Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 39>
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 19:41

Vrijedne li žene zelenih prstića. Pa ti buš već za koji dan pikirala flance.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:10
Ja sam samo desetinu od tvojih posudica zasadila, još nisam ništa posijala i mislim kako sam bila vrijedna.
Kakve ćemo sličice samo gledati ovoga ljeta smile64
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:39
Ajme Shasha koliko će to cvića bit. smile161
život je more
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:43
 Hoya,nema žurbe,sve bude niknulo.Za večinu je i rano,ja sam to malo povrća,dosta začinskih biljaka ima, i jako malo cvijeća sijala.Ma niknut će i kad zatopli pa se van posije,i nebude puno kasnije cvalo od ovog sad zasijanog.
Ja danas bila vani cijeli dan.Nije da mi je vruće bilo no bilo je sunčano,bez vjetra i dok sam radila nije mi zima bilo.Nisam nešto puno radila,umori me sam izlazak na friški zrakLOL,malo sam gredice očistila od lišća.Tak bolje vidim kaj sve niče,a ima toga podosta.Počupala sam nešto drijemovca,koji je prošle godine bio u tegli pa sam lukovice samo kasnije zatrpala u zemlju,i opet ih u tegle posadila.Mislim si da sutra ipak odem i kupim par jaglaca i da malo"ušarenim" barem dio terase i ulaz.
Malo sam prošetala do obližnjeg šumarka da vidim šta ima.Ima nešto no mislim da za 2-3 godine nebude ništa od tog cvijećaConfused
SilveK,vidjela sam da su oni"naši" počeli nicati.Za par dana,ako opet nebude snijega,budu procvali.
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 18:00
Shasha, Hoya mi je donijela travu koju si joj poslala, pa sam je danas posijala, valjda će biti uspješno. Malo je teže zbog pasa, koji gacaju, ali djelimično sam ogradila, pa će valjda nešto uspjeti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 20:54
Shasha ja sam danas bila preko tri sata u šumi i jedva pronašla visibabe...a od jaglaca ni j.  prije par godina ih je na tom mjestu bilo moreConfusedConfusedConfused
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 23:07
Mamaa,kaj bi ja sad,žali se "zelenima"
Danas sam sa susjedom baš o tome pričala.Tu,ko nas,ima u blizini jedan potok i mali lug oko njega.Sad je sve bijelo od drijemovca no ne znam kako dugo bude jer ruše taj lug.Sa druge strane ruše šumu u kojoj je procijepak.Ni njega nebude za 1-2godine.Prije 7-8godina,uz taj potok sam našla kockavice i divlju,prekrasnu bijelu,loniceru."majstori" su išli "uređivati" i posjekli loniceru,isušili močvarni dio(navozili smeće)pa su i zadnju kockavicu ubili.Sad opet "uređuju" i umijesto da su to smeće(ima tu i vešmašina i sl)prvo pokupili i odvezli,ne,oni su posjekli krasan vrbik i bagerom "ravnali".Vešmašinu nisu mogli sravnati pa su je,tim bagerom,ugurali u potok.Toliko o uređenju i njihovoj tzv.zaštiti.Susjedu su ti isti gnjavili jer je stručak drijemovca za vazu nabrala(ne sa lukovicom,nego samo za vazu).Kako bi je prijaviti morali jer je to zaštičeno...bla bla bla.Joooj kaj mene ne zaustavesmile191
Triša držim palčeve za dichondruThumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 23:25
Ma došla sam se pohvaliti sa prvom ovogodišnjom upalom mišića
Od jutra(8 sati) sam vani bila.Sad mi je idealno vrijeme za iskopati one opake korove pa sam redom čistila gredice od korova,lišća i porezala trave,suhe grane ,clematis sam drastično "cvaknula" jer se "raspištoljio" na sve strane.Svašta je počelo nicati,sad bude brže jer sam maknula suho lišće sa mladih biljkica pa imaju slobodan put za rast i razvojBig%20smile
Onda me je,oko 2sata,MM došo pogledati i pitati me:a gdje su ti jaglaci???(mislio je na novopridošle.Obično kupim u proljeće da zašarenim terasu)Velim ja,u dućanu,dragiEmbarrassed I onda me nagovorio da idem po jaglace.A šta ćeš,morala sam,teškom mukom,popustiti muBig%20smile
I otišli mi po jaglace,vratili se doma sa 2 jaglacaLOL
Ma bilo ih je no nisu mi bili lijepi pa nisam više uzimala.No uzela ja mini narcise u teglicama(nekih 7kn)pa sam našla prekrasnu kliviu na sniženju(40kn)sa pupoljkom,za 5-6 dana će cvasti,zemlju sam kupila...eeee znam.Onda smo se čudili teglama od terakote kak su skupe i naravno,opet sam se divila onoj tegli za začine(200kn košta pa joj se samo divim)I onda mi MM popizdio i kupio tu teglu(ljubi ga majka)
I to je bilo to.Trebam li vam reći koliko sam sretnahappytux
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 08:59
Hej i ja sam jučer nešto posadila!!!
 
Tvoje plave zvončiće, araniju od Silevek ali sada se mislim da bi mi bilo pametnije da si kupim već odraslu...tko će dočekati ovu da naraste???
 
Također sam prekjučer kupila dragoljuba visećeg pa sam i njega posadila, valjda nije prerano???
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 09:51
Baš si imala lijepi i sretan dan, bravo za TM kada te je tako lijepo razveselio i usrećioTongue
meni je super u životu
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 21:23
Čestitam ti na uspješnom danu i poklonu od mužićaClapSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 13:34
Meni je,očito,danas rođendansmile213
Jutros sam jedan paket podigla na pošti a 2 su još tamo jer su preveliki i preteški da ih nosim....mora da mi je rođendanLOL
Kat.rea mi poslala neku biljku,samo ne znam koju a šta mi Kaća šalje u ona 2 paketa(15kila imaju) nemam poima no užasno sam nestrpljiva.
Rekla sam MM da me treba voziti na poštu jer ih ne mogu nositi a on veli-NEĆU,meni nitko ništ ne šalje samo sve tebi(jučer mi od Esmeralde pošta stigla)Big%20smile
Ok,sad idem nestrpljivo skakutati i čekati da MM dođe doma pa da vidim šta to ima za menesmile198
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 13:39
odlične vijesti shasha,veselim se i ja sa tobom smile126smile159smile213
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 13:47

Lijepo, sad ti ide vikend i dok posadiš sve što je stiglo - opet upala mišića ... Baš te briga, to je najslađi umor.

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 13:55
Joj šta sam nestrpljiva,već sam  treći puta MM zvala,gdje jesmile134(ko da će mi pobjeći paketi)smile188
To ću uslikati,to mi nije teško,pa navečer stavim slikiceWink
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 14:04

I ja s nestrpljenjem iščekujem veče da se radujem zajedno s tobom Smile

Ljudi kako ste vi svi divni i dragiStar

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 14:15
.....evo i ja čekam te tvoje pakete da vidim...slikaj, slikaj...Clap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 19:17
i,i sta ima u paketima
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 21:19
pa dobro jesu li stigli ti paketi?
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 22:57
Jesu,jesuuuuuuuuuu!!! Samo sad goste imala do malo prije i tek sad sam slike stavila(na temi "oglasi" kod zahvala su slikice)
Joj kak sam sretnaaaaaaaaaaa
Kat rea,Kaćaaasmile79
I tako,danas sam jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako sretna.Popodne smo malo prošetale šumom,SilveK ja i jedna poznanica...Cure kako drijemovac miriši!!!!!Prekrasno je!
Onda smo malo "kopkale" po mom dvorišću,prorijedile ga...naravno,ne moram vam reći da mi je SilveK donjela nekaj.Sjemenikice(ne znam čega,moram ići tražiti) neki paradajzek malecki i kućnu sreću....
I ko veli da mi nije rođendan!!!!!!!!!!smile213
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.