Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativna radionica by M&M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativna radionica by M&M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 36>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 15:49
monny vidim da istim redoslijedom radimo, prvo slikamo, a onda čupamo travicu LOL ne smeta travica, bar je malo vlage sačuvala Smile
nego, prvo sam se divila ružicama, stvarno su prelijepe, a onda me oduševila raskoš boja kod stolisnika Thumbs%20Up a cosmos me uvijek oduševi Thumbs%20Up
bravoooo Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 16:17
monny oni žuti i narančasti cosmosi su predivni i ono žuto starinsko cvijeće i stolisnik.Ma sve je predivno
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 18:31
nona, kontesaa, alad Heart Heart Heart Hvala vam

Tako to bude kad se od nekuda vratim doma sa nestrpljenjem jedva cekam pojuriti u vrt i prosetati foticem hehe ;) a tek sljedecih dana sam pljevila (to je bilo jos u 7 mj.) stolisnik moram malo staviti pod kontrolu a cosmose zapravo imam 1.put pa cu sada znati bolje ih rasporediti jer se dosta razgranaju.... naranđasti su nizi i njih imam prvi put i stvarno su me ocarali... i zuto starinsko moram premjestiti dalje jer se previse siri i tijesno je tamo i njemu i kozokrvini . . .
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 18:33
Neveni polako daju i sjeme . . . ali jos se spremaju i cvijetati . . .






Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 18:37
gaillardia






Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 18:40
rudbeckia












Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 18:57
pijetlova kresta . . .
















Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 20:20
cvijeće ti je standardno lijepo, pogotovo rudbeckie - one su me oduševile jer sam ovo ljeto 4 kupila i samo je jedna ostala živa, a i ona još nije sigurna da li joj se živjeti,
a tek kreste, gailardia pa cosmosi

ali moram spomenuti da me šokirao prizor zemlje uokolo biljaka - tražim, gledam, ćirim sve redom i ne vidim ni jednog kamenčića, ma ni najmanjeg... a zemlja "gusta", sigurno drži vodu

e to te ja pitam, vama za oko zapinju naše grote i kamenje, a mene bome fascinira vaša "neokamenjena" zemlja
Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 20:40
Thumbs%20Up
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 22:20
Curke moje smile79

natalija kao sto tebe fascinira zemlja kod nas tako mene kamen kod vas ;) ja posvuda sakupljam kamen, imam ga vec dosta veliku hrpu ali sav je namjenjen jezercu sa potocicem jednoga dana na mom placu gdje ce biti kuca ;) 
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 22:59
Leptirov grm me jako iznenadio ja sam bila uvjerena da on ove godine nece cvjetati kad on evo ne prestaje ;))











 
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 23:24
Vince su predivno napredovale kako se kaze na ocigled ;)













 

 

 

 

                                 
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 23:30
A u sredini vinca se nalazi mimulus aurantiacus i non stop je raspolozen za cvijetanje a ja mu se nisam potrudila naci posten potporanj sram me bilo (sutra obecavam) Embarrassed








Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 23:30
Sve ti je prekrasno, ali oduševile su me ove pijetlove kreste, dugo ih nisam vidjela.
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 23:33
Moram gasiti kompic inace ce me pojesti sve moguce vrste buba koje lete na monitor - sve sam sve otvorila zbog vrucine Wacko laka noc ;)
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 23:54
Krug sa vincama mi je presladak....i ostalo naravno, da se ne bi cvijetići uvrijedili

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 09:18
Lijepo ti je cvijeće. Što radiš sa mimulusom preko zime, da li  ima sjeme?
Da li  leptirov grm imaš u dvije boje ili je samo na slici različito?Question

Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 09:21
volim prošetati tvojim vrtom, uvijek prikažeš nove ljepotesmile71
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 09:26
Monny i ja sam zavirila u tvoj vrtek!! Puno lijepih biljkica imaš!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 10:59
Heart OTOK - kreste nisu lose nekako su se vukle a onda su odjedanput krenule

Heart Lora - Hvala

Heart milica7 - leptirov grm je samo u jednoj boji ali slikan u razlicito doba dana ps sunce daje uvijek drugaciji odsjaj... mimulus imam prvo put i rekli su mi da je trajnica... mislim da cu ga malo obrezati i ostaviti vani pa zastiti slamom ili tako necime.... a zapravo jos cu malo guglati da vidim sto ostali kazu kako ga odrzavaju Embarrassed

Heart lorica10 - Hvala ti a dugo traje to moje prikazivanje jer mi se dosta toga nakupilo....

Heart Anaida - Hvala, samo ti viri ;))
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.