Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lampe
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lampe

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 16:25
Hvala MonnaEmbarrassed
ima još slika koje čekaju da budu stavljene. Tvoji su mi radovi prekrasni ali kako ja nikad nemam dovoljno vremena da sve komentiram evo koristim ovu priliku da ti to kažem.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2010 u 10:14
Ovu sliku sa čašama na ružice obavezno moraš staviti u decoupage galeriju.I u "Friško..."
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
zenzo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Svibanj 2009
Lokacija: Angola
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zenzo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 17:58
Pitala sam se tko je radio te lampe, strašne su, vidila sam ih baš nedavno u Spione i Merkantea,bravo!
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 19:15
Hvala Zenzo,
 
s obzirom da si iz grada mogu ti reći da sam u jednom dijelu prostora gdje je bio Tehnomobil ( preko puta VK JUG-a) napravila jedan kutak sa svim tim mojim stvarima, navrati Hug
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 11:41
tinki sviđaju mi se tvoje lampe, tako jednostavne i lijepe, ne volim previše kičastosmile211
a i one slike u dijelovima jako su interesantne, ja bi odmah stavila u svoj interijerClap
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 20:07
Baš ti hvala Mari na tako lijepom mišljenju
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 22:50
tinki, najprije ti želim dobrodošlicu među nas sve. Svi smo ti zaljubljenici u nešto, naročito cvijeće i biljke a k tome puno nas je na ovom forumu koji se malo bavimo i nečim kreativnim. 
 
Slike su ti jako lijepe, naročito su me se dojmile one u više djelova. Lampe su originalne i neponovljive.
 
Nadam se da si unovčila ovu ideju sa lampama- s obzirom da si iz Dubrovnika bila bi šteta da turisti odu sa stvarima made in china a ti imaš krasne stvari. Samo naprijed, digni glavu i u napad na tržište jer imaš što ponuditi!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2010 u 05:38
Tinki lampe su ti remek djela!!!!! Ni slike ne zaostaju za njima! ]
Time is something you can never get back..
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 19:48
Draga moja ponovo sam napunila dušu pregledavajući ovu tvoju ljepotu,ma nemam riječi  prelijepo,prelijepo
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 16:28
Meni je favorit žuti prekrivač, komentar i upit sam stavila face.........
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 08:47
Drage moje dugo se nisam javljala jer samo što ne spavam u radioni, radim punom parom  ali nove slike stižu za koji dan. Puno vam hvala na riječima pohvale , to mi zaista puno znači...Embarrassed
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 23:52

evo novih radova

 
 
 
 
 
 
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 13:28
tinki, super!
Predivne su, ne znam koju bi izdvojila!
 
                smile55
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 18:32
sve je fantastično ali ja  bi izdvojila tvoje slike predivne su nemam rijeći smile141
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 21:36

Hvala, evo jedne najnovije slike

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 19:54
predivno draga a o slikama samosmile141
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 20:53

Hvala, slike su ipak moja najveća ljubav.....Approve

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 14:47
Ne mogu vjerovat da sam, od kad sam na forumu, tek sad vidila ovu galeriju!
Lampe su savršene, slike također,ma sve, baš sve-IZUZETNA GALERIJA RADOVA!!!
Svaka čast!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2011 u 23:02
Malo je reći: Oduševljenasmile141
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 21:20
Puno vam hvala drage moje, vaši komentari mi jako puno znače
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.