Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - zvonkica - dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


zvonkica - dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 09:39
Čestitam na laptopiću, tako sam i ja ljuta ča ga nemam u vikendici (bogu iza nogu) lipo kupila i sad se moren javljat direktno iz vrta, ili iz šume ako ću.
 
Santolina ti je onaj zgodan srebrni grmić ča ga sade po našim parkovima, a ima ga u Hoyinim slikama.
 
Ljepotice sliku valje stavi va slike članova, tamo greš kad imaš preko 500 - čestitke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 08:55
Draga moja kako si ti rano ujutro vrijednaClap
Čestitam na lapuSmileSmileSmileSmile
Sunčani pozdravi od meneSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:38
Joj, dug od prije dva dana, četiri lopova !
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:37
Jupi , ja sam mladi grm!
..... ovoga časa sam se pretvorila , putem čarolije u :



 Grm!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:35
Moram i to zapisati, jučer kupljen još jedan mali, mini, prijenosni comp , za zvonkicu!!!
sada ću ga svuda vući sa sobom !
T o   je još tajna, malo ko zna za to ,,,     samo vi dragi moji!
Moram ga poslikati, baš je slatkić!smile136
Sad je dosta, idem kuhati kavu ....
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:32
Pripremiti, a nije se baš posušila zemlja, do kraja vrt za oranje .

Isčupati još ostatak, kelja pupčara i drugih zelenjava , nažalost( jer bratu to smeta za oranje!)
Šteta, kelj još uvijek radi svoje male keljiće !!!
imam još i poriluka, radića ali što se može. Posijati ću drugoga.
Stiglo je ionako novo proljeće !
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:28
danas divan dan!
Ne želim više negativne vibracije, THINK PINK Zvonči!
Akcija!
pun je mjesec i ja sam ko štroliga, od četiri i pol se šuljam po kući, radim planove o sadnj:
posijati povrće,
-patliđane
-mix rajčice
-papričice i napraviti do kraja paket MMMMAAAMMMIIIII!
ali moram skočiti iako na Go do grada , obaveze na poslu i private!!!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:24
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:24
Sa ove strane mi je preostao komadić kojega u toplo vrijeme krasi šikara :lozica , neki divlji šipak , divlja trešnja i ajde barem nešto bazge, amul  (ne znam kako se kaže stručno).
 Nažalost blizina ceste je pa ni to ničemu ne služi. jadbi mi i  ... što reći ....
vi  na jugu ste najsretniju ljudi na svijetu, nadam se ....

Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:20
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:20
, bez dozvole, zakonjen pogled na Kvarner!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:19
Ovako to izgleda oko naše kuće  a u samo dvije godine unazad tu je bio vrt sa  hrastovima , i pjevom ptičica  ....
Sva sreća da smo se okružili zidom ,
naš kamenjar i novi vrtić na početku ... da bi stanari imali lijep pogled sa balkona  !
P.S. blago lantani!Confused
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:11
na osmi marta iliti dan žena i majki (komunizam , socijalizam ili što sve ne ... ) ne mogu izbrisati i ne želim povijest, i ona je dio mene i moga života. Ipak je bilo lijepo , družili smo se i slavili  razne događaje , pjevali i veselili... skupa  svi zaposeli . Radila sam u školi i bilo je lijepo !
Upravo na taj dan , prošlu nedjelju moj stariji Braco odlučio je konačno, pokazati mi moju šumu. nasljeđenu od moga oca, djeda , pradjeda ... koji su to bogatstvo znali čuvati za nas.
Nisam mogla vjerovati da je to kuda hodam baš moje. Bez lažne skromnosti ,  ljudi moji , bogata sam žena ! Priroda nema cijenu i ne mislim to pretvarati u novčiće !
 Sve je
kao u jednoj zdjeli okruženo šumom a u sredini voda.... ma ljudi moji ... ljepota!
Ima jedan problem , sve nakolo je urbanooooo... za sada je ovo zeleni pojas i nadam se da će tako ostati za uvijek
!
komparacije radi


Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 06:02
Kiše je sve posađeno natopila, jučer, čak je i tuča padala po mojim nježnim novim ružama, nema štete!
 Inače , prerano za mene, iznesla sam u nedjelju, osmi mart, sve biljke iz konobe i dijelom iz kuće na čistu ariju!
Jučer im baš i nije bilo pretoplo ali neka se čeliče!
Kao i mi , ko nas pita ...
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 09:16
evo zvonkice dobro si me podsjetila - na temu ljekovitih biljaka trebam staviti neke biljke - može pomoći svima. Hvala ZvončiSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 08:52
U ružama ćemo uživati, a uvijek je dobro nešto novo naučiti. Sjemenke će izrasti u predivno cvijeće, koje će se vidim šepurit tvojim dvorištem, dok budemo kod tebe ispijali taj čaj smješnog imena i naravno čistili organizam od sva četri godišnja doba- bravo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 07:09
Napisati nešto o biljkama koje nam mogu pomoći sada na proljeće, čaj:  Četiri lopova!
Za čišćenje organizma nakon zime ali i inače.
VAŽNOExclamation
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 07:06
Ruže danas sadim dobila sam slijedeće sorte:
-Red carpet
-bonanza
-papagena i jupiii
- SUPER DOROTHY , koje nije bilo ali nekako sam je ipak uspjela dobiti!!
Imam i uputsvo što i kao pa kad budem imala vremena poskeniram i pošaljem na temu Ruža, jako je dobro.I korisno, naravno!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 07:02
nemam vremena za tebe dnevniče ali eto da prepišem sa papirića i iz glave što sam radila protekli tjedan (naporan)!
Došla moja ljubav doma , bez šarafa u nozi ali ih imamo u ruci (bit će totka!)!!!
-e sad:padala kiša i od vrtnih radova nula!
-pripremila još sjemenčica u posudice,
-posijala baziliku,različke,prkose, zečiće , maćuhice,ljubičice ( sve domaće sjeme moje svekrve) i još neke čudne egzotike pokupljene iz parka u Rijeci gdje ona živi.
- košpice: marelica, neka puzavica , datule, mal aplosnata breskva kupljena u Plodinama iiii
-dobila prekrasnu ciklamu koja miriše prekrasno, malo citrusno
_dobila još one moje trave s plavim bobicama- Ophiopogon Jaburan
-dogovorila s bratom obilazak šume , nadam se dobrom "ulovu" cvijetića
 
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 06:53
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Ma nemam ja čarobni štapić, nego su biljke bile sa korjenom pa se moraju  samo primiti, a ne moraju se ukorjenjivati smile96

Dobro jutro draga moja, eto mene, da ti poželim u tvom raju sretan naš Dan žena!

Ja od ponedjeljka na GO!!
Shocked
Počinju poljoprivredni radovi i moram to nekako uskladiti!
Molim te, kakva je žižula koju si mi poslala , da li je velika i kamo da je tavim, na sunce ili u hlad, gnoj ili što  ... pusa unaprijed
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.