Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 63>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 01:12
Zvrkica uvijek inovativna i nešto zanimljivo se dešavaClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 19:45
Vec nekoliko dana imamo vrucine, sunce sija, a ja nenavikla na zaljevanje trebam zalijevati cvijece svako jutro LOL.
 
Arthemis
 
 
Hollyhock (lat Alcea Rosea)
 
 
 
Cvjetnjak
 
 
Detalj Crocosmia Lucifer
 
 
Prvi ovogodisnji krastavacTongue
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 19:51
 
 
 
 
 
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 19:59
Osjeća se vrelina sunca na tvojim slikama. Postoji li nešto kod tebe a da ne uspije? Ne znam dovoljno dobro riječima iskazati oduševljenje dok gledam tvoj vrt. Svaki cvjetak je brižljivo njegovan, prelijepo raspoređeno u grupama, zamamnih boja....što više reći a da ne pokvari ovu ljepotu.  Raduje me da si na ovom forumu Tongue .
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 20:09
Draga moja ja i dalje stojim pri onom stavili ste krov na Jedinicu i sad ništa od kiše, a mene zaljeva kad god se sjeti majčica Priroda, ja ću barem na vodi prišparati ove godine.
A biljčice su ti predivne neznam što mi je ljepše da li mješoviti cvjetnjak ili ova Achillea u svim nijansama?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 22:39
zvrkica, tvoj vrt me uvijek oduševi Thumbs%20Up ima svega i sve lijepo raste Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 10:09

Mogla bih napisati slično kao kod SilveK-ice.

Prirodno razbacan vrt, što mu daje posebnu ljepotu. A cvijeća kao u priči!Thumbs%20Up

Da imaš posla sa zalijevanjem... imaš. Ja to prvo pomislim kad gledam neki ovako veliki vrt. A ove vas je godine i klima zeznula, ali zato kiši kod nekih od nas....Naravno to nismo mi uz more.

 

Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 23:00
Hvala na posjeti baka, kontesaa, Tija, radosnica Big%20smile!
 
 
Zadnja slika prije rezanja ruze
 
 
Sada
 
 
 
I druge ruze su odrezane
 
 
 
Na tom mjestu imam u planu nabaviti nesto ovakvo (staviti na duzu stranu buduceg cvjetnjaka, okrenuto prema zalazecem suncu)
 
 
 
i oko toga posaditi puno cvijeca Big%20smile!
 
 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 23:02
Druge će se godine i ja moći hvaliti svojim slijezovima, sad uživam u tvojima Clap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 00:45
Baš si prava vrjednicaClap. Cvijeće ti jesmile227
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 08:15
uzivam u svemu,jedino me rastuze ruze
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 10:14
Uvijek nešto novo, puno ideja i prekrasnog cvijeća Clap
život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 10:36
Pravi Midsomer!LOL
Kao što sam već rekla i MSK i ja volimo te engleske serije najviše radi prekrasnih "sela" i cvijetno/zelenog okružja u kojima se radnja odvija.
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 10:06
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Druge će se godine i ja moći hvaliti svojim slijezovima, sad uživam u tvojima Clap
 
SilveK evo jos nekoliko slika hollyhocks Tongue
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 23:20
Hvala na slikama Zvrk, slijezovi su mi jednostavno neodoljivi smile89
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 23:30
woooooooooow ovaj tamno crveno-crni sljez je jedan od najljepših cvjetova koje sam vidjela...fantastična bojaClapClapClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 10:28
Zvrk, odlična ti je ideja za twin seat, meni se nekako više sviđa onaj ravni, već zamišljam kao će ti biti lijepo. Žao mi je za tvoju ružu, vjerojatno se je već totalno potrošila. Još par dana i lucifer mi je u potpunom cvatu- obožavam ga. Stalno gledam onaj manji katalog koji si mi slala, tako mogu naučiti enngleske nazive cvijeća - thanks!!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 18:24
Napokon nam je palo nesto kise Thumbs%20Up,( znam da nekima pijem krv sa time Wink)ali ja sam stvarno nenavikla na ovakvo suncano vrijeme kod nas.
Vise ne trebam zalijevati cvijece samo povrce u stakleniku Big%20smile.
 
Krastavci rastu (super ukusni) a i rotkvice
 
 
Pripremamo se za Zvrkovu rodendansku proslavu sljedeci vikend (rockas mu je sredinom ljeta pa ce ovo biti zadnji vikend prije zavrsetka skole da uhvati frendove prije nego odu na ljetovanja)
 
 
Nadamo se lijepom vremenu (prosla dva rodendana - kisovito, a puno klinaca ) pa ce se klinci moci igrati u vrtu, imati cemo ovaj bouncy castle http://www.wealdbouncycastles.co.uk/standard_wizard.html, a ako bude jako toplo water slide http://www.amazon.co.uk/TP-Activity-Toys-75-Slide/dp/B000G7P89A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=kids&qid=1246897418&sr=1-1.
 
 
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 18:33
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Zvrk, odlična ti je ideja za twin seat, meni se nekako više sviđa onaj ravni, već zamišljam kao će ti biti lijepo. Žao mi je za tvoju ružu, vjerojatno se je već totalno potrošila. Još par dana i lucifer mi je u potpunom cvatu- obožavam ga. Stalno gledam onaj manji katalog koji si mi slala, tako mogu naučiti enngleske nazive cvijeća - thanks!!!
 
Promjene u vrtu nisu lose, proslo je vec deset godina od kad su te ruze bile posadene.
Planova imam dosta za taj dio vrta, pogotovo jer se tu sunce zadrzi pred kraj dana, pa bih htjela probati neko novo cvijece...
Drago mi je da katalog pomaze, cinilo mi se da bi ti se moglo svidati vidjeti sve te vrste cvijeca.Wink
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 18:40
SilveK i Mamaa - taj skoro crni sljez su reklamirali kao najtamniji na trzistu, meni je prelijep, pogotovo kad ga sunce obasja !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.