Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Istarski blues
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Istarski blues

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 40>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 14:28
Puno prekrasnih boljikavaca samo nisam sigurna jesam li vidjela svekrvin jezik ili si možda pripremila jedan bodljikavi kušinić smile191
Šteta što stižem u Istru tek početkom 7. mjeseca jer bih nekog namamila da dodje po mene! Uglavnom zovem na druženje u Peroj!!!!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 14:56
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Puno prekrasnih boljikavaca samo nisam sigurna jesam li vidjela svekrvin jezik ili si možda pripremila jedan bodljikavi kušinić smile191
Šteta što stižem u Istru tek početkom 7. mjeseca jer bih nekog namamila da dodje po mene! Uglavnom zovem na druženje u Peroj!!!!!!!


Imam ih, imam. Šaljem slike.

Teško ću ti ja u Peroj. Sin mi ima kuću u Balama, pa i tamo nisam bila godinama. Obrazloženje je malo niže, u odgovoru Bergenii, pa ga pročitaj da se ne ponavljam. Ono o kavi se odnosi na tebe.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 15:20
Ovaj je kupljen na cestici za Sv, Fošku. Neka starica uzgaja opuntie puno vrsta.


isto to samo malo drugačije (ima lošu trajnu)

A ovaj-ukraden na Silbi


smile191smile183
smile183
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 15:24
 Znam da sam rekla nema više bodljikavaca, ali ja rekla ja porekla. Što mogu kad su cvjetali

Tko je faca neka plijevismile60






A ovaj je zjenica mog oka. Velik je kao orah, moguće i manji a onda kolki mu je cvjetić.

]

Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 15:41
Dvorište ti je divno, a barka je zasmile39
...uh, mislim da ću i ja uskoro pravit neku brodicu. Nisam ni pomislio da to može izgledati tako prekrasno.
 
Kaktuse ne volim (traume iz djetinjstva od maminog kaktusa sa kukastim iglicama)LOL 
Tvoji su jako lijepi. Očito si pravi kolekcionar kad imaš toliko vrsta.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 16:19
Ah te mame.smile183  i mene je ona zarazila. Ima tu još njezinih primjeraka. Jest, skupljam ih, ali sve sporije, kao ono što vidim mi je obično. Malo sam se uobrazila, jer ipak nisam rodjena na haciendi u Mexicu pa da imam samo rijetke primjerke. Ovaj mali na rubu barke je, u biti jedini raritet.smile219
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 22:18
Sretno 28.! Želim vam predivan dan, a prostor ste lijepo uredili! Držim palčeve da vam ne bude kiša (bila sam prošli tjedan na jednom vjenčanju pod šatorom i nije bilo uopće dobro, a koliko truda su mladenci i njihove obitelji uložili da ne pričam)
 
P.S. I moja godišnjica pada tog datuma!
Nek im je sa srećom!
Roditeljima da ti dani prođu sa što manje stresa!smile126
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 22:43
Bergenia, hvala ti na nalljepšim željamasmile79. U stvari nemam stresa i napora, barem na tom polju. Mladenci su sve organizirali i onda obavijestili roditelje o datumu i satu. Moj muž je dobio napad akutnog bjesnila, samo mu je falila pjena na ustima. On uopće neće biti ovdje. Ima još od lani ugovorene skiperaže i nije ih mogao otkazati. A oni mislili da je to u sedmom mj.smile51smile193smile207
Pir će biti u Balama gdje mi sin ima kuću u restoranu Lav. (Mladenci imaju 40 ljeta). Kad sam se malo ohladila shvatila sam da nije svako zlo za zlo. Sa mojom polupokretnom svekrvom, ne znam kako bih organizirala stvari, jedva sam uspjela i srediti malo garderobe. Ovako ću bez umora i nervoze moći igrati mamu-domaćicu. Bit će nas brdo 60-godišnjaka ja, njezina mama i moj bratić sa ženom. Ostalo juniori. smile55. Bar neću morati slušati o bolestima i lijekovima.

Što se kave tiče, ne obaziri se na dogovaranja Riječanki, ti dođi kad imaš vremena a onda opet kad one dođu.smile73
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 22:54
Pokušat ću uvaliti koju sliku na temu, pod izgovorom da su stabla na njoj
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 13:02



Nitko me šmirgla. Dosadili vam kaktusi, a sad nešto malo drugačije



Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 13:50
Krasno je sve!
Nisam ljubitelj kaktusića. Ali moram priznati da su tvoji krasni! No htjedoh priupitati s čim je obrubljena ona smokvica ljevo?
Jel to šuplje!? Ja bi odmah uglavila u to nekaj! Prkose recimo! Baš mi se sviđa!

Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 14:04
To su neke šuplje cigle što se stave kao stalaže uza zid. Otvori su pod nagibom tako da boce s vinom leže pod pravim kutem. To je MM kupio prije 20 god. kad je moj svekar još imao vinograd.Wink

MM ih je stavio radi kosidbe, da ne ošteti stablo pa su plitko ukopani a zemlja unutar njih je duboko. Meni treba malo vremena da skužim stvari, ali druge godine ću unutra usuti zemlju i posijati nešto makar i najobičnije petunije. A on neka veselo kosi oko njih. -Dosta-mi-je-njegove-kosilice-. Stavila bih ja još toga, mjesta ne fali ali mu "smeta pri kosidbi pa brunda. Ovo što vidite je moj dio vrta. Njegov je cca 2x veći i još izvoljeva.smile207 Uh sad mi je lakšesmile104
Na vrh
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 15:01
Ovo nisam ni vidla...
Famozno... bez rijeci sam... SmileSmileSmile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 16:22
Vera super je to ograđeno ciglama. Samo neka njurga tm i mm to radi, ali ja bez obzira na sve još ponešto uvalim i ukradem komad zemlje od košnje.l
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2008 u 20:05



Mi smo još malešne, a kad narastemo biti ćemo skroooz crvene
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2008 u 20:48
Kaktusi su divni, evo još jedan za tvoju kolekciju ...ne treba puno vode
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2008 u 21:32
hvala dadasmile55
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 15:34
vera4 imaš prekrasan i veliki vrt!
 
Sigurno uživaš u toj ljepoti, ah tako bih rado prošetala bosa po tom vrtu...
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 15:39
Vidim calistemon u vrtu, i zanima me kako on podnosi zimu? Mislila sam ga nabaviti, ali sam čula da će mi se smrznuti po zimi, koliko dugo ga imaš?
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2008 u 16:06
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Vidim calistemon u vrtu, i zanima me kako on podnosi zimu? Mislila sam ga nabaviti, ali sam čula da će mi se smrznuti po zimi, koliko dugo ga imaš?


Kupila sam ga lani u proljeće. Bio je malen i tužan. Svugdje je pisalo da ga po zimi treba unijeti u kuću ali ja nisam. Bio je tako bezvezan da mi nije bili vrijedno truda. Evo ga, narastao tri puta i cvjetao je. Samo sam ga malo kasno slikala.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.