrava je ovo...



ovako si ona, ako nema mjesta raširi svoje listove i vion polegnuto radi mjesto samo za sebe i svoje družice...



ako ima više mjesta, ponaša se kao trava, u vis pruža ruke i otima sunce svemu što je niže od nje, a većina jest jer ova raste ko gljiva. dakle, ako vidie ovu napast u svom vrtu, odmah je bez razmišljanja čupajte, a nikako ne dozvolite da ode u sjeme
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 20:05
No da samo ne kukam, ipak ću objaviti i malo ljepih stvari iz vrta...

Ruža je sad na svome, nema više napasti u obličju lisnih ušiju pa daje najbolje od sebe




i ova mala je dala još jedan cvijet...



Lonicera je konačno odlučila procvasti



makro pup



i hosta je donijela tešku odluku da si priušti jedan cvijet



ove godine će čini se biti dobra berba lješnjaka. grane ovog jednog su prepune. ostali se čuvaju za sljedeću godinu..





eto, toiko od mene za danas. noge su mi opasno izbodene od komaraca, a ruke bride od mladih kopriva koje se skrivaju među Kostravom. ako ništa drugo, ne trebam se bojati reume ;)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 20:16
Loniceru čekam, ružice mirišem a kostrvu (kod nas ju zovu kostrva, bez slova a u sredini) mičem! Tebe, naravski, pozdravljam!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 20:23
hvala na posjeti i još jednoj varijaciji na temu naziva. ružice fino mirišu, a ja čekam da zamiriši lonicera, brusim se na taj miris cijelo proljeće... od nje mi ljepše mirišu samo frezije
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 20:34
Dragi Medo pa to sam ja danas čupala iz svog vrta,sad znam i ime tog korovaWink
Ruže su ti prekrasne,naročito ona crvena,hostica i lonicera počinju cvasti,lešnjaci će dobro roditi,pa kod tebe je sve super,a korov si već sigurni i počupao i sad se lijepo odmaraš na terasiClap
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 20:36
onda samo čupaj i ne daj da se širi... korov je samo dijelom počupan. za sada su čiste dvije i pol gredice. za sutra ostaje još 1 i pol. iz vrta su me sterali komarci, nisam to više mogel durat!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 20:52
smile57
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 21:21
znam tu nesretnicu od trave...redovito se družimo na vrtu Confused
ružice su prekokrasne Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 21:34
hvala Toni na posjeti

Konte, nije mi opće drago kaj nisam jedini koji se druži s njom... je, rojžice su mi skroz všeć, pogotovo nakon hehehe
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 21:35
neko je vrijedan,pljevi ,čupa sadi.kak imaš volje po toj vručini?oni leteći vampiri me izluđuju za popiz......LOL

ona crvena ruža je zaista za pohvalu.prekrasna je.da li si ju kupio kao stablašicu ili si  je sam formirao?  
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 21:46
dobio za useljenje od prijateljice zubarke i sestre joj, upravo ovakvu na drevu... valjda me je htela naterat da se svaki put kad vidim tu ružu sjetim da bi mogel malo i do nje
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 21:49
Medo,Medo vrijedan si ti nama sve u šesnajst,bez brige ima ti i kod mene toga na vrtu kolko hoces ,a bormes i medu cvijecem al kaj bumo i to mora rasti,ruza je smile186,a i kolaca bu od ljesnjaka koliko vidim.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 21:51
Jooooj, Medo, i ja jako dobro znam tu napast, nažalost. Nemam je više živaca ni snage istrebljivat, to radi MM (rijetko, doduše) al ne možeš je satrat. Jednu iščupaš, tri narastu. Fujbljak
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 21:56
rosa2 kolača bu valjda bilo, samo treba malo truda i dobrog ciljanja kraj prstiju... kaj se mene tiče, ne mora rasti, nek raste negde drugde, ak baš inzistira :)

Bigi ja ne bum posusutal, il ona il ja...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 23:15
Ruže su prekrasne i sve više ruža na njima,a što se tiče korova znam da je to posao naporan,a ja sam dobrim djelom to rješila malčiranjem i mogu ti reči sa obzirom na velike količine kiše skoro pa ga i nemaSmileU proljeće svu travu do koje sam došla,pa i stabljike obranog graška ja sam stavila oko povrća i cvića,ne samo da nema trave nego i čuva vlagu duže vrime,a zemlju drži rahlom oko biljki,a ti si vidim kosio i sve si to trebao iskoristiti,to je dragocjeni materijalWink
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 07:50
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Ruže su prekrasne i sve više ruža na njima,a što se tiče korova znam da je to posao naporan,a ja sam dobrim djelom to rješila malčiranjem i mogu ti reči sa obzirom na velike količine kiše skoro pa ga i nemaSmileU proljeće svu travu do koje sam došla,pa i stabljike obranog graška ja sam stavila oko povrća i cvića,ne samo da nema trave nego i čuva vlagu duže vrime,a zemlju drži rahlom oko biljki,a ti si vidim kosio i sve si to trebao iskoristiti,to je dragocjeni materijalWink
E ovo i ja radim, oko voćki, oko izraslog cvijeća i stvarno tu ne raste ništa drugo. I ne samo to, osušena trava strune pa postane i dobro gnojivo Wink
Naravno ima još dosta površina gdje korov buja, ali komadić po komadić, doći će sve na red Tongue
Time is something you can never get back..
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 16:05
Sad sam gledajući tvoje cvijeće shvatila da sam ti poslala biljkicu koju već imaš. Ono malo bijelo koje si tražio je zapravo ono što je kod tebe na 25. strani na desetoj slici. Ali nema veze, od viška glava ne boli, nee?? Naravno ako nije korov u pitanju Wink! Sviđa mi se kako ti vrt napreduje!!!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 17:29
Mira, Misty shvatio sam i ja da sam trebao malčirati, ali kad je korov porastao, bilo je prekasno... no, trave za kosit ima uvijek, a sutra ionako mislim kositi opet. bio sam nedavno na vikendici jer mi je tamo košara koja se kači na kosilicu pa mislim tako fino usitnjenu travu stavit kao malč. vjerujem da će zaštitit zemlju od previše sunca, a i oslobodit me ove napasti

Springy nisam baš siguran je li to to. ovaj moj je neki jako niski sedum i ne izgleda mi baš kao ovi tvoji na slikama. al, tko zna, možda je jednostavno još pre mali. no, nema veze, keko i sama reče od viška glava ne boli... hvala na posjeti ;)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 20:17
Je, je, to je to! Čovjek ne bi vjerovao da tako izgleda kad se skroz cijeli rascvjeta! Ni meni nije cvjetao tako bogato dok je bio mali, tek drugu godinu. Inače, dok ne cvjeta skroz je nizak i kompaktan a kad krene cvjetat uzdiže se lagano u vis i bude prepun tih sitnih bijelih cvjetića. Vidit ćeš, samo ga pusti bar dvije godine na istom mjestu i bez dijeljenja i cvjetat će bogato ko i moji!Smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 20:22
Kad sam vidjela tvoje lješnjake odmah sam išla pogledati ima li išta na mom, za sada ništa Unhappy
Ali možda ja previše očekujem od drvca koje je ovog proljeća još bilo samo par šiba?
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.