Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ponuda i potražnja  -   manči
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ponuda i potražnja - manči

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:58
podsjećam te za abeliju.poslala sam ti poruku negdje početkom 9.mj.javi mi da li mi je možeš poslati.unaprijed hvala.Tongue

pozdrav!goga-zg.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 18:14
....o.k.  goga....još  cvjeta  abelia...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 00:11
Manči ja ti imam tayberrya. Jagode imam mjesečarke, ako si na njih mislila pošalji mi adresu.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 11:20
....kat.rea....divno...smile78
 
...na  sve  bobičarke  sam  mislila....EmbarrassedLOL
 
....poslat  ću  adresu....
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 08:19
Manči, jel ti ostala možda koja sjemenčica judinog drvca? Vidim da mene nisi stavila "na dušu" pa te moram podsjetiti LOL.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 22:55
...bravo  Horti......  puno  je  stablo mahunica, još   da  ih  malo  osuši  bura,  opet  je  kiša.....
...par  sam  mladica  prenijela  u  pitare  ali  nije  bilo  sreće ,    ovog  ljeta  su  se  osušili ,   osim  jednog  za  hanu.... 
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 18:01
Ja ti imam šumskih jagoda ako želiš.
A ja bih malo bršljana, šarenog s velikim listom. One s malim imam.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 18:10
...šumske  jagode  imam...hvala na  ponudi...
 
...bršljana -  reznica mogu  narezat ,  možda  se  nađe  i  nešto  sa  korijenom....javit  ću  kad  pogledam  u  đardinu....
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 07:24
ej manči jesam kod tebe vidla aloe?
jel imaš možda koju da je udomim??  Tongue
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 09:34
...imam  aloja....čini  mi  si  da  je  jedna  bogata  sa  mladima.....provjerit ćemo  je  li  to  aloja...A  arborescens  zasad  nema  mladih....
Na vrh
sasafras View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sasafras Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 21:19
Ja ti od bobičastog imam sjeme goji, Lycium barbarum. Ako si zainteresirana, javi.
Ništa mi ne pada na pamet
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.